Profit TOP 2025 · Pärnu maakond
5,878 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 100,228 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 100,152 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 99,364 €Silla- ja tunneliehitus
- 99,176 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 98,607 €Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük
- 98,574 €Kasutatud kaupade jaemüük
- 98,571 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 98,561 €Muu tarkvara kirjastamine
- 98,453 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 98,159 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 97,831 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 412Infreks OÜ97,533 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 97,171 €Piimakarjakasvatus
- 414SkyRent OÜ96,704 €Mootorsõidukite jaemüük
- 96,495 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 416Aramec OÜ96,351 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük
- 96,232 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 96,211 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 96,053 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 95,578 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 421OÜ Sergo95,578 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 95,490 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 95,443 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 424Logfin OÜ95,355 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 425Daleinso OÜ95,130 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 95,110 €Eriarstiabi
- 95,048 €Kindlustusmaaklerite tegevus
- 428UDUSULG OÜ94,477 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 94,375 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 93,901 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 93,869 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 93,370 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 93,262 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 92,945 €Muu majutus
- 92,823 €Piimakarjakasvatus
- 90,770 €Hotellid
- 90,744 €Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 90,660 €Katusetööd
- 439Lagendi OÜ90,647 €Piimakarjakasvatus
- 440OÜ Jaesto90,240 €Magevee-vesiviljelus
- 90,090 €Kaubavedu maanteel
- 442OÜ Vitom89,681 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 89,555 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 444A2BTRANSP OÜ89,550 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 88,847 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 446Kahromaa OÜ88,228 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 87,953 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 87,934 ۆldarstiabi
- 87,812 €Kaubavedu maanteel
- 450Luft-Tec OÜ87,780 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 87,770 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 87,204 €Arvutialased konsultatsioonid
- 453Lenspoint OÜ87,138 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 87,133 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 87,049 €Antiikesemete jaemüük
- 456Tori Agro OÜ86,967 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 457METALBOSS OÜ86,573 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 458ML Group OÜ86,498 €Mootorsõidukite jaemüük
- 459OÜ Rähmose86,430 €Kontorimasinate ja -seadmete ning arvutite rentimine ja kasutusrent
- 86,347 ۆldarstiabi
- 461Krisnap OÜ86,314 €Muud ehituspaigaldustööd
- 86,291 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 463Teddys OÜ86,267 €Tööstustoote- ja moedisain
- 464MedClub OÜ85,701 €Eriarstiabi
- 85,590 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 466OÜ Lapimaja85,491 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 85,312 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 85,168 €Valdusfirmade tegevus
- 469Mereastre OÜ84,100 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 470Lavetta OÜ84,055 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 471Novelty OÜ83,850 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 83,744 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 83,546 €Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük
- 83,438 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 475Evimar OÜ83,205 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 82,823 €Hotellid
- 82,407 €Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine
- 478KMedteh OÜ81,965 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 479KR Nord OÜ81,933 €Metalluste ja -akende tootmine
- 81,921 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 81,754 €Loomakasvatuse abitegevused
- 482ERM Group OÜ81,423 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 483Pojapoeg OÜ81,392 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 81,341 €Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
- 81,187 €Spordiehitiste käitus
- 486OÜ KS Kaivis81,087 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 487OÜ Marieta81,064 €Eriarstiabi
- 81,047 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 80,928 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 80,770 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 491Kuninga OÜ80,734 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 80,569 €Kaubavedu maanteel
- 80,547 €Kaubavedu maanteel
- 494Pinin OÜ80,376 €Külaliskorterid
- 495OÜ Reiu Agro80,006 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 496Leelaste OÜ79,951 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 79,940 €Mootorsõidukite jaemüük
- 498Rismar OÜ79,907 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 79,893 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 79,858 €Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 401 | Darbsunmaja OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 100,228 € |
| 402 | Unilink Partners Osaühing Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 100,152 € |
| 403 | Osaühing L.J.A. Ehitus Silla- ja tunneliehitus | 99,364 € |
| 404 | osaühing Radiva Ehitus Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 99,176 € |
| 405 | Hovere Property OÜ Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük | 98,607 € |
| 406 | osaühing Degeli Kasutatud kaupade jaemüük | 98,574 € |
| 407 | Osaühing Nonius SV Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 98,571 € |
| 408 | Parallel Loops OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 98,561 € |
| 409 | Sergo Torutööd OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 98,453 € |
| 410 | Nordic Car Rent OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 98,159 € |
| 411 | Aruvälja Hooldekodu OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 97,831 € |
| 412 | Infreks OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 97,533 € |
| 413 | OÜ Uue Oidremaa Piimakarjakasvatus | 97,171 € |
| 414 | SkyRent OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 96,704 € |
| 415 | OÜ E.R.A. Rehvid Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 96,495 € |
| 416 | Aramec OÜ Käsi-tööriistade ja rauakaupade hulgimüük | 96,351 € |
| 417 | Fennobed Production OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 96,232 € |
| 418 | Wellest Invest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 96,211 € |
| 419 | Laanemetsa puu OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 96,053 € |
| 420 | OÜ Kadar Ehitus Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 95,578 € |
| 421 | OÜ Sergo Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 95,578 € |
| 422 | Erlendi Kodumajutus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 95,490 € |
| 423 | Osaühing Merilux Ehitus Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 95,443 € |
| 424 | Logfin OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 95,355 € |
| 425 | Daleinso OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 95,130 € |
| 426 | Dr Tiia Tamme Kirurgia OÜ Eriarstiabi | 95,110 € |
| 427 | Avor Kindlustusmaakler OÜ Kindlustusmaaklerite tegevus | 95,048 € |
| 428 | UDUSULG OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 94,477 € |
| 429 | PJK Haldus OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 94,375 € |
| 430 | L.L Corrector OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 93,901 € |
| 431 | osaühing Investonia Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 93,869 € |
| 432 | DMG Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 93,370 € |
| 433 | Star Invest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 93,262 € |
| 434 | GeHe Invest OÜ Muu majutus | 92,945 € |
| 435 | osaühing Kaunsaare Piimakarjakasvatus | 92,823 € |
| 436 | Osaühing Morteron Hotellid | 90,770 € |
| 437 | Cipher Systems OÜ Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 90,744 € |
| 438 | Pärnapuu Talu OÜ Katusetööd | 90,660 € |
| 439 | Lagendi OÜ Piimakarjakasvatus | 90,647 € |
| 440 | OÜ Jaesto Magevee-vesiviljelus | 90,240 € |
| 441 | OÜ Portage Veod Kaubavedu maanteel | 90,090 € |
| 442 | OÜ Vitom Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 89,681 € |
| 443 | osaühing Kesklinna Tervisekeskus Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 89,555 € |
| 444 | A2BTRANSP OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 89,550 € |
| 445 | Osaühing Confemar Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 88,847 € |
| 446 | Kahromaa OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 88,228 € |
| 447 | Krooni Vara OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 87,953 € |
| 448 | Perearst Helle Vambola OÜ Üldarstiabi | 87,934 € |
| 449 | osaühing Zintarex Kaubavedu maanteel | 87,812 € |
| 450 | Luft-Tec OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 87,780 € |
| 451 | Osaühing KINHOR Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 87,770 € |
| 452 | Tempico Labs OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 87,204 € |
| 453 | Lenspoint OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 87,138 € |
| 454 | aktsiaselts Laarmann & KO Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 87,133 € |
| 455 | Osaühing Silvia-I Antiikesemete jaemüük | 87,049 € |
| 456 | Tori Agro OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 86,967 € |
| 457 | METALBOSS OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 86,573 € |
| 458 | ML Group OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 86,498 € |
| 459 | OÜ Rähmose Kontorimasinate ja -seadmete ning arvutite rentimine ja kasutusrent | 86,430 € |
| 460 | Perearst Merle Jakobson OÜ Üldarstiabi | 86,347 € |
| 461 | Krisnap OÜ Muud ehituspaigaldustööd | 86,314 € |
| 462 | Raigisson Wood Production OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 86,291 € |
| 463 | Teddys OÜ Tööstustoote- ja moedisain | 86,267 € |
| 464 | MedClub OÜ Eriarstiabi | 85,701 € |
| 465 | Osaühing Ardestron Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 85,590 € |
| 466 | OÜ Lapimaja Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 85,491 € |
| 467 | RS Balance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 85,312 € |
| 468 | OÜ Ferax Holding Valdusfirmade tegevus | 85,168 € |
| 469 | Mereastre OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 84,100 € |
| 470 | Lavetta OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 84,055 € |
| 471 | Novelty OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 83,850 € |
| 472 | OÜ Estonia Invest Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 83,744 € |
| 473 | Esteel Project OÜ Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük | 83,546 € |
| 474 | qualitis Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 83,438 € |
| 475 | Evimar OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 83,205 € |
| 476 | Citystudio OÜ Hotellid | 82,823 € |
| 477 | LEOL CAPITAL OÜ Intellektuaalomandi ja sarnaste toodete (v.a autoriõigusega tööd) rentimine | 82,407 € |
| 478 | KMedteh OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 81,965 € |
| 479 | KR Nord OÜ Metalluste ja -akende tootmine | 81,933 € |
| 480 | Osaühing Haldjakroon Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 81,921 € |
| 481 | Osaühing Paesalu Loomakasvatuse abitegevused | 81,754 € |
| 482 | ERM Group OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 81,423 € |
| 483 | Pojapoeg OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 81,392 € |
| 484 | Caruoja Consult OÜ Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus | 81,341 € |
| 485 | Pärnu Tennisekeskus OÜ Spordiehitiste käitus | 81,187 € |
| 486 | OÜ KS Kaivis Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 81,087 € |
| 487 | OÜ Marieta Eriarstiabi | 81,064 € |
| 488 | HOVOLD Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 81,047 € |
| 489 | Saareõue teravili OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 80,928 € |
| 490 | Niidu Ladu OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 80,770 € |
| 491 | Kuninga OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 80,734 € |
| 492 | OÜ MERXTON VEOD Kaubavedu maanteel | 80,569 € |
| 493 | osaühing Pärnu Auto ETM Kaubavedu maanteel | 80,547 € |
| 494 | Pinin OÜ Külaliskorterid | 80,376 € |
| 495 | OÜ Reiu Agro Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 80,006 € |
| 496 | Leelaste OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 79,951 € |
| 497 | FFR Property OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 79,940 € |
| 498 | Rismar OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 79,907 € |
| 499 | Otium Interior OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 79,893 € |
| 500 | Tori Jõesuu Siidri- ja Veinitalu OÜ Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine | 79,858 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.