Profit TOP 2024 · Raamatupidamine, maksualane nõustamine
4,680 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 2001OÜ Finants Tulem4,461 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,454 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2003Francor OÜ4,453 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,450 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,442 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,433 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2007Sinu Finants OÜ4,426 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,420 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2009OÜ Alotek4,414 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2010Moodidi OÜ4,412 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2011Põhjalill OÜ4,409 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2012OÜ CRISLAIN4,407 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2013Osaühing KRAUBEL4,406 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,396 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,391 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,391 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2017OÜ Kaks Pead4,390 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2018Euromoon OÜ4,386 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,379 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2020Osaühing Algatus4,376 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,374 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2022MY.A OÜ4,372 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,372 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2024Agere OÜ4,370 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2025AK Konto OÜ4,368 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2026Airkram OÜ4,364 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2027Trendy OÜ4,364 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2028AilaMe OÜ4,362 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,354 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2030Ennor Finance OÜ4,338 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2031Siskre OÜ4,329 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2032Daler SPE OÜ4,327 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2033Kaliro OÜ4,325 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2034Exanimo OÜ4,322 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2035OÜ Velleraam4,311 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2036Shana OÜ4,309 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2037Lovinor OÜ4,307 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2038GK Finants OÜ4,306 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,306 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2040VEDOS OÜ4,298 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2041Apaare OÜ4,294 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,291 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,287 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2044KRISY OÜ4,286 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2045Rationem OÜ4,285 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,280 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2047VSkonsultant OÜ4,274 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2048Sabetram OÜ4,266 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2049osaühing MEKELIN4,265 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2050Bilanset OÜ4,262 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2051Haurli Group OÜ4,261 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2052Mõttetegevus OÜ4,257 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,251 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2054HB Company OÜ4,247 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2055MS Consult OÜ4,247 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2056Tiffus OÜ4,244 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,237 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,232 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2059Fast Finance OÜ4,230 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,228 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2061RM Lahendused OÜ4,227 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2062Trevanto OÜ4,224 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2063OÜ ANURI4,220 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2064Rauest OÜ4,208 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2065TH Accounting OÜ4,207 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2066OÜ ASPECTUS4,206 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2067Hinnangu OÜ4,205 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2068Osaühing TELEREA4,204 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2069Naturaalia OÜ4,202 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2070Sildem OÜ4,198 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,191 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,189 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2073BlackLynx OÜ4,188 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2074LG Finance OÜ4,184 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,175 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2076Accounty OÜ4,172 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2077Marimari21 OÜ4,170 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,168 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2079Microinvest OÜ4,163 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2080GUIPU OÜ4,162 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2081Ensoft OÜ4,158 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2082Finwave OÜ4,156 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2083Ilumen OÜ4,155 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,152 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,150 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2086Triness OÜ4,148 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,138 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2088OÜ Aidu Finants4,137 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2089Betina OÜ4,136 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2090Palleka Osaühing4,134 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2091Mirone OÜ4,134 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2092A.K. Kontor OÜ4,130 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2093Ziffer Grupp OÜ4,127 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2094Pediana OÜ4,122 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2095Malbren OÜ4,120 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2096Marss Agency OÜ4,108 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2097Osaühing CONTIMO4,100 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2098AveRMP OÜ4,084 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2099CLEAR OÜ4,082 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2100Mirev OÜ4,082 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 2001 | OÜ Finants Tulem Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,461 € |
| 2002 | Rõõmupeod Catering OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,454 € |
| 2003 | Francor OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,453 € |
| 2004 | Käibemaksukontor OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,450 € |
| 2005 | ProClarity Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,442 € |
| 2006 | Kristallimari RMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,433 € |
| 2007 | Sinu Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,426 € |
| 2008 | EliMar Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,420 € |
| 2009 | OÜ Alotek Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,414 € |
| 2010 | Moodidi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,412 € |
| 2011 | Põhjalill OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,409 € |
| 2012 | OÜ CRISLAIN Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,407 € |
| 2013 | Osaühing KRAUBEL Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,406 € |
| 2014 | PrikoliitConsult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,396 € |
| 2015 | IKS Tarkvara Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,391 € |
| 2016 | Osaühing RT Raamika Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,391 € |
| 2017 | OÜ Kaks Pead Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,390 € |
| 2018 | Euromoon OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,386 € |
| 2019 | Cinderella Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,379 € |
| 2020 | Osaühing Algatus Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,376 € |
| 2021 | OÜ Abakus Raamatupidamine Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,374 € |
| 2022 | MY.A OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,372 € |
| 2023 | OÜ Tristan Mathias & Partnerid Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,372 € |
| 2024 | Agere OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,370 € |
| 2025 | AK Konto OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,368 € |
| 2026 | Airkram OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,364 € |
| 2027 | Trendy OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,364 € |
| 2028 | AilaMe OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,362 € |
| 2029 | Raamatupidajad OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,354 € |
| 2030 | Ennor Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,338 € |
| 2031 | Siskre OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,329 € |
| 2032 | Daler SPE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,327 € |
| 2033 | Kaliro OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,325 € |
| 2034 | Exanimo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,322 € |
| 2035 | OÜ Velleraam Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,311 € |
| 2036 | Shana OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,309 € |
| 2037 | Lovinor OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,307 € |
| 2038 | GK Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,306 € |
| 2039 | Arusoo Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,306 € |
| 2040 | VEDOS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,298 € |
| 2041 | Apaare OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,294 € |
| 2042 | Osaühing BONAHAT PLUSS Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,291 € |
| 2043 | NOVETEAM Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,287 € |
| 2044 | KRISY OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,286 € |
| 2045 | Rationem OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,285 € |
| 2046 | Osaühing Tebo Grupp Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,280 € |
| 2047 | VSkonsultant OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,274 € |
| 2048 | Sabetram OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,266 € |
| 2049 | osaühing MEKELIN Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,265 € |
| 2050 | Bilanset OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,262 € |
| 2051 | Haurli Group OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,261 € |
| 2052 | Mõttetegevus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,257 € |
| 2053 | Tuulest Loodud OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,251 € |
| 2054 | HB Company OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,247 € |
| 2055 | MS Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,247 € |
| 2056 | Tiffus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,244 € |
| 2057 | Osaühing HELERAND Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,237 € |
| 2058 | Praamada Group OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,232 € |
| 2059 | Fast Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,230 € |
| 2060 | Perfect Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,228 € |
| 2061 | RM Lahendused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,227 € |
| 2062 | Trevanto OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,224 € |
| 2063 | OÜ ANURI Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,220 € |
| 2064 | Rauest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,208 € |
| 2065 | TH Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,207 € |
| 2066 | OÜ ASPECTUS Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,206 € |
| 2067 | Hinnangu OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,205 € |
| 2068 | Osaühing TELEREA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,204 € |
| 2069 | Naturaalia OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,202 € |
| 2070 | Sildem OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,198 € |
| 2071 | Alffi Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,191 € |
| 2072 | BalticEuroComponent OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,189 € |
| 2073 | BlackLynx OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,188 € |
| 2074 | LG Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,184 € |
| 2075 | Entro Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,175 € |
| 2076 | Accounty OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,172 € |
| 2077 | Marimari21 OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,170 € |
| 2078 | OÜ KOLDEN FINANTS Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,168 € |
| 2079 | Microinvest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,163 € |
| 2080 | GUIPU OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,162 € |
| 2081 | Ensoft OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,158 € |
| 2082 | Finwave OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,156 € |
| 2083 | Ilumen OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,155 € |
| 2084 | osaühing Kaunter Pluss Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,152 € |
| 2085 | Gvandron Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,150 € |
| 2086 | Triness OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,148 € |
| 2087 | Kaper Consulting Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,138 € |
| 2088 | OÜ Aidu Finants Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,137 € |
| 2089 | Betina OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,136 € |
| 2090 | Palleka Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,134 € |
| 2091 | Mirone OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,134 € |
| 2092 | A.K. Kontor OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,130 € |
| 2093 | Ziffer Grupp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,127 € |
| 2094 | Pediana OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,122 € |
| 2095 | Malbren OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,120 € |
| 2096 | Marss Agency OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,108 € |
| 2097 | Osaühing CONTIMO Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,100 € |
| 2098 | AveRMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,084 € |
| 2099 | CLEAR OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,082 € |
| 2100 | Mirev OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,082 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.