Profit TOP 2024 · Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
3,891 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 2501Romilux OÜ3,561 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,556 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2503OÜ GSJK3,556 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,543 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2505Amoret OÜ3,542 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2506osaühing Kenwalt3,541 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,536 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2508OÜ Tapupoeg3,527 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2509Kiirrong OÜ3,516 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2510K&S Projekt OÜ3,511 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2511OÜ Estdef3,508 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2512Saranto OÜ3,506 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2513Teuksi OÜ3,501 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2514HL Konstrukt OÜ3,500 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2515BT Ehitus OÜ3,492 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2516Romwalls OÜ3,471 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2517E-SILD OÜ3,470 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2518Matek Arendus OÜ3,470 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2519Tebase Ehitus OÜ3,468 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2520LightBuild OÜ3,458 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2521Osaühing Pilberg3,448 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2522Noobel Grupp OÜ3,438 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2523Tajev OÜ3,432 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,431 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2525OÜ Puuring3,418 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2526Osaühing Wexta3,417 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2527Ecovip Ehitus OÜ3,400 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2528HR NORD OÜ3,399 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2529Stein Company OÜ3,397 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2530Revenant OÜ3,394 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2531SA Ehitus OÜ3,389 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,388 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2533Elektrostar OÜ3,384 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2534OÜ UFC3,379 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2535ABC Quality OÜ3,377 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2536Amplify Group OÜ3,372 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2537Ganter Trade OÜ3,371 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2538TENNER OÜ3,356 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2539R3 Ehitus OÜ3,346 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2540Edux OÜ3,343 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2541Intermill OÜ3,333 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2542No Problems OÜ3,319 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2543Renkaehitus OÜ3,316 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,311 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2545OÜ Tanver Grupp3,309 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2546RJ Solutions OÜ3,307 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2547MALITON OÜ3,302 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2548PROteene OÜ3,301 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,295 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2550Hedgyx OÜ3,291 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2551OÜ Ehitus Keskus3,277 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2552Kagu Projekt OÜ3,270 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2553OÜ RR Ehitus3,253 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2554TNM Group OÜ3,252 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2555PRITEST OÜ3,248 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2556Ohelstem OÜ3,233 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2557Vikor OÜ3,233 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2558Sepend OÜ3,225 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,219 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2560GSilverVara OÜ3,215 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2561AskCon OÜ3,210 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2562Koterig OÜ3,204 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2563Maigam OÜ3,200 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2564Arcus Ehitus OÜ3,197 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,193 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2566Visater OÜ3,185 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2567AT-Service OÜ3,165 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2568Mildbuild OÜ3,161 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2569RT-Build OÜ3,158 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2570OÜ Alevi Ehitus3,156 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2571Pekna Ehitus OÜ3,139 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,127 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,126 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2574ITEHREN OÜ3,126 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,113 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2576RUUM IS OÜ3,111 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2577Fameks OÜ3,103 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2578PERICO OÜ3,100 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2579Mõisamaa OÜ3,100 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,095 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,090 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2582ALTM invest OÜ3,087 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2583Moodul Grupp OÜ3,069 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2584Nõmmepoisid OÜ3,066 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2585OneSecond OÜ3,065 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2586OÜ Brimuta3,065 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2587Midgard Metal OÜ3,053 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2588SIITAR OÜ3,045 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,030 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2590Pekerbuild OÜ3,018 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2591Theos Sofias OÜ3,012 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2592Ehituskava OÜ3,002 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2593PS-Steel OÜ3,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2594OÜ A-Tööd2,992 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2595Adek Trading OÜ2,979 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2596Pulsalore OÜ2,979 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,971 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2598Rõõm Ehitus OÜ2,969 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,968 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2,968 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 2501 | Romilux OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,561 € |
| 2502 | Konsult Projekt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,556 € |
| 2503 | OÜ GSJK Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,556 € |
| 2504 | Viimsi Ehitus Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,543 € |
| 2505 | Amoret OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,542 € |
| 2506 | osaühing Kenwalt Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,541 € |
| 2507 | Sirenal Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,536 € |
| 2508 | OÜ Tapupoeg Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,527 € |
| 2509 | Kiirrong OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,516 € |
| 2510 | K&S Projekt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,511 € |
| 2511 | OÜ Estdef Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,508 € |
| 2512 | Saranto OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,506 € |
| 2513 | Teuksi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,501 € |
| 2514 | HL Konstrukt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,500 € |
| 2515 | BT Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,492 € |
| 2516 | Romwalls OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,471 € |
| 2517 | E-SILD OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,470 € |
| 2518 | Matek Arendus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,470 € |
| 2519 | Tebase Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,468 € |
| 2520 | LightBuild OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,458 € |
| 2521 | Osaühing Pilberg Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,448 € |
| 2522 | Noobel Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,438 € |
| 2523 | Tajev OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,432 € |
| 2524 | OÜ meister solnes Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,431 € |
| 2525 | OÜ Puuring Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,418 € |
| 2526 | Osaühing Wexta Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,417 € |
| 2527 | Ecovip Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,400 € |
| 2528 | HR NORD OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,399 € |
| 2529 | Stein Company OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,397 € |
| 2530 | Revenant OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,394 € |
| 2531 | SA Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,389 € |
| 2532 | Nordic Roofing OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,388 € |
| 2533 | Elektrostar OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,384 € |
| 2534 | OÜ UFC Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,379 € |
| 2535 | ABC Quality OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,377 € |
| 2536 | Amplify Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,372 € |
| 2537 | Ganter Trade OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,371 € |
| 2538 | TENNER OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,356 € |
| 2539 | R3 Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,346 € |
| 2540 | Edux OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,343 € |
| 2541 | Intermill OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,333 € |
| 2542 | No Problems OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,319 € |
| 2543 | Renkaehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,316 € |
| 2544 | Vesiroosi Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,311 € |
| 2545 | OÜ Tanver Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,309 € |
| 2546 | RJ Solutions OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,307 € |
| 2547 | MALITON OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,302 € |
| 2548 | PROteene OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,301 € |
| 2549 | Osaühing Atsi & Maa Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,295 € |
| 2550 | Hedgyx OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,291 € |
| 2551 | OÜ Ehitus Keskus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,277 € |
| 2552 | Kagu Projekt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,270 € |
| 2553 | OÜ RR Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,253 € |
| 2554 | TNM Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,252 € |
| 2555 | PRITEST OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,248 € |
| 2556 | Ohelstem OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,233 € |
| 2557 | Vikor OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,233 € |
| 2558 | Sepend OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,225 € |
| 2559 | PauLum Kinnisvara OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,219 € |
| 2560 | GSilverVara OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,215 € |
| 2561 | AskCon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,210 € |
| 2562 | Koterig OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,204 € |
| 2563 | Maigam OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,200 € |
| 2564 | Arcus Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,197 € |
| 2565 | Ingate Ventilatsioon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,193 € |
| 2566 | Visater OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,185 € |
| 2567 | AT-Service OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,165 € |
| 2568 | Mildbuild OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,161 € |
| 2569 | RT-Build OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,158 € |
| 2570 | OÜ Alevi Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,156 € |
| 2571 | Pekna Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,139 € |
| 2572 | Osaühing VEKOOLIS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,127 € |
| 2573 | OÜ Builder's Room Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,126 € |
| 2574 | ITEHREN OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,126 € |
| 2575 | Manjame Projektid OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,113 € |
| 2576 | RUUM IS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,111 € |
| 2577 | Fameks OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,103 € |
| 2578 | PERICO OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,100 € |
| 2579 | Mõisamaa OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,100 € |
| 2580 | S.J Construction OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,095 € |
| 2581 | APA Construction OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,090 € |
| 2582 | ALTM invest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,087 € |
| 2583 | Moodul Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,069 € |
| 2584 | Nõmmepoisid OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,066 € |
| 2585 | OneSecond OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,065 € |
| 2586 | OÜ Brimuta Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,065 € |
| 2587 | Midgard Metal OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,053 € |
| 2588 | SIITAR OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,045 € |
| 2589 | Nordgren Kinnisvara OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,030 € |
| 2590 | Pekerbuild OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,018 € |
| 2591 | Theos Sofias OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,012 € |
| 2592 | Ehituskava OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,002 € |
| 2593 | PS-Steel OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,000 € |
| 2594 | OÜ A-Tööd Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,992 € |
| 2595 | Adek Trading OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,979 € |
| 2596 | Pulsalore OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,979 € |
| 2597 | Laidoner group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,971 € |
| 2598 | Rõõm Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,969 € |
| 2599 | omiTKris Rakennus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,968 € |
| 2600 | PHV Kinnisvarahooldus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,968 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.