Profit TOP 2024 · Metsamajandust abistavad tegevused
775 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 1301Osaühing Lauer−72,408 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1302Argent Metsad OÜ−75,707 €Metsamajandust abistavad tegevused
- −89,269 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1304FORESTIER OÜ−102,102 €Metsamajandust abistavad tegevused
- −112,835 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1306osaühing MEAVOR−143,350 €Metsamajandust abistavad tegevused
- −161,452 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1308Seenekas OÜ−214,606 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1309OÜ Purtsi Grupp−215,643 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1310Samm Mets OÜ−238,388 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1311TEDREMETSA OÜ−259,199 €Metsamajandust abistavad tegevused
- −312,094 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1313Sarles OÜ−343,825 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1314OÜ Ralfi Veosed−394,020 €Metsamajandust abistavad tegevused
- −566,116 €Metsamajandust abistavad tegevused
- −766,453 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1317Metskond OÜ−2,820,192 €Metsamajandust abistavad tegevused
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1301 | Osaühing Lauer Metsamajandust abistavad tegevused | −72,408 € |
| 1302 | Argent Metsad OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | −75,707 € |
| 1303 | Laanemetsa puu OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | −89,269 € |
| 1304 | FORESTIER OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | −102,102 € |
| 1305 | Osaühing VH Transport Metsamajandust abistavad tegevused | −112,835 € |
| 1306 | osaühing MEAVOR Metsamajandust abistavad tegevused | −143,350 € |
| 1307 | Osaühing Lepasaare Puit Metsamajandust abistavad tegevused | −161,452 € |
| 1308 | Seenekas OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | −214,606 € |
| 1309 | OÜ Purtsi Grupp Metsamajandust abistavad tegevused | −215,643 € |
| 1310 | Samm Mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | −238,388 € |
| 1311 | TEDREMETSA OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | −259,199 € |
| 1312 | Aktsiaselts K.A.T. & Ko Metsamajandust abistavad tegevused | −312,094 € |
| 1313 | Sarles OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | −343,825 € |
| 1314 | OÜ Ralfi Veosed Metsamajandust abistavad tegevused | −394,020 € |
| 1315 | T.K. Varahalduse OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | −566,116 € |
| 1316 | Forest Reserves OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | −766,453 € |
| 1317 | Metskond OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | −2,820,192 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.