Profit TOP 2024 · Segapõllumajandus
220 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 401Tõetera OÜ−25,445 €Segapõllumajandus
- −25,448 €Segapõllumajandus
- 403Malerba OÜ−26,691 €Segapõllumajandus
- −27,297 €Segapõllumajandus
- −27,713 €Segapõllumajandus
- −29,382 €Segapõllumajandus
- −30,011 €Segapõllumajandus
- 408OÜ Võsu Farm−30,096 €Segapõllumajandus
- 409KURTNA PM OÜ−32,597 €Segapõllumajandus
- 410Agriline OÜ−35,094 €Segapõllumajandus
- −35,602 €Segapõllumajandus
- −41,623 €Segapõllumajandus
- −41,868 €Segapõllumajandus
- −44,406 €Segapõllumajandus
- −44,873 €Segapõllumajandus
- −48,576 €Segapõllumajandus
- −64,508 €Segapõllumajandus
- −68,719 €Segapõllumajandus
- −98,283 €Segapõllumajandus
- −108,225 €Segapõllumajandus
- −115,546 €Segapõllumajandus
- 422Kärsamaja OÜ−156,823 €Segapõllumajandus
- −158,625 €Segapõllumajandus
- −190,286 €Segapõllumajandus
- −241,068 €Segapõllumajandus
- −1,939,683 €Segapõllumajandus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 401 | Tõetera OÜ Segapõllumajandus | −25,445 € |
| 402 | Estil Solar Plant OÜ Segapõllumajandus | −25,448 € |
| 403 | Malerba OÜ Segapõllumajandus | −26,691 € |
| 404 | osaühing Fazenda Segapõllumajandus | −27,297 € |
| 405 | osaühing Kurena Farmid Segapõllumajandus | −27,713 € |
| 406 | Mahetooted OÜ Segapõllumajandus | −29,382 € |
| 407 | osaühing VORM Segapõllumajandus | −30,011 € |
| 408 | OÜ Võsu Farm Segapõllumajandus | −30,096 € |
| 409 | KURTNA PM OÜ Segapõllumajandus | −32,597 € |
| 410 | Agriline OÜ Segapõllumajandus | −35,094 € |
| 411 | E.K. Partner Grupp OÜ Segapõllumajandus | −35,602 € |
| 412 | OÜ Kivitse talu Segapõllumajandus | −41,623 € |
| 413 | Peipsi Aiand OÜ Segapõllumajandus | −41,868 € |
| 414 | Karuoru Osaühing Segapõllumajandus | −44,406 € |
| 415 | Dekora Express OÜ Segapõllumajandus | −44,873 € |
| 416 | OÜ Kodila Mõis Segapõllumajandus | −48,576 € |
| 417 | OÜ Sinikalda Talu Segapõllumajandus | −64,508 € |
| 418 | Heleni Lastekaubad OÜ Segapõllumajandus | −68,719 € |
| 419 | OÜ Tamme Kuivatid Segapõllumajandus | −98,283 € |
| 420 | Osaühing Metstaguse Agro Segapõllumajandus | −108,225 € |
| 421 | OÜ Männiku Agrofarm Segapõllumajandus | −115,546 € |
| 422 | Kärsamaja OÜ Segapõllumajandus | −156,823 € |
| 423 | Osaühing Roela SUURTALU Segapõllumajandus | −158,625 € |
| 424 | Kuie Haldus OÜ Segapõllumajandus | −190,286 € |
| 425 | Osaühing Kaavere Agro Segapõllumajandus | −241,068 € |
| 426 | Tsura Talu OÜ Segapõllumajandus | −1,939,683 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.