Profit TOP 2024 · Tartu maakond
13,067 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 40,838 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 2102RU 1 OÜ40,835 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 2103KÄPP GRUPP OÜ40,822 €Autode tehniline ülevaatus
- 40,803 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 40,781 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 40,776 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2107KR AUDEX OÜ40,704 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2108Ufulu Capital OÜ40,697 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2109Honeyberry OÜ40,681 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 2110Dr. Karpenko OÜ40,584 €Üldarstiabi
- 2111GS Trade OÜ40,532 €Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük
- 40,518 €Hambaravi
- 40,509 €Taimekasvatuse abitegevused
- 2114Makren OÜ40,496 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 40,477 €Tööhõiveagentuuride tegevus
- 2116Walburg OÜ40,476 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2117OÜ MediTrials40,410 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 2118Segenso OÜ40,377 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 40,333 €Veterinaaria
- 40,310 €Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine
- 2121BZD OÜ40,298 €Restoranitegevus
- 40,291 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2123Toolstar OÜ40,285 €Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid)
- 2124Nurmemänni OÜ40,262 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 40,240 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 40,237 €Kolimisteenused
- 2127Brandspark OÜ40,215 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 40,205 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2129EST Kommerts OÜ40,187 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 40,070 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2131MLR Haldus OÜ40,000 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2132EcoDpf OÜ39,974 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 39,936 ۆldarstiabi
- 2134Sift Out OÜ39,852 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 2135OÜ Ürr ja Änn39,846 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2136OÜ FULDRE39,835 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2137SALLAUS OÜ39,808 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 39,808 €Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
- 39,800 €Kaubaladude töö
- 2140Fipatech OÜ39,795 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 2141EMPEROR OÜ39,727 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 39,628 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2143OÜ Kaatsi aed39,627 €Taimede paljundamine
- 39,589 ۆldarstiabi
- 2145OÜ Revoner39,584 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2146Eimre OÜ39,562 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 2147JFV OÜ39,557 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2148OÜ Soka talu39,549 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2149Slomo OÜ39,511 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 39,506 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2151Debroid OÜ39,498 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2152Elektri Grupp OÜ39,477 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 2153Elfri OÜ39,473 €Restoranitegevus
- 39,453 €Loomakasvatuse abitegevused
- 39,449 €Programmeerimine
- 2156Vesitule OÜ39,436 €Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 2157Lammi 25 OÜ39,424 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 2158OÜ BESKID39,393 €Kokkupandavate betoonehitiste ja nende elementide tootmine
- 39,372 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 39,313 €Hambaravi
- 2161Alpha Wave OÜ39,250 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 2162TamorHaabmets OÜ39,217 €Programmeerimine
- 2163Rahele OÜ39,183 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2164HUUBS OÜ39,181 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 2165MS VALDUSED OÜ39,103 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 39,041 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2167Unigreen OÜ39,032 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 39,010 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 2169osaühing Erkalis39,005 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2170Visual Invest OÜ39,003 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2171Prensol OÜ38,959 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 38,914 ۆldarstiabi
- 2173Paarisjalga OÜ38,884 €Veterinaaria
- 38,856 €Seakasvatus
- 2175OÜ Teleprojekt38,852 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 2176OÜ TORMOLEN38,822 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 2177OÜ Kelvington38,794 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 2178Ehitusaudit OÜ38,746 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2179Piparmünt OÜ38,710 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 38,696 €Hambaravi
- 2181TS SPV OÜ38,668 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2182Ropka Autospa OÜ38,638 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 38,624 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2184Nama Invest OÜ38,598 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 38,597 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 38,502 €Programmeerimine
- 2187OÜ Magnetkivi38,400 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2188BiotaTec OÜ38,369 €Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- 2189Fairon Invest OÜ38,356 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2190D.U.K.E.M. OÜ38,333 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2191SKYPLAST OÜ38,277 €Muu disainerite tegevus
- 2192AEG Kivi OÜ38,269 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 2193OÜ Distarey38,263 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2194MRK Rentals OÜ38,233 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2195ALVES OÜ38,231 €Kaubavedu maanteel
- 2196EP servis OÜ38,224 €Muud posti- ja kullerteenused
- 2197OÜ SOJAX38,218 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 2198Timecolors OÜ38,183 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2199Farmalpluss OÜ38,155 €Ravimite jaemüük
- 38,149 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 2101 | OÜ Suurekivi Energia Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 40,838 € |
| 2102 | RU 1 OÜ Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 40,835 € |
| 2103 | KÄPP GRUPP OÜ Autode tehniline ülevaatus | 40,822 € |
| 2104 | Elva Varahalduse OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 40,803 € |
| 2105 | OÜ Crislain Grupp Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 40,781 € |
| 2106 | OÜ Premium Holding Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 40,776 € |
| 2107 | KR AUDEX OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 40,704 € |
| 2108 | Ufulu Capital OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 40,697 € |
| 2109 | Honeyberry OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 40,681 € |
| 2110 | Dr. Karpenko OÜ Üldarstiabi | 40,584 € |
| 2111 | GS Trade OÜ Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük | 40,532 € |
| 2112 | osaühing MED&DENT Hambaravi | 40,518 € |
| 2113 | Aavistiku talu OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 40,509 € |
| 2114 | Makren OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 40,496 € |
| 2115 | ALBI CTF Osaühing Tööhõiveagentuuride tegevus | 40,477 € |
| 2116 | Walburg OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 40,476 € |
| 2117 | OÜ MediTrials Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 40,410 € |
| 2118 | Segenso OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 40,377 € |
| 2119 | Lüüdik & Kalja OÜ Veterinaaria | 40,333 € |
| 2120 | Alliance Audit OÜ Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine | 40,310 € |
| 2121 | BZD OÜ Restoranitegevus | 40,298 € |
| 2122 | OÜ Hotellide Operaator Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 40,291 € |
| 2123 | Toolstar OÜ Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) | 40,285 € |
| 2124 | Nurmemänni OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 40,262 € |
| 2125 | osaühing Elios.gsa Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 40,240 € |
| 2126 | Kakumäe Autokoda OÜ Kolimisteenused | 40,237 € |
| 2127 | Brandspark OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 40,215 € |
| 2128 | OÜ ATA INVESTMENT Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 40,205 € |
| 2129 | EST Kommerts OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 40,187 € |
| 2130 | W.A Engineering OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 40,070 € |
| 2131 | MLR Haldus OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 40,000 € |
| 2132 | EcoDpf OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 39,974 € |
| 2133 | OÜ Perearst Alla Kostina Üldarstiabi | 39,936 € |
| 2134 | Sift Out OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 39,852 € |
| 2135 | OÜ Ürr ja Änn Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 39,846 € |
| 2136 | OÜ FULDRE Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 39,835 € |
| 2137 | SALLAUS OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 39,808 € |
| 2138 | Tabivere Soojus OÜ Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine | 39,808 € |
| 2139 | ASAP Logistics OÜ Kaubaladude töö | 39,800 € |
| 2140 | Fipatech OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 39,795 € |
| 2141 | EMPEROR OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 39,727 € |
| 2142 | Merdeka Kinnisvara OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 39,628 € |
| 2143 | OÜ Kaatsi aed Taimede paljundamine | 39,627 € |
| 2144 | Osaühing Elva Kesklinna Perearstikeskus Üldarstiabi | 39,589 € |
| 2145 | OÜ Revoner Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 39,584 € |
| 2146 | Eimre OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 39,562 € |
| 2147 | JFV OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 39,557 € |
| 2148 | OÜ Soka talu Metsamajandust abistavad tegevused | 39,549 € |
| 2149 | Slomo OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 39,511 € |
| 2150 | Sese Kinnisvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 39,506 € |
| 2151 | Debroid OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 39,498 € |
| 2152 | Elektri Grupp OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 39,477 € |
| 2153 | Elfri OÜ Restoranitegevus | 39,473 € |
| 2154 | Eesti Põllumajandusloomade Jõudluskontrolli AS Loomakasvatuse abitegevused | 39,453 € |
| 2155 | Evenzia Digital Marketing OÜ Programmeerimine | 39,449 € |
| 2156 | Vesitule OÜ Muude mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 39,436 € |
| 2157 | Lammi 25 OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 39,424 € |
| 2158 | OÜ BESKID Kokkupandavate betoonehitiste ja nende elementide tootmine | 39,393 € |
| 2159 | OÜ ATLANTE AUTOTEENINDUS Mootorsõidukite remont ja hooldus | 39,372 € |
| 2160 | Helberg Hambaravi OÜ Hambaravi | 39,313 € |
| 2161 | Alpha Wave OÜ Veebiotsinguportaalide tegevus | 39,250 € |
| 2162 | TamorHaabmets OÜ Programmeerimine | 39,217 € |
| 2163 | Rahele OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 39,183 € |
| 2164 | HUUBS OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 39,181 € |
| 2165 | MS VALDUSED OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 39,103 € |
| 2166 | OSAÜHING VARSON KAUBANDUS Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 39,041 € |
| 2167 | Unigreen OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 39,032 € |
| 2168 | EXPERTPUHASTUS ERITÖÖD OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 39,010 € |
| 2169 | osaühing Erkalis Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 39,005 € |
| 2170 | Visual Invest OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 39,003 € |
| 2171 | Prensol OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 38,959 € |
| 2172 | OÜ Raatuse perearst Üldarstiabi | 38,914 € |
| 2173 | Paarisjalga OÜ Veterinaaria | 38,884 € |
| 2174 | Eesti Tõusigade Aretusühistu Seakasvatus | 38,856 € |
| 2175 | OÜ Teleprojekt Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 38,852 € |
| 2176 | OÜ TORMOLEN Maastiku hooldus ja korrashoid | 38,822 € |
| 2177 | OÜ Kelvington Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 38,794 € |
| 2178 | Ehitusaudit OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 38,746 € |
| 2179 | Piparmünt OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 38,710 € |
| 2180 | Paju Hambaravi OÜ Hambaravi | 38,696 € |
| 2181 | TS SPV OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 38,668 € |
| 2182 | Ropka Autospa OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 38,638 € |
| 2183 | Aperio Capital OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 38,624 € |
| 2184 | Nama Invest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 38,598 € |
| 2185 | EcopolisEnergy OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 38,597 € |
| 2186 | Nestri Solutions OÜ Programmeerimine | 38,502 € |
| 2187 | OÜ Magnetkivi Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 38,400 € |
| 2188 | BiotaTec OÜ Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas | 38,369 € |
| 2189 | Fairon Invest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 38,356 € |
| 2190 | D.U.K.E.M. OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 38,333 € |
| 2191 | SKYPLAST OÜ Muu disainerite tegevus | 38,277 € |
| 2192 | AEG Kivi OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 38,269 € |
| 2193 | OÜ Distarey Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 38,263 € |
| 2194 | MRK Rentals OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 38,233 € |
| 2195 | ALVES OÜ Kaubavedu maanteel | 38,231 € |
| 2196 | EP servis OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 38,224 € |
| 2197 | OÜ SOJAX Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 38,218 € |
| 2198 | Timecolors OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 38,183 € |
| 2199 | Farmalpluss OÜ Ravimite jaemüük | 38,155 € |
| 2200 | osaühing Korner Trade Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 38,149 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.