Profit TOP 2024 · Harju maakond
68,554 companies, from 2024 annual reports · Source: annual reports
- 3201Melahub OÜ279,277 €Programmeerimine
- 3202Laagrimees OÜ279,201 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3203Meditek Eesti OÜ279,197 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3204Lovest OÜ279,139 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 279,098 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 279,027 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 3207Forte Group OÜ278,922 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 3208LM Halduse OÜ278,802 €Hoonete üldpuhastus
- 3209Rataskaevu 16 OÜ278,748 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 278,687 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 3211GameVentures OÜ278,647 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 3212Kass Finance OÜ278,627 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3213Grandmet OÜ278,563 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 278,544 €Mootorsõidukite jaemüük
- 278,243 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3216Osaühing DZIDRA277,762 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 3217Kentmanni 62 OÜ277,607 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 277,601 €Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
- 3219Järverahu OÜ277,573 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 3220Askendo OÜ277,482 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 277,313 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 3222Lindenline OÜ277,133 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3223Osaühing LAINELA277,088 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3224OÜ Intercapital277,075 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 277,007 €Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük
- 3226Lukeren OÜ276,732 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 3227OÜ Igre Invest276,704 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3228Any Games OÜ276,413 €Programmeerimine
- 3229ALLTECH OÜ276,365 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 276,243 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 276,109 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 3232NovaSystem OÜ275,839 €Programmeerimine
- 275,830 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 3234LCC Produkt OÜ275,813 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 3235Altos Teed OÜ275,799 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 3236Arheox OÜ275,790 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 275,769 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 3238Zakaa OÜ275,532 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3239OÜ APRANGA MDE275,423 €Rõivaste jaemüük
- 275,407 €Elektriliste kodumasinate hulgimüük
- 275,366 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 275,339 €Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük
- 3243Stackist OÜ275,189 €Programmeerimine
- 3244EFC Estonia OÜ275,077 €Muu elektroonika- ja elektrijuhtmete või -kaabli tootmine
- 3245OÜ klaabu275,066 €Muud eriehitustööd
- 3246Voicecom OÜ274,929 €Programmeerimine
- 274,787 €Kaubavedu maanteel
- 274,724 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 3249Wizon OÜ274,686 €Arvutialased konsultatsioonid
- 274,629 €Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 274,620 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 3252MinutoVip OÜ274,616 €Muu infoalane tegevus
- 3253GVAutomation OÜ274,566 €Programmeerimine
- 274,405 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 274,312 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 274,293 €Finantsnõustamine
- 274,179 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 3258IMPEXP SO ART OÜ274,127 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3259AS ELRATO274,017 €Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine
- 3260Osaühing Allfilm273,828 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 273,686 €Muu laenuandmine, v.a pandimajad
- 3262TheCodeLives OÜ273,499 €Programmeerimine
- 273,437 €Programmeerimine
- 273,193 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 273,072 €Programmeerimine
- 3266NNRepair OÜ273,038 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 3267NOA Invest OÜ272,973 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 3268OVERPOWERED OÜ272,901 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3269Ampron OÜ272,744 €Muude elektriseadmete tootmine
- 3270ROSENI MAJAD OÜ272,595 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 272,528 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3272Media Metrics OÜ272,491 €Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus jms tegevus
- 272,472 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3274Angest OÜ272,222 €Lukkude ja hingede tootmine
- 272,058 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 272,039 €Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine
- 3277OÜ Õigusmaja271,934 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3278OÜ LASERVISIOON271,852 €Eriarstiabi
- 3279JVON Holdings OÜ271,834 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 271,737 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 3281Netcorp OÜ271,678 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3282Vista Trade OÜ271,565 €Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus
- 271,533 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3284OÜ U-SOLUTIONS271,480 €Valdusfirmade tegevus
- 3285UEMSecure OÜ271,376 €Arvutialased konsultatsioonid
- 271,268 €Valdusfirmade tegevus
- 3287OÜ KÜÜNI FARM271,189 €Loomakasvatuse abitegevused
- 3288Inkredible OÜ271,057 €Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük
- 3289Measuremade OÜ270,942 €Programmeerimine
- 3290A4 Haldus OÜ270,934 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 270,896 €Kolimisteenused
- 3292Premium Boats OÜ270,871 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 270,570 €Muud eriehitustööd
- 3294Gremi Invest OÜ270,362 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3295Osaühing EUROFEX270,215 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 3296OMD OÜ270,187 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 3297Aragona OÜ270,138 €Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük
- 270,079 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 3299Revoks Grupp OÜ270,074 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 3300Ibest OÜ270,009 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 3201 | Melahub OÜ Programmeerimine | 279,277 € |
| 3202 | Laagrimees OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 279,201 € |
| 3203 | Meditek Eesti OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 279,197 € |
| 3204 | Lovest OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 279,139 € |
| 3205 | Cocoon International OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 279,098 € |
| 3206 | Malux East Osaühing Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 279,027 € |
| 3207 | Forte Group OÜ Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 278,922 € |
| 3208 | LM Halduse OÜ Hoonete üldpuhastus | 278,802 € |
| 3209 | Rataskaevu 16 OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 278,748 € |
| 3210 | Beijer Ref Eesti Osaühing Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 278,687 € |
| 3211 | GameVentures OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 278,647 € |
| 3212 | Kass Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 278,627 € |
| 3213 | Grandmet OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 278,563 € |
| 3214 | Osaühing PC Ekspert Pluss Mootorsõidukite jaemüük | 278,544 € |
| 3215 | e-Commerce Guru OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 278,243 € |
| 3216 | Osaühing DZIDRA Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 277,762 € |
| 3217 | Kentmanni 62 OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 277,607 € |
| 3218 | Adoris Invest Group OÜ Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük | 277,601 € |
| 3219 | Järverahu OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 277,573 € |
| 3220 | Askendo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 277,482 € |
| 3221 | Express Heroes OÜ Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 277,313 € |
| 3222 | Lindenline OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 277,133 € |
| 3223 | Osaühing LAINELA Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 277,088 € |
| 3224 | OÜ Intercapital Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 277,075 € |
| 3225 | Optimus Mööbel OÜ Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | 277,007 € |
| 3226 | Lukeren OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 276,732 € |
| 3227 | OÜ Igre Invest Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 276,704 € |
| 3228 | Any Games OÜ Programmeerimine | 276,413 € |
| 3229 | ALLTECH OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 276,365 € |
| 3230 | Good Advice & Consulting OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 276,243 € |
| 3231 | Montrade NetStores OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 276,109 € |
| 3232 | NovaSystem OÜ Programmeerimine | 275,839 € |
| 3233 | Osaühing Aldermani Metall Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 275,830 € |
| 3234 | LCC Produkt OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 275,813 € |
| 3235 | Altos Teed OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 275,799 € |
| 3236 | Arheox OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 275,790 € |
| 3237 | BBQ Entertainment OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 275,769 € |
| 3238 | Zakaa OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 275,532 € |
| 3239 | OÜ APRANGA MDE Rõivaste jaemüük | 275,423 € |
| 3240 | Pedrobeat Distribution OÜ Elektriliste kodumasinate hulgimüük | 275,407 € |
| 3241 | AllSpark Group OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 275,366 € |
| 3242 | Heladora Trading OÜ Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük | 275,339 € |
| 3243 | Stackist OÜ Programmeerimine | 275,189 € |
| 3244 | EFC Estonia OÜ Muu elektroonika- ja elektrijuhtmete või -kaabli tootmine | 275,077 € |
| 3245 | OÜ klaabu Muud eriehitustööd | 275,066 € |
| 3246 | Voicecom OÜ Programmeerimine | 274,929 € |
| 3247 | AKTSIASELTS TREKTAL Kaubavedu maanteel | 274,787 € |
| 3248 | OÜ Baltcap Growth Fund Management Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 274,724 € |
| 3249 | Wizon OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 274,686 € |
| 3250 | Trade Builder Baltic OÜ Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 274,629 € |
| 3251 | Kreutzwaldi Residents OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 274,620 € |
| 3252 | MinutoVip OÜ Muu infoalane tegevus | 274,616 € |
| 3253 | GVAutomation OÜ Programmeerimine | 274,566 € |
| 3254 | International Cotton Trading Estonia OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 274,405 € |
| 3255 | SUUR-KARJA RESIDENTS OÜ Enda kinnisvara ost ja müük | 274,312 € |
| 3256 | JP Investeeringud OÜ Finantsnõustamine | 274,293 € |
| 3257 | osaühing Motonet Estonia Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 274,179 € |
| 3258 | IMPEXP SO ART OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 274,127 € |
| 3259 | AS ELRATO Elektrijaotusseadmete ja juhtaparatuuri tootmine | 274,017 € |
| 3260 | Osaühing Allfilm Kinofilmide ja videote tootmine | 273,828 € |
| 3261 | Scandium Finance OÜ Muu laenuandmine, v.a pandimajad | 273,686 € |
| 3262 | TheCodeLives OÜ Programmeerimine | 273,499 € |
| 3263 | Software Professionals OÜ Programmeerimine | 273,437 € |
| 3264 | Ehituskorralduse osaühing Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 273,193 € |
| 3265 | Digital business solutions OÜ Programmeerimine | 273,072 € |
| 3266 | NNRepair OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 273,038 € |
| 3267 | NOA Invest OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 272,973 € |
| 3268 | OVERPOWERED OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 272,901 € |
| 3269 | Ampron OÜ Muude elektriseadmete tootmine | 272,744 € |
| 3270 | ROSENI MAJAD OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 272,595 € |
| 3271 | OÜ Braves Holding Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 272,528 € |
| 3272 | Media Metrics OÜ Andmetöötlustaristu, andmetöötlus, -majutus jms tegevus | 272,491 € |
| 3273 | TASMO ÄRIGRUPI Aktsiaselts Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 272,472 € |
| 3274 | Angest OÜ Lukkude ja hingede tootmine | 272,222 € |
| 3275 | Equitex Advertising OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 272,058 € |
| 3276 | Osaühing Apstec Systems Estonia Mõõte-, katse- ja navigatsiooniseadmete tootmine | 272,039 € |
| 3277 | OÜ Õigusmaja Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 271,934 € |
| 3278 | OÜ LASERVISIOON Eriarstiabi | 271,852 € |
| 3279 | JVON Holdings OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 271,834 € |
| 3280 | ARCHIBUS Solution Center Hosting Services OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 271,737 € |
| 3281 | Netcorp OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 271,678 € |
| 3282 | Vista Trade OÜ Kütuste, maakide, metallide ja tööstuskemikaalide hulgimüügi vahendusteenus | 271,565 € |
| 3283 | Roberta Invest OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 271,533 € |
| 3284 | OÜ U-SOLUTIONS Valdusfirmade tegevus | 271,480 € |
| 3285 | UEMSecure OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 271,376 € |
| 3286 | OÜ Seitse Samuraid Valdusfirmade tegevus | 271,268 € |
| 3287 | OÜ KÜÜNI FARM Loomakasvatuse abitegevused | 271,189 € |
| 3288 | Inkredible OÜ Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük | 271,057 € |
| 3289 | Measuremade OÜ Programmeerimine | 270,942 € |
| 3290 | A4 Haldus OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 270,934 € |
| 3291 | AVA-Ekspress osaühing Kolimisteenused | 270,896 € |
| 3292 | Premium Boats OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 270,871 € |
| 3293 | OÜ Maru Betoonitööd Muud eriehitustööd | 270,570 € |
| 3294 | Gremi Invest OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 270,362 € |
| 3295 | Osaühing EUROFEX Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 270,215 € |
| 3296 | OMD OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 270,187 € |
| 3297 | Aragona OÜ Kodu-, kontori- ja kauplusemööbli, vaipade ja valgustite hulgimüük | 270,138 € |
| 3298 | eXol Consulting OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 270,079 € |
| 3299 | Revoks Grupp OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 270,074 € |
| 3300 | Ibest OÜ Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 270,009 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.