Profit TOP 2023 · Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
138 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- −1,753 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 202Alilinker OÜ−1,831 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −1,868 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −1,937 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −1,977 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 206MyWay OÜ−2,003 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- −2,047 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −2,167 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −2,213 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −2,215 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 211ELIRU OÜ−2,760 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 212OÜ FitBody−2,996 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- −3,009 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −3,135 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −4,452 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 216Acticade OÜ−4,455 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −4,554 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- −4,842 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 219Joogaruum OÜ−5,018 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 220Shakti OÜ−5,803 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- 221Hanso OÜ−6,418 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −6,624 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −6,691 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- 224Wimin OÜ−7,449 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- −7,454 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −7,800 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −8,011 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −8,597 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −11,085 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −13,933 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
- −15,359 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −17,115 €Spordi- ja jõusaalide tegevus
- −38,512 €Aeroobika- ja jõusaalide tegevus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 201 | FIANTO Consult OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,753 € |
| 202 | Alilinker OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,831 € |
| 203 | MoveDesign OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,868 € |
| 204 | Soulfitness OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,937 € |
| 205 | Siimve Consulting OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −1,977 € |
| 206 | MyWay OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | −2,003 € |
| 207 | osaühing SALARI Spordi- ja jõusaalide tegevus | −2,047 € |
| 208 | Lee Stuudio OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −2,167 € |
| 209 | Asko treeningud OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −2,213 € |
| 210 | Minu Trenn OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −2,215 € |
| 211 | ELIRU OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −2,760 € |
| 212 | OÜ FitBody Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | −2,996 € |
| 213 | Südame Teejuht OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −3,009 € |
| 214 | SUMIN SPORT OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −3,135 € |
| 215 | Osaühing Rabav Rüht Spordi- ja jõusaalide tegevus | −4,452 € |
| 216 | Acticade OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −4,455 € |
| 217 | Wellness System Europe OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | −4,554 € |
| 218 | OÜ Eesti Sumo Spordi- ja jõusaalide tegevus | −4,842 € |
| 219 | Joogaruum OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −5,018 € |
| 220 | Shakti OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −5,803 € |
| 221 | Hanso OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −6,418 € |
| 222 | Visible Feels OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −6,624 € |
| 223 | Perfermits OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | −6,691 € |
| 224 | Wimin OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | −7,449 € |
| 225 | DS Inceptum OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −7,454 € |
| 226 | Padel Industry OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −7,800 € |
| 227 | Strong, Balanced & Smart OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −8,011 € |
| 228 | Kehale Pai OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −8,597 € |
| 229 | RiinuSport OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −11,085 € |
| 230 | Putuchumbe Chimbusinda OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | −13,933 € |
| 231 | Posture correction OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −15,359 € |
| 232 | Planet of football OÜ Spordi- ja jõusaalide tegevus | −17,115 € |
| 233 | Private Gym OÜ Aeroobika- ja jõusaalide tegevus | −38,512 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.