Profit TOP 2023 · Arvutialased konsultatsioonid
1,261 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 901VACHTMIND OÜ3,983 €Arvutialased konsultatsioonid
- 902OÜ Mantagir3,975 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,962 €Arvutialased konsultatsioonid
- 904Remolis OÜ3,906 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,849 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,844 €Arvutialased konsultatsioonid
- 907Pinearc OÜ3,830 €Arvutialased konsultatsioonid
- 908386 OÜ3,817 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,703 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,698 €Arvutialased konsultatsioonid
- 911OÜ ATRIPLEX3,684 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,680 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,660 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,657 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,619 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,571 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,557 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,550 €Arvutialased konsultatsioonid
- 919Loomistöö OÜ3,479 €Arvutialased konsultatsioonid
- 920Opsgenius OÜ3,474 €Arvutialased konsultatsioonid
- 921RND3 OÜ3,472 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,453 €Arvutialased konsultatsioonid
- 923OÜ Advision3,443 €Arvutialased konsultatsioonid
- 924NodeLogic OÜ3,427 €Arvutialased konsultatsioonid
- 925Pisike OÜ3,414 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,387 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,377 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,374 €Arvutialased konsultatsioonid
- 929AIODEV OÜ3,368 €Arvutialased konsultatsioonid
- 930FATDISCO OÜ3,311 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,305 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,298 €Arvutialased konsultatsioonid
- 933Varyag OÜ3,290 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,288 €Arvutialased konsultatsioonid
- 935Siimulaiu OÜ3,282 €Arvutialased konsultatsioonid
- 936MiBit OÜ3,177 €Arvutialased konsultatsioonid
- 937Kaitwebs OÜ3,160 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,135 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,129 €Arvutialased konsultatsioonid
- 940Infrakit OÜ3,124 €Arvutialased konsultatsioonid
- 941Hashify OÜ3,110 €Arvutialased konsultatsioonid
- 942Bueno IT OÜ3,102 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,093 €Arvutialased konsultatsioonid
- 944SciScope OÜ3,087 €Arvutialased konsultatsioonid
- 945OÜ Parim3,065 €Arvutialased konsultatsioonid
- 946Kotec OÜ3,056 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,055 €Arvutialased konsultatsioonid
- 948SecretNet OÜ3,048 €Arvutialased konsultatsioonid
- 949RegTech OÜ3,048 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3,034 €Arvutialased konsultatsioonid
- 951Gris Sec OÜ2,974 €Arvutialased konsultatsioonid
- 952CodeWave OÜ2,951 €Arvutialased konsultatsioonid
- 953Decouvre OÜ2,869 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,868 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,866 €Arvutialased konsultatsioonid
- 956Katve OÜ2,839 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,835 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,822 €Arvutialased konsultatsioonid
- 959Xprofit OÜ2,776 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,775 €Arvutialased konsultatsioonid
- 961Delila OÜ2,771 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,708 €Arvutialased konsultatsioonid
- 963Vinco OÜ2,692 €Arvutialased konsultatsioonid
- 964OÜ Vanter2,689 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,668 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,661 €Arvutialased konsultatsioonid
- 967Ajugrupp OÜ2,626 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,622 €Arvutialased konsultatsioonid
- 969LampWorks OÜ2,593 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,577 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,567 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,561 €Arvutialased konsultatsioonid
- 973ITkoda OÜ2,547 €Arvutialased konsultatsioonid
- 974NETERO OÜ2,535 €Arvutialased konsultatsioonid
- 975Kirali OÜ2,500 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,474 €Arvutialased konsultatsioonid
- 977Daddy OÜ2,434 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,429 €Arvutialased konsultatsioonid
- 979AI Cloud OÜ2,425 €Arvutialased konsultatsioonid
- 980OÜ Skuuv2,421 €Arvutialased konsultatsioonid
- 981L3NET OÜ2,403 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,385 €Arvutialased konsultatsioonid
- 983GR Agency OÜ2,379 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,377 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,357 €Arvutialased konsultatsioonid
- 986InvesTeam OÜ2,344 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,342 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,336 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,326 €Arvutialased konsultatsioonid
- 990NLDR OÜ2,325 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,312 €Arvutialased konsultatsioonid
- 992Cyek OÜ2,308 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,307 €Arvutialased konsultatsioonid
- 994Ikkenbau OÜ2,284 €Arvutialased konsultatsioonid
- 995Akants OÜ2,257 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,241 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,228 €Arvutialased konsultatsioonid
- 998doIT4me OÜ2,209 €Arvutialased konsultatsioonid
- 2,201 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1000MichRoz OÜ2,200 €Arvutialased konsultatsioonid
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 901 | VACHTMIND OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,983 € |
| 902 | OÜ Mantagir Arvutialased konsultatsioonid | 3,975 € |
| 903 | Watevra Wa'Nabi OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,962 € |
| 904 | Remolis OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,906 € |
| 905 | Amphora Koolitus OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,849 € |
| 906 | Human First OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,844 € |
| 907 | Pinearc OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,830 € |
| 908 | 386 OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,817 € |
| 909 | The Pragmatic Digital Company OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,703 € |
| 910 | Vektorruum OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,698 € |
| 911 | OÜ ATRIPLEX Arvutialased konsultatsioonid | 3,684 € |
| 912 | Osaühing Larseg Consult Arvutialased konsultatsioonid | 3,680 € |
| 913 | New Heights OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,660 € |
| 914 | DIGITAL HOME AUTOMATION OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,657 € |
| 915 | HostCoders OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,619 € |
| 916 | Woodmeadow Consulting OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,571 € |
| 917 | TR Consult OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,557 € |
| 918 | Send Ventures Worldwide OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,550 € |
| 919 | Loomistöö OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,479 € |
| 920 | Opsgenius OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,474 € |
| 921 | RND3 OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,472 € |
| 922 | Tangomikebravo OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,453 € |
| 923 | OÜ Advision Arvutialased konsultatsioonid | 3,443 € |
| 924 | NodeLogic OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,427 € |
| 925 | Pisike OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,414 € |
| 926 | Resplendent OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,387 € |
| 927 | Nordhandel OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,377 € |
| 928 | OÜ Exelon Net Arvutialased konsultatsioonid | 3,374 € |
| 929 | AIODEV OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,368 € |
| 930 | FATDISCO OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,311 € |
| 931 | ITGENERALIST OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,305 € |
| 932 | ServiceFlex OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,298 € |
| 933 | Varyag OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,290 € |
| 934 | Peiker Global OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,288 € |
| 935 | Siimulaiu OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,282 € |
| 936 | MiBit OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,177 € |
| 937 | Kaitwebs OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,160 € |
| 938 | Montis Konsultatsioonid OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,135 € |
| 939 | Loog Holdings OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,129 € |
| 940 | Infrakit OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,124 € |
| 941 | Hashify OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,110 € |
| 942 | Bueno IT OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,102 € |
| 943 | Green Myriad OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,093 € |
| 944 | SciScope OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,087 € |
| 945 | OÜ Parim Arvutialased konsultatsioonid | 3,065 € |
| 946 | Kotec OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,056 € |
| 947 | OÜ MegaByte ITK Arvutialased konsultatsioonid | 3,055 € |
| 948 | SecretNet OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,048 € |
| 949 | RegTech OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,048 € |
| 950 | Produit Pionnier OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 3,034 € |
| 951 | Gris Sec OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,974 € |
| 952 | CodeWave OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,951 € |
| 953 | Decouvre OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,869 € |
| 954 | Osaühing Riil Arvutialased konsultatsioonid | 2,868 € |
| 955 | Format Security OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,866 € |
| 956 | Katve OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,839 € |
| 957 | OÜ Agnes Invest Arvutialased konsultatsioonid | 2,835 € |
| 958 | Osaühing Softema Arvutialased konsultatsioonid | 2,822 € |
| 959 | Xprofit OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,776 € |
| 960 | Berkay Dace Design Studio OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,775 € |
| 961 | Delila OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,771 € |
| 962 | ClickMoreTypeLess OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,708 € |
| 963 | Vinco OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,692 € |
| 964 | OÜ Vanter Arvutialased konsultatsioonid | 2,689 € |
| 965 | BHU Development OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,668 € |
| 966 | OÜ Code Studio Arvutialased konsultatsioonid | 2,661 € |
| 967 | Ajugrupp OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,626 € |
| 968 | Osaühing PUNANE KUUBIK Arvutialased konsultatsioonid | 2,622 € |
| 969 | LampWorks OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,593 € |
| 970 | Sino American Oil Company OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,577 € |
| 971 | 372 Digital OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,567 € |
| 972 | Helixir Labs OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,561 € |
| 973 | ITkoda OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,547 € |
| 974 | NETERO OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,535 € |
| 975 | Kirali OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,500 € |
| 976 | KYZ Consulting OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,474 € |
| 977 | Daddy OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,434 € |
| 978 | Hello Health OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,429 € |
| 979 | AI Cloud OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,425 € |
| 980 | OÜ Skuuv Arvutialased konsultatsioonid | 2,421 € |
| 981 | L3NET OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,403 € |
| 982 | Cholo Baltic Consultants OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,385 € |
| 983 | GR Agency OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,379 € |
| 984 | Multimaania OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,377 € |
| 985 | OÜ Kaitselahendused Arvutialased konsultatsioonid | 2,357 € |
| 986 | InvesTeam OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,344 € |
| 987 | cloud-data-secure OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,342 € |
| 988 | Maksimcorp OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,336 € |
| 989 | NORDIC PEARL WEB OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,326 € |
| 990 | NLDR OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,325 € |
| 991 | CX Process OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,312 € |
| 992 | Cyek OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,308 € |
| 993 | VirtuaalRuum OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,307 € |
| 994 | Ikkenbau OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,284 € |
| 995 | Akants OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,257 € |
| 996 | Sole Grupp Osaühing Arvutialased konsultatsioonid | 2,241 € |
| 997 | CreativeWorks OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,228 € |
| 998 | doIT4me OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,209 € |
| 999 | OÜ LESS CLICKS Arvutialased konsultatsioonid | 2,201 € |
| 1000 | MichRoz OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 2,200 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.