Profit TOP 2023 · Kaubavedu maanteel
1,988 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 1301Rema Veod OÜ4,329 €Kaubavedu maanteel
- 1302KIVO OÜ4,325 €Kaubavedu maanteel
- 4,320 €Kaubavedu maanteel
- 4,310 €Kaubavedu maanteel
- 1305Apeks Haldus OÜ4,309 €Kaubavedu maanteel
- 1306KPTrans OÜ4,308 €Kaubavedu maanteel
- 4,301 €Kaubavedu maanteel
- 4,291 €Kaubavedu maanteel
- 1309Taalau OÜ4,280 €Kaubavedu maanteel
- 1310Viatica Grupp OÜ4,279 €Kaubavedu maanteel
- 1311Bambusa OÜ4,249 €Kaubavedu maanteel
- 1312Kemilog OÜ4,246 €Kaubavedu maanteel
- 1313KOSTA TRANS OÜ4,239 €Kaubavedu maanteel
- 4,239 €Kaubavedu maanteel
- 1315FlyBird OÜ4,235 €Kaubavedu maanteel
- 1316AJM Grupp OÜ4,212 €Kaubavedu maanteel
- 4,203 €Kaubavedu maanteel
- 4,199 €Kaubavedu maanteel
- 1319Põdra Trans OÜ4,196 €Kaubavedu maanteel
- 1320OÜ SKALAR4,192 €Kaubavedu maanteel
- 1321OÜ Kaevehunt4,191 €Kaubavedu maanteel
- 1322Metsmakerid OÜ4,189 €Kaubavedu maanteel
- 1323Vedu OÜ4,180 €Kaubavedu maanteel
- 1324Sajor OÜ4,174 €Kaubavedu maanteel
- 1325AVATI Osaühing4,120 €Kaubavedu maanteel
- 1326INDRAVE OÜ4,111 €Kaubavedu maanteel
- 1327Vectio OÜ4,093 €Kaubavedu maanteel
- 1328SilverSword OÜ4,093 €Kaubavedu maanteel
- 4,090 €Kaubavedu maanteel
- 4,087 €Kaubavedu maanteel
- 1331Kaldsaar OÜ4,087 €Kaubavedu maanteel
- 4,070 €Kaubavedu maanteel
- 1333Osaühing Valem4,062 €Kaubavedu maanteel
- 4,056 €Kaubavedu maanteel
- 1335Agroest OÜ4,046 €Kaubavedu maanteel
- 1336AK Transport OÜ4,045 €Kaubavedu maanteel
- 1337KOEV OÜ4,036 €Kaubavedu maanteel
- 4,022 €Kaubavedu maanteel
- 1339Alxbo OÜ4,011 €Kaubavedu maanteel
- 1340Wairix OÜ3,980 €Kaubavedu maanteel
- 1341ALB Transport OÜ3,975 €Kaubavedu maanteel
- 3,974 €Kaubavedu maanteel
- 1343OÜ Mallory Auto3,973 €Kaubavedu maanteel
- 1344UV8 OÜ3,954 €Kaubavedu maanteel
- 3,920 €Kaubavedu maanteel
- 1346Cargatrome OÜ3,917 €Kaubavedu maanteel
- 3,908 €Kaubavedu maanteel
- 1348IVARI OÜ3,897 €Kaubavedu maanteel
- 1349Kavalpea OÜ3,869 €Kaubavedu maanteel
- 1350Sigmaplus OÜ3,865 €Kaubavedu maanteel
- 1351Grace trans OÜ3,865 €Kaubavedu maanteel
- 1352Oru Auto OÜ3,855 €Kaubavedu maanteel
- 1353OÜ Octeros3,844 €Kaubavedu maanteel
- 1354Rocklife OÜ3,806 €Kaubavedu maanteel
- 1355Akro-Trans OÜ3,802 €Kaubavedu maanteel
- 3,793 €Kaubavedu maanteel
- 1357InesTrans OÜ3,787 €Kaubavedu maanteel
- 1358OÜ Vetricon3,756 €Kaubavedu maanteel
- 1359Treilahunt OÜ3,749 €Kaubavedu maanteel
- 1360R.P Logistics OÜ3,693 €Kaubavedu maanteel
- 3,679 €Kaubavedu maanteel
- 3,672 €Kaubavedu maanteel
- 3,670 €Kaubavedu maanteel
- 1364Termoline OÜ3,639 €Kaubavedu maanteel
- 1365HEIMTRANS OÜ3,634 €Kaubavedu maanteel
- 1366VatVal OÜ3,624 €Kaubavedu maanteel
- 3,617 €Kaubavedu maanteel
- 3,600 €Kaubavedu maanteel
- 1369Osaühing Harret3,578 €Kaubavedu maanteel
- 3,567 €Kaubavedu maanteel
- 1371SAPSAN FIN DG OÜ3,547 €Kaubavedu maanteel
- 1372Aker Teenused OÜ3,544 €Kaubavedu maanteel
- 3,542 €Kaubavedu maanteel
- 1374Osaühing Manoral3,538 €Kaubavedu maanteel
- 3,531 €Kaubavedu maanteel
- 3,526 €Kaubavedu maanteel
- 1377STEINAR OÜ3,522 €Kaubavedu maanteel
- 1378JL TRUCKS OÜ3,520 €Kaubavedu maanteel
- 1379Camiones OÜ3,513 €Kaubavedu maanteel
- 1380OÜ MOIVA3,498 €Kaubavedu maanteel
- 1381OÜ ForKen3,487 €Kaubavedu maanteel
- 3,435 €Kaubavedu maanteel
- 1383Kubbergs OÜ3,424 €Kaubavedu maanteel
- 1384OÜ Silior3,417 €Kaubavedu maanteel
- 3,344 €Kaubavedu maanteel
- 1386PST Motors OÜ3,340 €Kaubavedu maanteel
- 1387OÜ G&O3,333 €Kaubavedu maanteel
- 1388JH Veod OÜ3,320 €Kaubavedu maanteel
- 1389Motrucks OÜ3,308 €Kaubavedu maanteel
- 1390JANRENT OÜ3,295 €Kaubavedu maanteel
- 1391Ylleelly OÜ3,288 €Kaubavedu maanteel
- 1392OÜ Teoreem3,287 €Kaubavedu maanteel
- 3,276 €Kaubavedu maanteel
- 3,266 €Kaubavedu maanteel
- 3,264 €Kaubavedu maanteel
- 3,258 €Kaubavedu maanteel
- 3,241 €Kaubavedu maanteel
- 3,230 €Kaubavedu maanteel
- 1399OSAÜHING JTK3,224 €Kaubavedu maanteel
- 1400Aabeko Trans OÜ3,220 €Kaubavedu maanteel
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1301 | Rema Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 4,329 € |
| 1302 | KIVO OÜ Kaubavedu maanteel | 4,325 € |
| 1303 | Excellent Service OÜ Kaubavedu maanteel | 4,320 € |
| 1304 | Osaühing Rannavälja Veod Kaubavedu maanteel | 4,310 € |
| 1305 | Apeks Haldus OÜ Kaubavedu maanteel | 4,309 € |
| 1306 | KPTrans OÜ Kaubavedu maanteel | 4,308 € |
| 1307 | OÜ Loyal Transport Kaubavedu maanteel | 4,301 € |
| 1308 | Gisanera Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 4,291 € |
| 1309 | Taalau OÜ Kaubavedu maanteel | 4,280 € |
| 1310 | Viatica Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 4,279 € |
| 1311 | Bambusa OÜ Kaubavedu maanteel | 4,249 € |
| 1312 | Kemilog OÜ Kaubavedu maanteel | 4,246 € |
| 1313 | KOSTA TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 4,239 € |
| 1314 | Osaühing Veiko Transport Kaubavedu maanteel | 4,239 € |
| 1315 | FlyBird OÜ Kaubavedu maanteel | 4,235 € |
| 1316 | AJM Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 4,212 € |
| 1317 | Osaühing Tõnu Eiki Transport Kaubavedu maanteel | 4,203 € |
| 1318 | Taimo Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 4,199 € |
| 1319 | Põdra Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 4,196 € |
| 1320 | OÜ SKALAR Kaubavedu maanteel | 4,192 € |
| 1321 | OÜ Kaevehunt Kaubavedu maanteel | 4,191 € |
| 1322 | Metsmakerid OÜ Kaubavedu maanteel | 4,189 € |
| 1323 | Vedu OÜ Kaubavedu maanteel | 4,180 € |
| 1324 | Sajor OÜ Kaubavedu maanteel | 4,174 € |
| 1325 | AVATI Osaühing Kaubavedu maanteel | 4,120 € |
| 1326 | INDRAVE OÜ Kaubavedu maanteel | 4,111 € |
| 1327 | Vectio OÜ Kaubavedu maanteel | 4,093 € |
| 1328 | SilverSword OÜ Kaubavedu maanteel | 4,093 € |
| 1329 | Osaühing ABIR soil Kaubavedu maanteel | 4,090 € |
| 1330 | osaühing Paukkatused Kaubavedu maanteel | 4,087 € |
| 1331 | Kaldsaar OÜ Kaubavedu maanteel | 4,087 € |
| 1332 | Eesti ME Ehitus OÜ Kaubavedu maanteel | 4,070 € |
| 1333 | Osaühing Valem Kaubavedu maanteel | 4,062 € |
| 1334 | Rikser Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 4,056 € |
| 1335 | Agroest OÜ Kaubavedu maanteel | 4,046 € |
| 1336 | AK Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 4,045 € |
| 1337 | KOEV OÜ Kaubavedu maanteel | 4,036 € |
| 1338 | Dynamic Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 4,022 € |
| 1339 | Alxbo OÜ Kaubavedu maanteel | 4,011 € |
| 1340 | Wairix OÜ Kaubavedu maanteel | 3,980 € |
| 1341 | ALB Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 3,975 € |
| 1342 | Elsonido Group OÜ Kaubavedu maanteel | 3,974 € |
| 1343 | OÜ Mallory Auto Kaubavedu maanteel | 3,973 € |
| 1344 | UV8 OÜ Kaubavedu maanteel | 3,954 € |
| 1345 | Osaühing ART-TRANSLINE Kaubavedu maanteel | 3,920 € |
| 1346 | Cargatrome OÜ Kaubavedu maanteel | 3,917 € |
| 1347 | OSAÜHING AUTOTRANS VP Kaubavedu maanteel | 3,908 € |
| 1348 | IVARI OÜ Kaubavedu maanteel | 3,897 € |
| 1349 | Kavalpea OÜ Kaubavedu maanteel | 3,869 € |
| 1350 | Sigmaplus OÜ Kaubavedu maanteel | 3,865 € |
| 1351 | Grace trans OÜ Kaubavedu maanteel | 3,865 € |
| 1352 | Oru Auto OÜ Kaubavedu maanteel | 3,855 € |
| 1353 | OÜ Octeros Kaubavedu maanteel | 3,844 € |
| 1354 | Rocklife OÜ Kaubavedu maanteel | 3,806 € |
| 1355 | Akro-Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 3,802 € |
| 1356 | osaühing Tõnisson Transport Kaubavedu maanteel | 3,793 € |
| 1357 | InesTrans OÜ Kaubavedu maanteel | 3,787 € |
| 1358 | OÜ Vetricon Kaubavedu maanteel | 3,756 € |
| 1359 | Treilahunt OÜ Kaubavedu maanteel | 3,749 € |
| 1360 | R.P Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 3,693 € |
| 1361 | OSAÜHING PÕHJATRANSPORT Kaubavedu maanteel | 3,679 € |
| 1362 | OSAÜHING VELESTON Kaubavedu maanteel | 3,672 € |
| 1363 | MP Transport Eesti OÜ Kaubavedu maanteel | 3,670 € |
| 1364 | Termoline OÜ Kaubavedu maanteel | 3,639 € |
| 1365 | HEIMTRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 3,634 € |
| 1366 | VatVal OÜ Kaubavedu maanteel | 3,624 € |
| 1367 | OSAÜHING DOMINOS EKSPERT Kaubavedu maanteel | 3,617 € |
| 1368 | Kabarga Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 3,600 € |
| 1369 | Osaühing Harret Kaubavedu maanteel | 3,578 € |
| 1370 | Osaühing Veopartner Kaubavedu maanteel | 3,567 € |
| 1371 | SAPSAN FIN DG OÜ Kaubavedu maanteel | 3,547 € |
| 1372 | Aker Teenused OÜ Kaubavedu maanteel | 3,544 € |
| 1373 | Exclusive Logistics Baltic OÜ Kaubavedu maanteel | 3,542 € |
| 1374 | Osaühing Manoral Kaubavedu maanteel | 3,538 € |
| 1375 | Osaühing PEVO GRUPP Kaubavedu maanteel | 3,531 € |
| 1376 | Transgo Baltic OÜ Kaubavedu maanteel | 3,526 € |
| 1377 | STEINAR OÜ Kaubavedu maanteel | 3,522 € |
| 1378 | JL TRUCKS OÜ Kaubavedu maanteel | 3,520 € |
| 1379 | Camiones OÜ Kaubavedu maanteel | 3,513 € |
| 1380 | OÜ MOIVA Kaubavedu maanteel | 3,498 € |
| 1381 | OÜ ForKen Kaubavedu maanteel | 3,487 € |
| 1382 | PROFILE COMMUNICATIONS OÜ Kaubavedu maanteel | 3,435 € |
| 1383 | Kubbergs OÜ Kaubavedu maanteel | 3,424 € |
| 1384 | OÜ Silior Kaubavedu maanteel | 3,417 € |
| 1385 | Black Knight Express OÜ Kaubavedu maanteel | 3,344 € |
| 1386 | PST Motors OÜ Kaubavedu maanteel | 3,340 € |
| 1387 | OÜ G&O Kaubavedu maanteel | 3,333 € |
| 1388 | JH Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 3,320 € |
| 1389 | Motrucks OÜ Kaubavedu maanteel | 3,308 € |
| 1390 | JANRENT OÜ Kaubavedu maanteel | 3,295 € |
| 1391 | Ylleelly OÜ Kaubavedu maanteel | 3,288 € |
| 1392 | OÜ Teoreem Kaubavedu maanteel | 3,287 € |
| 1393 | Osaühing SPEEDTRANS Kaubavedu maanteel | 3,276 € |
| 1394 | Osaühing Jalak Transport Kaubavedu maanteel | 3,266 € |
| 1395 | ESTARLEN TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 3,264 € |
| 1396 | Osaühing Transnautic Kaubavedu maanteel | 3,258 € |
| 1397 | Osaühing FLORIADA Kaubavedu maanteel | 3,241 € |
| 1398 | OSAÜHING ALARI VEOD Kaubavedu maanteel | 3,230 € |
| 1399 | OSAÜHING JTK Kaubavedu maanteel | 3,224 € |
| 1400 | Aabeko Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 3,220 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.