Profit TOP 2023 · Kaubavedu maanteel
1,988 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 1101RabavLugu OÜ6,932 €Kaubavedu maanteel
- 1102Sillaste OÜ6,911 €Kaubavedu maanteel
- 6,905 €Kaubavedu maanteel
- 6,900 €Kaubavedu maanteel
- 1105OÜ CONDOR6,895 €Kaubavedu maanteel
- 1106OÜ ESKU6,894 €Kaubavedu maanteel
- 1107ADVIN GRUPP OÜ6,889 €Kaubavedu maanteel
- 1108DKM Brothers OÜ6,885 €Kaubavedu maanteel
- 6,884 €Kaubavedu maanteel
- 1110EST Transport OÜ6,871 €Kaubavedu maanteel
- 1111OÜ Renhold6,824 €Kaubavedu maanteel
- 1112ÜM Transport OÜ6,820 €Kaubavedu maanteel
- 1113Hansaraud OÜ6,819 €Kaubavedu maanteel
- 1114ANDI Trans OÜ6,743 €Kaubavedu maanteel
- 1115Koormaja OÜ6,737 €Kaubavedu maanteel
- 1116Astromerk OÜ6,734 €Kaubavedu maanteel
- 1117Hasel Veod OÜ6,729 €Kaubavedu maanteel
- 1118BaskoTrans OÜ6,713 €Kaubavedu maanteel
- 6,694 €Kaubavedu maanteel
- 6,685 €Kaubavedu maanteel
- 1121Germion OÜ6,668 €Kaubavedu maanteel
- 1122donluop OÜ6,659 €Kaubavedu maanteel
- 1123GLD Services OÜ6,631 €Kaubavedu maanteel
- 6,602 €Kaubavedu maanteel
- 6,588 €Kaubavedu maanteel
- 6,568 €Kaubavedu maanteel
- 1127M&M Kaubaveod OÜ6,551 €Kaubavedu maanteel
- 1128Danveod OÜ6,528 €Kaubavedu maanteel
- 1129DEFTON OSAÜHING6,507 €Kaubavedu maanteel
- 1130Reverlot OÜ6,486 €Kaubavedu maanteel
- 1131Ryb trans OÜ6,482 €Kaubavedu maanteel
- 6,479 €Kaubavedu maanteel
- 6,475 €Kaubavedu maanteel
- 1134DJM Trans OÜ6,469 €Kaubavedu maanteel
- 1135SM Tehnika OÜ6,463 €Kaubavedu maanteel
- 1136Kruusal OÜ6,445 €Kaubavedu maanteel
- 1137Skyway Group OÜ6,432 €Kaubavedu maanteel
- 1138HR Transport OÜ6,430 €Kaubavedu maanteel
- 1139Kooskora S OÜ6,416 €Kaubavedu maanteel
- 6,409 €Kaubavedu maanteel
- 1141Goya osaühing6,395 €Kaubavedu maanteel
- 6,389 €Kaubavedu maanteel
- 1143Timm Baltic OÜ6,365 €Kaubavedu maanteel
- 1144Stekkor Veod OÜ6,353 €Kaubavedu maanteel
- 11454 Vedu OÜ6,316 €Kaubavedu maanteel
- 1146Osaühing Vizland6,280 €Kaubavedu maanteel
- 1147Entrega Trans OÜ6,275 €Kaubavedu maanteel
- 6,270 €Kaubavedu maanteel
- 6,260 €Kaubavedu maanteel
- 6,257 €Kaubavedu maanteel
- 6,229 €Kaubavedu maanteel
- 6,216 €Kaubavedu maanteel
- 1153Mizuno Riona OÜ6,213 €Kaubavedu maanteel
- 1154Koormanni OÜ6,208 €Kaubavedu maanteel
- 1155LKO OÜ6,198 €Kaubavedu maanteel
- 6,177 €Kaubavedu maanteel
- 1157Koneri OÜ6,141 €Kaubavedu maanteel
- 1158IFF trans OÜ6,129 €Kaubavedu maanteel
- 1159Truup & Pojad OÜ6,101 €Kaubavedu maanteel
- 1160Kõrgesilla OÜ6,099 €Kaubavedu maanteel
- 1161Puupoisid OÜ6,087 €Kaubavedu maanteel
- 1162T. Tetrix OÜ6,073 €Kaubavedu maanteel
- 1163Cleanship OÜ6,055 €Kaubavedu maanteel
- 6,030 €Kaubavedu maanteel
- 6,022 €Kaubavedu maanteel
- 1166HTL OÜ6,021 €Kaubavedu maanteel
- 1167Realigment OÜ6,019 €Kaubavedu maanteel
- 1168Martel Trans OÜ6,009 €Kaubavedu maanteel
- 6,001 €Kaubavedu maanteel
- 5,967 €Kaubavedu maanteel
- 1171RR Transport OÜ5,967 €Kaubavedu maanteel
- 1172Jaro Service OÜ5,965 €Kaubavedu maanteel
- 1173OLVA OÜ5,960 €Kaubavedu maanteel
- 1174OÜ ARVEL AUTO5,955 €Kaubavedu maanteel
- 1175DOX Invest OÜ5,954 €Kaubavedu maanteel
- 1176I.F.S. OÜ5,953 €Kaubavedu maanteel
- 1177OMECAR OÜ5,938 €Kaubavedu maanteel
- 1178OÜ Ennu Poisid5,921 €Kaubavedu maanteel
- 1179PKM OÜ5,878 €Kaubavedu maanteel
- 5,861 €Kaubavedu maanteel
- 1181MLK-TRANS OÜ5,856 €Kaubavedu maanteel
- 1182OÜ Garsmille5,852 €Kaubavedu maanteel
- 1183UQ auto OÜ5,847 €Kaubavedu maanteel
- 1184Fanrex OÜ5,841 €Kaubavedu maanteel
- 5,837 €Kaubavedu maanteel
- 5,831 €Kaubavedu maanteel
- 5,824 €Kaubavedu maanteel
- 1188OÜ Vikval Trans5,782 €Kaubavedu maanteel
- 1189Kullerveod OÜ5,765 €Kaubavedu maanteel
- 1190Baltcargo OÜ5,738 €Kaubavedu maanteel
- 5,721 €Kaubavedu maanteel
- 1192Osaühing Sandvik5,716 €Kaubavedu maanteel
- 1193OÜ Ramgis5,716 €Kaubavedu maanteel
- 1194M500 Grupp OÜ5,701 €Kaubavedu maanteel
- 1195Remplo osaühing5,677 €Kaubavedu maanteel
- 1196Stellavik OÜ5,637 €Kaubavedu maanteel
- 1197Esmerin OÜ5,631 €Kaubavedu maanteel
- 1198Uue Suuna OÜ5,619 €Kaubavedu maanteel
- 1199Balcanimpex OÜ5,579 €Kaubavedu maanteel
- 1200BRR Transport OÜ5,576 €Kaubavedu maanteel
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1101 | RabavLugu OÜ Kaubavedu maanteel | 6,932 € |
| 1102 | Sillaste OÜ Kaubavedu maanteel | 6,911 € |
| 1103 | Lehtmaa Trans Osaühing Kaubavedu maanteel | 6,905 € |
| 1104 | Vares Teenused OÜ Kaubavedu maanteel | 6,900 € |
| 1105 | OÜ CONDOR Kaubavedu maanteel | 6,895 € |
| 1106 | OÜ ESKU Kaubavedu maanteel | 6,894 € |
| 1107 | ADVIN GRUPP OÜ Kaubavedu maanteel | 6,889 € |
| 1108 | DKM Brothers OÜ Kaubavedu maanteel | 6,885 € |
| 1109 | Transpordipark OÜ Kaubavedu maanteel | 6,884 € |
| 1110 | EST Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 6,871 € |
| 1111 | OÜ Renhold Kaubavedu maanteel | 6,824 € |
| 1112 | ÜM Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 6,820 € |
| 1113 | Hansaraud OÜ Kaubavedu maanteel | 6,819 € |
| 1114 | ANDI Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 6,743 € |
| 1115 | Koormaja OÜ Kaubavedu maanteel | 6,737 € |
| 1116 | Astromerk OÜ Kaubavedu maanteel | 6,734 € |
| 1117 | Hasel Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 6,729 € |
| 1118 | BaskoTrans OÜ Kaubavedu maanteel | 6,713 € |
| 1119 | Osaühing Reimerland Kaubavedu maanteel | 6,694 € |
| 1120 | Osaühing Otimardi Kaubavedu maanteel | 6,685 € |
| 1121 | Germion OÜ Kaubavedu maanteel | 6,668 € |
| 1122 | donluop OÜ Kaubavedu maanteel | 6,659 € |
| 1123 | GLD Services OÜ Kaubavedu maanteel | 6,631 € |
| 1124 | Osaühing Hugotrans Kaubavedu maanteel | 6,602 € |
| 1125 | Osaühing Baltcom Cargo Kaubavedu maanteel | 6,588 € |
| 1126 | osaühing I&G Trans Kaubavedu maanteel | 6,568 € |
| 1127 | M&M Kaubaveod OÜ Kaubavedu maanteel | 6,551 € |
| 1128 | Danveod OÜ Kaubavedu maanteel | 6,528 € |
| 1129 | DEFTON OSAÜHING Kaubavedu maanteel | 6,507 € |
| 1130 | Reverlot OÜ Kaubavedu maanteel | 6,486 € |
| 1131 | Ryb trans OÜ Kaubavedu maanteel | 6,482 € |
| 1132 | MT Kiirkullerteenused OÜ Kaubavedu maanteel | 6,479 € |
| 1133 | Litke Transporte OÜ Kaubavedu maanteel | 6,475 € |
| 1134 | DJM Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 6,469 € |
| 1135 | SM Tehnika OÜ Kaubavedu maanteel | 6,463 € |
| 1136 | Kruusal OÜ Kaubavedu maanteel | 6,445 € |
| 1137 | Skyway Group OÜ Kaubavedu maanteel | 6,432 € |
| 1138 | HR Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 6,430 € |
| 1139 | Kooskora S OÜ Kaubavedu maanteel | 6,416 € |
| 1140 | KOST TRANSPORT OÜ Kaubavedu maanteel | 6,409 € |
| 1141 | Goya osaühing Kaubavedu maanteel | 6,395 € |
| 1142 | ALFA COMPANY SERVICES OÜ Kaubavedu maanteel | 6,389 € |
| 1143 | Timm Baltic OÜ Kaubavedu maanteel | 6,365 € |
| 1144 | Stekkor Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 6,353 € |
| 1145 | 4 Vedu OÜ Kaubavedu maanteel | 6,316 € |
| 1146 | Osaühing Vizland Kaubavedu maanteel | 6,280 € |
| 1147 | Entrega Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 6,275 € |
| 1148 | Powder-Trans Balticum OÜ Kaubavedu maanteel | 6,270 € |
| 1149 | osaühing Empani Ehitus Kaubavedu maanteel | 6,260 € |
| 1150 | osaühing L & P Transport Kaubavedu maanteel | 6,257 € |
| 1151 | Osaühing Linnakse Kaubavedu maanteel | 6,229 € |
| 1152 | Ansep Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 6,216 € |
| 1153 | Mizuno Riona OÜ Kaubavedu maanteel | 6,213 € |
| 1154 | Koormanni OÜ Kaubavedu maanteel | 6,208 € |
| 1155 | LKO OÜ Kaubavedu maanteel | 6,198 € |
| 1156 | Osaühing Polertrans Kaubavedu maanteel | 6,177 € |
| 1157 | Koneri OÜ Kaubavedu maanteel | 6,141 € |
| 1158 | IFF trans OÜ Kaubavedu maanteel | 6,129 € |
| 1159 | Truup & Pojad OÜ Kaubavedu maanteel | 6,101 € |
| 1160 | Kõrgesilla OÜ Kaubavedu maanteel | 6,099 € |
| 1161 | Puupoisid OÜ Kaubavedu maanteel | 6,087 € |
| 1162 | T. Tetrix OÜ Kaubavedu maanteel | 6,073 € |
| 1163 | Cleanship OÜ Kaubavedu maanteel | 6,055 € |
| 1164 | Treilerveod Tartu OÜ Kaubavedu maanteel | 6,030 € |
| 1165 | Madmar Services OÜ Kaubavedu maanteel | 6,022 € |
| 1166 | HTL OÜ Kaubavedu maanteel | 6,021 € |
| 1167 | Realigment OÜ Kaubavedu maanteel | 6,019 € |
| 1168 | Martel Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 6,009 € |
| 1169 | Osaühing INGEMAR AUTO Kaubavedu maanteel | 6,001 € |
| 1170 | Osaühing Viru Veerem Kaubavedu maanteel | 5,967 € |
| 1171 | RR Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 5,967 € |
| 1172 | Jaro Service OÜ Kaubavedu maanteel | 5,965 € |
| 1173 | OLVA OÜ Kaubavedu maanteel | 5,960 € |
| 1174 | OÜ ARVEL AUTO Kaubavedu maanteel | 5,955 € |
| 1175 | DOX Invest OÜ Kaubavedu maanteel | 5,954 € |
| 1176 | I.F.S. OÜ Kaubavedu maanteel | 5,953 € |
| 1177 | OMECAR OÜ Kaubavedu maanteel | 5,938 € |
| 1178 | OÜ Ennu Poisid Kaubavedu maanteel | 5,921 € |
| 1179 | PKM OÜ Kaubavedu maanteel | 5,878 € |
| 1180 | Bricker Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 5,861 € |
| 1181 | MLK-TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 5,856 € |
| 1182 | OÜ Garsmille Kaubavedu maanteel | 5,852 € |
| 1183 | UQ auto OÜ Kaubavedu maanteel | 5,847 € |
| 1184 | Fanrex OÜ Kaubavedu maanteel | 5,841 € |
| 1185 | Alcandra Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 5,837 € |
| 1186 | GasOil Estonia OÜ Kaubavedu maanteel | 5,831 € |
| 1187 | Deklau Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 5,824 € |
| 1188 | OÜ Vikval Trans Kaubavedu maanteel | 5,782 € |
| 1189 | Kullerveod OÜ Kaubavedu maanteel | 5,765 € |
| 1190 | Baltcargo OÜ Kaubavedu maanteel | 5,738 € |
| 1191 | Celine Trasnet MK OÜ Kaubavedu maanteel | 5,721 € |
| 1192 | Osaühing Sandvik Kaubavedu maanteel | 5,716 € |
| 1193 | OÜ Ramgis Kaubavedu maanteel | 5,716 € |
| 1194 | M500 Grupp OÜ Kaubavedu maanteel | 5,701 € |
| 1195 | Remplo osaühing Kaubavedu maanteel | 5,677 € |
| 1196 | Stellavik OÜ Kaubavedu maanteel | 5,637 € |
| 1197 | Esmerin OÜ Kaubavedu maanteel | 5,631 € |
| 1198 | Uue Suuna OÜ Kaubavedu maanteel | 5,619 € |
| 1199 | Balcanimpex OÜ Kaubavedu maanteel | 5,579 € |
| 1200 | BRR Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 5,576 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.