Profit TOP 2023 · Segapõllumajandus
215 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- −34,275 €Segapõllumajandus
- −37,429 €Segapõllumajandus
- −41,172 €Segapõllumajandus
- −43,069 €Segapõllumajandus
- −46,754 €Segapõllumajandus
- 406Kaarnasoo OÜ−50,269 €Segapõllumajandus
- 407Agriline OÜ−55,630 €Segapõllumajandus
- 408WoodRunn OÜ−60,000 €Segapõllumajandus
- 409Ellipniir OÜ−60,774 €Segapõllumajandus
- −61,141 €Segapõllumajandus
- 411Thara OÜ−62,688 €Segapõllumajandus
- −68,677 €Segapõllumajandus
- 413Ramingu OÜ−69,388 €Segapõllumajandus
- −102,728 €Segapõllumajandus
- −103,918 €Segapõllumajandus
- −142,180 €Segapõllumajandus
- −142,550 €Segapõllumajandus
- 418Kaugemäe OÜ−191,184 €Segapõllumajandus
- −201,109 €Segapõllumajandus
- −242,222 €Segapõllumajandus
- −346,307 €Segapõllumajandus
- −558,783 €Segapõllumajandus
- −1,587,698 €Segapõllumajandus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 401 | Osaühing Mõisamasin Segapõllumajandus | −34,275 € |
| 402 | Suurmõmmik Agro OÜ Segapõllumajandus | −37,429 € |
| 403 | Osaühing Marcone Segapõllumajandus | −41,172 € |
| 404 | Kotiku Marjatalu OÜ Segapõllumajandus | −43,069 € |
| 405 | E.K. Partner Grupp OÜ Segapõllumajandus | −46,754 € |
| 406 | Kaarnasoo OÜ Segapõllumajandus | −50,269 € |
| 407 | Agriline OÜ Segapõllumajandus | −55,630 € |
| 408 | WoodRunn OÜ Segapõllumajandus | −60,000 € |
| 409 | Ellipniir OÜ Segapõllumajandus | −60,774 € |
| 410 | Ebavere ST Osaühing Segapõllumajandus | −61,141 € |
| 411 | Thara OÜ Segapõllumajandus | −62,688 € |
| 412 | Heleni Lastekaubad OÜ Segapõllumajandus | −68,677 € |
| 413 | Ramingu OÜ Segapõllumajandus | −69,388 € |
| 414 | osaühing Fazenda Segapõllumajandus | −102,728 € |
| 415 | Osaühing Hogberg Segapõllumajandus | −103,918 € |
| 416 | osaühing Paistevälja Segapõllumajandus | −142,180 € |
| 417 | Kuie Haldus OÜ Segapõllumajandus | −142,550 € |
| 418 | Kaugemäe OÜ Segapõllumajandus | −191,184 € |
| 419 | OÜ Männiku Agrofarm Segapõllumajandus | −201,109 € |
| 420 | Osaühing Roela SUURTALU Segapõllumajandus | −242,222 € |
| 421 | Osaühing Valdereks Segapõllumajandus | −346,307 € |
| 422 | AS Tartu Agro Segapõllumajandus | −558,783 € |
| 423 | Tsura Talu OÜ Segapõllumajandus | −1,587,698 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.