Profit TOP 2023 · Võru maakond
2,085 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 7,791 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 802Lemmatse OÜ7,779 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 7,766 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 7,761 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 805OÜ Totoro7,744 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 806OÜ Kaltins7,737 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 7,718 €Metsaraie
- 7,693 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 7,689 €Programmeerimine
- 810Raudel OÜ7,681 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 7,664 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 812OÜ Puuslik7,658 €Mööblitootmine
- 7,648 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 7,629 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 7,610 €Katusetööd
- 7,599 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 7,593 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 818OÜ Redhill7,572 €Telesaadete tootmine
- 819Humerus OÜ7,571 €Eriarstiabi
- 7,563 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 7,558 €Külaliskorterid
- 822SL Car OÜ7,526 €Mootorsõidukite jaemüük
- 823TehnoRuum OÜ7,523 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 824Sildem OÜ7,490 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,481 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 826OÜ Airent7,477 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 827Kergo OÜ7,468 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 7,408 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 829Laumarx OÜ7,406 €Muu puhastustegevus
- 7,405 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 7,388 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 7,376 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 833WebFoto OÜ7,365 €Fotograafia
- 7,351 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 7,332 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 836CARAUDIO OÜ7,331 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 7,320 €Keeleõpe
- 7,299 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 839MySnack OÜ7,275 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 840Nordapp OÜ7,258 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 841Aaber OÜ7,256 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 842Pataka OÜ7,253 €Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine
- 7,244 €Taimekasvatuse abitegevused
- 844Reimus OÜ7,223 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 7,218 €Visuaalkunstiloome
- 7,212 €Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük
- 847OÜ Enove7,176 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 848Haver OÜ7,143 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 849Nesul OÜ7,138 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 850OÜ Kapeka7,128 €Muud ehituspaigaldustööd
- 7,084 €Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- 852OÜ Sumee7,021 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 7,013 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 854Suusiland OÜ7,000 €Muu mujal liigitamata õpe
- 855OÜ Lilleoaas6,999 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 856OÜ Tharma6,983 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 6,955 €Muusikute lavaline tegevus
- 6,937 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 6,916 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 860OÜ CONDOR6,895 €Kaubavedu maanteel
- 861Henktec OÜ6,891 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 6,886 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 6,799 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 864Saesilla OÜ6,770 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 865Relsukene OÜ6,747 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 866HCKdisain OÜ6,744 €Visuaalkunstiloome
- 6,734 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 6,715 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 6,706 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 870Võrugeo OÜ6,631 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 6,622 €Lamba- ja kitsekasvatus
- 872KULDMASK OÜ6,588 €Muusikute lavaline tegevus
- 873Edendaja TÜ6,587 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 6,582 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 875OÜ Vidriku6,552 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 6,527 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 877OutWood OÜ6,492 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 6,473 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 6,465 €Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
- 6,444 €Puu- ja köögivilja jaemüük
- 6,435 €Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 6,430 €Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük
- 6,361 €Saematerjali tootmine
- 6,359 €Masinate ja seadmete remont
- 885Profipesu OÜ6,344 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 886DAJANDRA OÜ6,334 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 6,316 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 888TRADEPARK OÜ6,285 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 889OÜ Ristikuus6,281 €Muu disainerite tegevus
- 890SkyCloud OÜ6,268 €Tööjõurent
- 6,241 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- 892Vodi OÜ6,197 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 893OÜ Christef6,189 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 894Lavelly OÜ6,178 €Arvutialased konsultatsioonid
- 6,175 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 896Arkus PT OÜ6,171 €Muu disainerite tegevus
- 6,160 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 898Lakelaan OÜ6,146 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 6,099 €Kaubavedu maanteel
- 900Saadus OÜ6,098 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 801 | Rehal Haldus OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 7,791 € |
| 802 | Lemmatse OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,779 € |
| 803 | Männi Mahetalu OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 7,766 € |
| 804 | Sinukodu Kinnisvara OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,761 € |
| 805 | OÜ Totoro Kinofilmide ja videote tootmine | 7,744 € |
| 806 | OÜ Kaltins Metsamajandust abistavad tegevused | 7,737 € |
| 807 | Mountain forest OÜ Metsaraie | 7,718 € |
| 808 | Kagu Metsauuendus OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 7,693 € |
| 809 | Nisaba Solutions OÜ Programmeerimine | 7,689 € |
| 810 | Raudel OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 7,681 € |
| 811 | osaühing Berg-Ossip Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,664 € |
| 812 | OÜ Puuslik Mööblitootmine | 7,658 € |
| 813 | OSAÜHING VARSTU AK Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 7,648 € |
| 814 | Hardmar Teenused OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 7,629 € |
| 815 | Katusepartner OÜ Katusetööd | 7,610 € |
| 816 | OÜ Saatse Pansionaat Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,599 € |
| 817 | Osaühing Sentafarm Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 7,593 € |
| 818 | OÜ Redhill Telesaadete tootmine | 7,572 € |
| 819 | Humerus OÜ Eriarstiabi | 7,571 € |
| 820 | OÜ Värska Turism Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 7,563 € |
| 821 | Tehnomeister OÜ Külaliskorterid | 7,558 € |
| 822 | SL Car OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 7,526 € |
| 823 | TehnoRuum OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 7,523 € |
| 824 | Sildem OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,490 € |
| 825 | Hindriku Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,481 € |
| 826 | OÜ Airent Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,477 € |
| 827 | Kergo OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 7,468 € |
| 828 | Niilo Consulting OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 7,408 € |
| 829 | Laumarx OÜ Muu puhastustegevus | 7,406 € |
| 830 | Degree Pro OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 7,405 € |
| 831 | VÕRU ONKEL OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 7,388 € |
| 832 | STEFSTEP OÜ TÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,376 € |
| 833 | WebFoto OÜ Fotograafia | 7,365 € |
| 834 | OAK Building OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,351 € |
| 835 | Emaildesire OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 7,332 € |
| 836 | CARAUDIO OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 7,331 € |
| 837 | Sprachinstitut OÜ Keeleõpe | 7,320 € |
| 838 | Arctic Orbiit OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 7,299 € |
| 839 | MySnack OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 7,275 € |
| 840 | Nordapp OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 7,258 € |
| 841 | Aaber OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 7,256 € |
| 842 | Pataka OÜ Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine | 7,253 € |
| 843 | Haavistu teenused OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 7,244 € |
| 844 | Reimus OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 7,223 € |
| 845 | LUIX GRUPP OÜ Visuaalkunstiloome | 7,218 € |
| 846 | OSAÜHING SANITERM Veevarustus- ja sanitaarseadmete ning nende koosteosade jaemüük | 7,212 € |
| 847 | OÜ Enove Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,176 € |
| 848 | Haver OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,143 € |
| 849 | Nesul OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,138 € |
| 850 | OÜ Kapeka Muud ehituspaigaldustööd | 7,128 € |
| 851 | Annika Köök OÜ Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 7,084 € |
| 852 | OÜ Sumee Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,021 € |
| 853 | OÜ Mamma Maja Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 7,013 € |
| 854 | Suusiland OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 7,000 € |
| 855 | OÜ Lilleoaas Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 6,999 € |
| 856 | OÜ Tharma Mootorsõidukite remont ja hooldus | 6,983 € |
| 857 | Purge Music OÜ Muusikute lavaline tegevus | 6,955 € |
| 858 | Walt Project OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 6,937 € |
| 859 | Kaabli Grupp OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 6,916 € |
| 860 | OÜ CONDOR Kaubavedu maanteel | 6,895 € |
| 861 | Henktec OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 6,891 € |
| 862 | Madise põllud OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 6,886 € |
| 863 | Nupp ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 6,799 € |
| 864 | Saesilla OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 6,770 € |
| 865 | Relsukene OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,747 € |
| 866 | HCKdisain OÜ Visuaalkunstiloome | 6,744 € |
| 867 | OSAÜHING STELLARPUU Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 6,734 € |
| 868 | OÜ Sisustuskoda Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 6,715 € |
| 869 | UH-HU Marketing OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 6,706 € |
| 870 | Võrugeo OÜ Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 6,631 € |
| 871 | OÜ Tõrvatiigi Lamba- ja kitsekasvatus | 6,622 € |
| 872 | KULDMASK OÜ Muusikute lavaline tegevus | 6,588 € |
| 873 | Edendaja TÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 6,587 € |
| 874 | Jooksonlahe Akadeemia OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 6,582 € |
| 875 | OÜ Vidriku Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 6,552 € |
| 876 | Liiv EST Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 6,527 € |
| 877 | OutWood OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 6,492 € |
| 878 | Veisenberg OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 6,473 € |
| 879 | osaühing METSAKOHVIK Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine | 6,465 € |
| 880 | Berry Production Sales OÜ Puu- ja köögivilja jaemüük | 6,444 € |
| 881 | Samru Teenused OÜ Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus | 6,435 € |
| 882 | Sooviveski OÜ Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük | 6,430 € |
| 883 | OSAÜHING VEBASTA PT Saematerjali tootmine | 6,361 € |
| 884 | Sikimar Invest OÜ Masinate ja seadmete remont | 6,359 € |
| 885 | Profipesu OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 6,344 € |
| 886 | DAJANDRA OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 6,334 € |
| 887 | Lilleoru Aiad OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 6,316 € |
| 888 | TRADEPARK OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 6,285 € |
| 889 | OÜ Ristikuus Muu disainerite tegevus | 6,281 € |
| 890 | SkyCloud OÜ Tööjõurent | 6,268 € |
| 891 | TSR Ehitus OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | 6,241 € |
| 892 | Vodi OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 6,197 € |
| 893 | OÜ Christef Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 6,189 € |
| 894 | Lavelly OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 6,178 € |
| 895 | Senorth Ehitus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 6,175 € |
| 896 | Arkus PT OÜ Muu disainerite tegevus | 6,171 € |
| 897 | Airboss Grupp OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 6,160 € |
| 898 | Lakelaan OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 6,146 € |
| 899 | Kõrgesilla OÜ Kaubavedu maanteel | 6,099 € |
| 900 | Saadus OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 6,098 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.