Profit TOP 2023 · Võru maakond
2,085 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 3501Fortis Ager OÜ−130,369 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- −130,660 €Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine
- 3503Agreva OÜ−138,346 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3504Werroform OÜ−140,805 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3505Tumetamm OÜ−145,605 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 3506võlupuu OÜ−148,263 €Metsavarumine
- 3507Lpglo OÜ−149,701 €Programmeerimine
- −188,148 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3509OÜ SARU PÕLD−190,284 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3510A-NAGEL OÜ−209,457 €Muu mujal liigitamata teenindus
- −226,477 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 3512ALEX-AGRO OÜ−227,729 €Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks
- 3513Taristu Grupp OÜ−259,000 €Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus
- −290,727 €Piimakarjakasvatus
- 3515PALMEKS OÜ−293,927 €Kaubavedu maanteel
- 3516Forestplanter OÜ−323,630 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 3517TPEHITUS OÜ−410,783 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 3518Niitsiku Agro OÜ−468,656 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- −470,972 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- 3520Woola OÜ−1,271,496 €Muu mujal liigitamata tootmine
- −2,415,000 €Puidu saagimine ja hööveldamine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 3501 | Fortis Ager OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | −130,369 € |
| 3502 | aktsiaselts Linda Nektar Siidri ja muude marjadest ja puuviljadest kääritatud jookide tootmine | −130,660 € |
| 3503 | Agreva OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | −138,346 € |
| 3504 | Werroform OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | −140,805 € |
| 3505 | Tumetamm OÜ Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | −145,605 € |
| 3506 | võlupuu OÜ Metsavarumine | −148,263 € |
| 3507 | Lpglo OÜ Programmeerimine | −149,701 € |
| 3508 | SÄNNA PÕLLUMEES OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | −188,148 € |
| 3509 | OÜ SARU PÕLD Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | −190,284 € |
| 3510 | A-NAGEL OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | −209,457 € |
| 3511 | osaühing ARMO TEENUS Maanteede ja kiirteede ehitus | −226,477 € |
| 3512 | ALEX-AGRO OÜ Saagikoristusjärgsed tegevused ja seemnete töötlemine paljundamiseks | −227,729 € |
| 3513 | Taristu Grupp OÜ Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus | −259,000 € |
| 3514 | Võhandu Põllumajanduse OÜ Piimakarjakasvatus | −290,727 € |
| 3515 | PALMEKS OÜ Kaubavedu maanteel | −293,927 € |
| 3516 | Forestplanter OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | −323,630 € |
| 3517 | TPEHITUS OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | −410,783 € |
| 3518 | Niitsiku Agro OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | −468,656 € |
| 3519 | aktsiaselts VÕRU VESI Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −470,972 € |
| 3520 | Woola OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | −1,271,496 € |
| 3521 | aktsiaselts TOFTAN Puidu saagimine ja hööveldamine | −2,415,000 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.