Profit TOP 2023 · Viljandi maakond
2,761 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 29,899 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 502Lycol OÜ29,898 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 29,774 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 29,694 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 505Jaret OÜ29,468 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 506MustVoon OÜ29,349 €Segapõllumajandus
- 507ZRG Grupp OÜ29,330 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 29,096 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 509OÜ Nööp KV29,054 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 510Effet OÜ28,970 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 511Intromex OÜ28,804 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine
- 28,737 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 28,692 €Hotellid
- 28,658 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 515Kerised OÜ28,525 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 28,436 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 517OÜ Marugito28,406 €Arvutialased konsultatsioonid
- 518TRL 2 OÜ28,279 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 28,265 ۆldarstiabi
- 28,195 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 27,905 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 522OÜ Savecar27,902 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 27,822 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 27,820 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 525ALTX OÜ27,801 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 27,782 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 527OÜ REOL27,673 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 27,668 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 27,408 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 530Wisetrade OÜ27,294 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 27,284 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 532Talviku OÜ27,196 €Segapõllumajandus
- 27,178 €Muu mujal liigitamata õpe
- 27,069 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 535HT Teevai OÜ26,831 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 536OÜ Cargofast26,692 €Kaubaveoga seotud vahendusteenus
- 26,681 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 26,608 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 539Pilgo OÜ26,479 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 540Sebimet OÜ26,382 €Mehaaniline metallitöötlus
- 26,347 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 26,225 €Hoonestusprojektide arendus
- 26,150 €Muu puhastustegevus
- 26,129 €Kaubavedu maanteel
- 545OÜ Karukeel26,126 €Tsiviillaevade ehitus
- 25,944 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 547oü Järveoja25,625 €Küttepuude tootmine
- 548OÜ Agroton25,573 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 25,536 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 25,496 €Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus
- 551PLogic OÜ25,468 €Programmeerimine
- 552OÜ Raja&Raja25,433 €Metsavarumine
- 25,421 €Arhitektitegevused
- 25,391 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 555Icosphere OÜ25,385 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 556Jaspmet OÜ25,297 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 25,177 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 558Aurea OÜ25,174 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 25,110 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 560KOSTRAL OÜ25,086 €Metsavarumine
- 561Marine CS OÜ25,017 €Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 25,014 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad
- 25,000 €Muu disainerite tegevus
- 564Rewindor OÜ24,965 €Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine
- 24,889 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 24,848 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 567autoabi24 OÜ24,756 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 568OÜ Ventila24,700 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 569Õunauss OÜ24,614 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 24,605 €Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük
- 571OÜ Viirman24,561 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 572OÜ Ankri24,506 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 24,369 €Elektripaigaldustööd
- 574Katsalu OÜ24,356 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 575OÜ elecord24,330 €Elektriinstallatsioon
- 24,313 ۆldarstiabi
- 24,240 €Elektripaigaldustööd
- 24,235 €Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- 24,184 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 580Tempofy OÜ24,175 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 24,166 €Elektriinstallatsioon
- 24,119 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 583Sellinor OÜ24,081 €Programmeerimine
- 584IITEE OÜ24,077 €Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- 24,072 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 586OÜ Okram24,049 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 587Open Sky OÜ24,047 €Mootorikütuse jaemüük
- 24,008 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 589OK Air OÜ23,950 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 590Esiksi OÜ23,927 €Reklaami vahendamine meedias
- 23,861 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 23,783 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 23,737 €Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük
- 594Elion 1 OÜ23,618 €Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- 23,582 €Fotograafia
- 23,517 €Arvutialased konsultatsioonid
- 23,450 €Tulekindlate toodete tootmine
- 23,418 €Kartuli töötlemine ja säilitamine
- 23,407 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 600HobuTööd OÜ23,375 €Metsamajandust abistavad tegevused
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 501 | Osaühing TopW Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 29,899 € |
| 502 | Lycol OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 29,898 € |
| 503 | VOPT Consulting OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 29,774 € |
| 504 | OÜ Tuudevere Kordon Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 29,694 € |
| 505 | Jaret OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,468 € |
| 506 | MustVoon OÜ Segapõllumajandus | 29,349 € |
| 507 | ZRG Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 29,330 € |
| 508 | osaühing Toompuu Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 29,096 € |
| 509 | OÜ Nööp KV Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 29,054 € |
| 510 | Effet OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 28,970 € |
| 511 | Intromex OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine | 28,804 € |
| 512 | OÜ Puuring KV Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 28,737 € |
| 513 | Hotell Centrum Viljandi osaühing Hotellid | 28,692 € |
| 514 | osaühing Plaat-EST Põranda- ja seinakatete paigaldus | 28,658 € |
| 515 | Kerised OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 28,525 € |
| 516 | Osaühing Viljandi Kapri Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 28,436 € |
| 517 | OÜ Marugito Arvutialased konsultatsioonid | 28,406 € |
| 518 | TRL 2 OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 28,279 € |
| 519 | Perearst Ülle Bürkland OÜ Üldarstiabi | 28,265 € |
| 520 | Vipmarine Invest OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 28,195 € |
| 521 | Croma Building OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 27,905 € |
| 522 | OÜ Savecar Mootorsõidukite remont ja hooldus | 27,902 € |
| 523 | OÜ Puidu Grupp Puidu töötlemine ja viimistlemine | 27,822 € |
| 524 | WLX INVEST OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 27,820 € |
| 525 | ALTX OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 27,801 € |
| 526 | OÜ Roheline Emotsioon Maastiku hooldus ja korrashoid | 27,782 € |
| 527 | OÜ REOL Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 27,673 € |
| 528 | MTS Ehitus OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 27,668 € |
| 529 | osaühing Viljandi Täht Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 27,408 € |
| 530 | Wisetrade OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 27,294 € |
| 531 | Lahe Kinnisvara Kesk-Eesti OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 27,284 € |
| 532 | Talviku OÜ Segapõllumajandus | 27,196 € |
| 533 | Tuleohutuskoolitused OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 27,178 € |
| 534 | Muhk Inseneriteenused OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 27,069 € |
| 535 | HT Teevai OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 26,831 € |
| 536 | OÜ Cargofast Kaubaveoga seotud vahendusteenus | 26,692 € |
| 537 | Osaühing PeM Panused Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 26,681 € |
| 538 | HP Meteks Osaühing Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 26,608 € |
| 539 | Pilgo OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 26,479 € |
| 540 | Sebimet OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 26,382 € |
| 541 | Linnumängi OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 26,347 € |
| 542 | OÜ Fellin Capital Hoonestusprojektide arendus | 26,225 € |
| 543 | OÜ Pinnad-Puhtaks Muu puhastustegevus | 26,150 € |
| 544 | osaühing A&M Mutso Kaubavedu maanteel | 26,129 € |
| 545 | OÜ Karukeel Tsiviillaevade ehitus | 26,126 € |
| 546 | Palu Haldus OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 25,944 € |
| 547 | oü Järveoja Küttepuude tootmine | 25,625 € |
| 548 | OÜ Agroton Metsamajandust abistavad tegevused | 25,573 € |
| 549 | OSAÜHING NIVEK Puhkekülad ja puhkelaagrid | 25,536 € |
| 550 | Paigalduste OÜ Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus | 25,496 € |
| 551 | PLogic OÜ Programmeerimine | 25,468 € |
| 552 | OÜ Raja&Raja Metsavarumine | 25,433 € |
| 553 | OÜ Urbanaut Engineering Arhitektitegevused | 25,421 € |
| 554 | osaühing Hertlang Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 25,391 € |
| 555 | Icosphere OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 25,385 € |
| 556 | Jaspmet OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 25,297 € |
| 557 | HEV Consulting OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 25,177 € |
| 558 | Aurea OÜ Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 25,174 € |
| 559 | ITIS Holding OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 25,110 € |
| 560 | KOSTRAL OÜ Metsavarumine | 25,086 € |
| 561 | Marine CS OÜ Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 25,017 € |
| 562 | OÜ AVM Productions Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmisjärgsed tegevusalad | 25,014 € |
| 563 | PFB Trading OÜ Muu disainerite tegevus | 25,000 € |
| 564 | Rewindor OÜ Ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine | 24,965 € |
| 565 | Rental House OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 24,889 € |
| 566 | Chameleon Group OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 24,848 € |
| 567 | autoabi24 OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 24,756 € |
| 568 | OÜ Ventila Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 24,700 € |
| 569 | Õunauss OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 24,614 € |
| 570 | Bakery equipment OÜ Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | 24,605 € |
| 571 | OÜ Viirman Muud insener-tehnilised tegevusalad | 24,561 € |
| 572 | OÜ Ankri Metsamajandust abistavad tegevused | 24,506 € |
| 573 | OÜ S.V Elekter Elektripaigaldustööd | 24,369 € |
| 574 | Katsalu OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 24,356 € |
| 575 | OÜ elecord Elektriinstallatsioon | 24,330 € |
| 576 | Osaühing Perekeskus Üldarstiabi | 24,313 € |
| 577 | Jamso Teenused OÜ Elektripaigaldustööd | 24,240 € |
| 578 | Põhja-Sakala Tisler OÜ Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | 24,235 € |
| 579 | Osaühing Mirtires Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 24,184 € |
| 580 | Tempofy OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 24,175 € |
| 581 | Osaühing HERICOM PROJEKT Elektriinstallatsioon | 24,166 € |
| 582 | Maintex Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 24,119 € |
| 583 | Sellinor OÜ Programmeerimine | 24,081 € |
| 584 | IITEE OÜ Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük | 24,077 € |
| 585 | Osaühing TEEMU ÄRI Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 24,072 € |
| 586 | OÜ Okram Maanteede ja kiirteede ehitus | 24,049 € |
| 587 | Open Sky OÜ Mootorikütuse jaemüük | 24,047 € |
| 588 | HiieHaldjas OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 24,008 € |
| 589 | OK Air OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 23,950 € |
| 590 | Esiksi OÜ Reklaami vahendamine meedias | 23,927 € |
| 591 | Osaühing Janko Invest Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 23,861 € |
| 592 | Paigaldused OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 23,783 € |
| 593 | Osaühing Revisanel Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük | 23,737 € |
| 594 | Elion 1 OÜ Elektrienergia tootmine päikeseenergiast | 23,618 € |
| 595 | OÜ MJ Studios Fotograafia | 23,582 € |
| 596 | BestEffort OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 23,517 € |
| 597 | OÜ Tefire Tootmine Tulekindlate toodete tootmine | 23,450 € |
| 598 | MS Suurekivi Osaühing Kartuli töötlemine ja säilitamine | 23,418 € |
| 599 | SMM Ehitus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 23,407 € |
| 600 | HobuTööd OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 23,375 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.