Profit TOP 2023 · Saare maakond
2,588 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 4,318 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1302Sereda Grupp OÜ4,318 €Merekalapüük
- 1303Arkeil OÜ4,305 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 4,305 €Tavajäätmete kogumine
- 13054Bet OÜ4,298 €Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
- 1306Taalau OÜ4,280 €Kaubavedu maanteel
- 1307Lahe Veis OÜ4,260 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1308Ösel Stuudio OÜ4,246 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 1309Gemelo OÜ4,236 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1310OÜ Tuuleluud4,232 €Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
- 1311Sullak OÜ4,232 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1312Riven OÜ4,221 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 4,211 €Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 13144XTuning OÜ4,210 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1315Tausamäe OÜ4,204 €Loomakasvatuse abitegevused
- 4,188 €Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus
- 4,184 €Loodussaaduste, v.a puidu varumine
- 1318Ristena OÜ4,181 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1319Sauga Majad OÜ4,179 €Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge
- 1320Ubinapuu OÜ4,173 €Külaliskorterid
- 4,154 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1322OÜ ICECAT4,150 €Jalatsitootmine
- 1323VanBan OÜ4,143 €Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus
- 1324Veebsait OÜ4,141 €Programmeerimine
- 4,138 €Peakontorite tegevus
- 1326Pro Vineer OÜ4,128 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 1327SmartBooks OÜ4,125 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1328Nautse OÜ4,123 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1329HÄLIN OÜ4,121 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1330OÜ MT Mali4,115 €Elektrienergia tootmine taastumatutest energiaallikatest
- 1331Suureniidi OÜ4,098 €Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd
- 1332LUKS CAPITAL OÜ4,063 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 1333VentFilter OÜ4,061 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1334Kirsicone OÜ4,058 €Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
- 4,053 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1336Ariana Group OÜ4,048 €Puhkemajad
- 1337osaühing AT Sim4,035 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,033 €Plasttoodete töötlemine ja viimistlemine
- 1339KTeh OÜ4,025 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,006 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 1341Riverant OÜ3,984 €Programmeerimine
- 1342Gevi Invest UÜ3,964 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1343Grace Pearl OÜ3,960 €Muu spordiõpe
- 1344WarmTone OÜ3,960 €Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
- 1345Naabrineti OÜ3,958 €Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 1346Oesel Farm OÜ3,956 €Segapõllumajandus
- 1347Tuulemeelne OÜ3,954 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 3,944 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1349METSHEINA OÜ3,915 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1350TINK PROJEKT OÜ3,915 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1351Osaühing SG243,911 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1352OÜ Keelemeel3,910 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 3,895 €Hostelid
- 1354SanVei OÜ3,884 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 1355RD OÜ3,871 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1356GetOut OÜ3,852 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 3,845 €Muu mujal liigitamata õpe
- 3,827 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1359Masiteq OÜ3,820 €Muu trükkimine
- 1360Luzerna OÜ3,816 €Mujal liigitamata toiduainete tootmine
- 1361SAFEAT OÜ3,795 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1362RedBlu OÜ3,792 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 3,780 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,777 €Lõbustus- ja teemaparkide tegevus
- 1365OÜ Janux3,769 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 3,763 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1367OÜ Aruhein3,762 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1368Disene OÜ3,759 €Muu disainerite tegevus
- 1369Fred Projects OÜ3,753 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3,753 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 1371Point Print OÜ3,750 €Muu trükkimine
- 1372eneling OÜ3,744 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1373MAPALI OÜ3,710 €Puhkemaja
- 1374Termoelement OÜ3,701 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1375R.P Logistics OÜ3,693 €Kaubavedu maanteel
- 1376Viki Talu OÜ3,693 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 1377Festech OÜ3,688 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1378Rania OÜ3,688 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1379Teine Inimene OÜ3,676 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1380Lilimandrill OÜ3,675 €Muu kunstiloome
- 1381Osaühing KOMPAR3,674 €Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus
- 1382KR Holding OÜ3,665 €Hoonestusprojektide arendus
- 1383KR Foods OÜ3,663 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1384RPB OÜ3,650 €Muusikute lavaline tegevus
- 1385LE Metsateave OÜ3,637 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1386SÕK Agritec OÜ3,635 €Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- 1387KÄOKING OÜ3,624 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1388LELORI OÜ3,620 €Toitlustamine üritustel
- 3,607 €Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
- 1390OÜ Meresuits3,566 €Merekalapüük
- 1391Marandi Vara OÜ3,544 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1392Kuke Talu OÜ3,543 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1393OÜ Metsmaa3,539 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3,536 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1395OÜ Rengo3,523 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1396Peak Creative OÜ3,521 €Programmeerimine
- 1397Kena Kadakas OÜ3,517 €Sidekaablite ja antennide paigaldamine
- 1398OÜ Tongrite3,512 €Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus
- 1399Uusmaakera OÜ3,510 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1400Tarmus OÜ3,501 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1301 | Altmetsa Tehnika OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 4,318 € |
| 1302 | Sereda Grupp OÜ Merekalapüük | 4,318 € |
| 1303 | Arkeil OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 4,305 € |
| 1304 | OÜ Kudjape Ümberlaadimisjaam Tavajäätmete kogumine | 4,305 € |
| 1305 | 4Bet OÜ Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus | 4,298 € |
| 1306 | Taalau OÜ Kaubavedu maanteel | 4,280 € |
| 1307 | Lahe Veis OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 4,260 € |
| 1308 | Ösel Stuudio OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 4,246 € |
| 1309 | Gemelo OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 4,236 € |
| 1310 | OÜ Tuuleluud Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük | 4,232 € |
| 1311 | Sullak OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,232 € |
| 1312 | Riven OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 4,221 € |
| 1313 | Osaühing Valjala Seemnekeskus Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 4,211 € |
| 1314 | 4XTuning OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 4,210 € |
| 1315 | Tausamäe OÜ Loomakasvatuse abitegevused | 4,204 € |
| 1316 | Evecon Solar 422 OÜ Köögivilja- (sh kõrvitsaliste), juurvilja- ja mugulviljakasvatus, k.a seenekasvatus | 4,188 € |
| 1317 | Saaremoori Marjad OÜ Loodussaaduste, v.a puidu varumine | 4,184 € |
| 1318 | Ristena OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,181 € |
| 1319 | Sauga Majad OÜ Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge | 4,179 € |
| 1320 | Ubinapuu OÜ Külaliskorterid | 4,173 € |
| 1321 | Männiku Käsitöötuba OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 4,154 € |
| 1322 | OÜ ICECAT Jalatsitootmine | 4,150 € |
| 1323 | VanBan OÜ Puidust jm materjalist uste, akende ja treppide paigaldus | 4,143 € |
| 1324 | Veebsait OÜ Programmeerimine | 4,141 € |
| 1325 | Osaühing Lillevälja Peakontorite tegevus | 4,138 € |
| 1326 | Pro Vineer OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 4,128 € |
| 1327 | SmartBooks OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,125 € |
| 1328 | Nautse OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 4,123 € |
| 1329 | HÄLIN OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,121 € |
| 1330 | OÜ MT Mali Elektrienergia tootmine taastumatutest energiaallikatest | 4,115 € |
| 1331 | Suureniidi OÜ Geoloogilised ja geodeetilised uurimistööd | 4,098 € |
| 1332 | LUKS CAPITAL OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 4,063 € |
| 1333 | VentFilter OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 4,061 € |
| 1334 | Kirsicone OÜ Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | 4,058 € |
| 1335 | Saaremaa Rookatused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,053 € |
| 1336 | Ariana Group OÜ Puhkemajad | 4,048 € |
| 1337 | osaühing AT Sim Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,035 € |
| 1338 | osaühing RemontLux Plasttoodete töötlemine ja viimistlemine | 4,033 € |
| 1339 | KTeh OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,025 € |
| 1340 | RIVERROSE productions OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 4,006 € |
| 1341 | Riverant OÜ Programmeerimine | 3,984 € |
| 1342 | Gevi Invest UÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 3,964 € |
| 1343 | Grace Pearl OÜ Muu spordiõpe | 3,960 € |
| 1344 | WarmTone OÜ Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | 3,960 € |
| 1345 | Naabrineti OÜ Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 3,958 € |
| 1346 | Oesel Farm OÜ Segapõllumajandus | 3,956 € |
| 1347 | Tuulemeelne OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 3,954 € |
| 1348 | Osaühing Politeia Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,944 € |
| 1349 | METSHEINA OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,915 € |
| 1350 | TINK PROJEKT OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 3,915 € |
| 1351 | Osaühing SG24 Muu mujal liigitamata teenindus | 3,911 € |
| 1352 | OÜ Keelemeel Suhtekorraldus ja teabevahetus | 3,910 € |
| 1353 | osaühing Tooma Turismitalu Hostelid | 3,895 € |
| 1354 | SanVei OÜ Restoranid jm toitlustuskohad | 3,884 € |
| 1355 | RD OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,871 € |
| 1356 | GetOut OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 3,852 € |
| 1357 | Crassula Group OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 3,845 € |
| 1358 | osaühing Helmevakk Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 3,827 € |
| 1359 | Masiteq OÜ Muu trükkimine | 3,820 € |
| 1360 | Luzerna OÜ Mujal liigitamata toiduainete tootmine | 3,816 € |
| 1361 | SAFEAT OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 3,795 € |
| 1362 | RedBlu OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 3,792 € |
| 1363 | Osaühing Avinurga Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,780 € |
| 1364 | Kuressaare Seikluspark OÜ Lõbustus- ja teemaparkide tegevus | 3,777 € |
| 1365 | OÜ Janux Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 3,769 € |
| 1366 | Osaühing TAMMEL LT Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,763 € |
| 1367 | OÜ Aruhein Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,762 € |
| 1368 | Disene OÜ Muu disainerite tegevus | 3,759 € |
| 1369 | Fred Projects OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,753 € |
| 1370 | Saarte Korstnad OÜ Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 3,753 € |
| 1371 | Point Print OÜ Muu trükkimine | 3,750 € |
| 1372 | eneling OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 3,744 € |
| 1373 | MAPALI OÜ Puhkemaja | 3,710 € |
| 1374 | Termoelement OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,701 € |
| 1375 | R.P Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 3,693 € |
| 1376 | Viki Talu OÜ Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 3,693 € |
| 1377 | Festech OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,688 € |
| 1378 | Rania OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,688 € |
| 1379 | Teine Inimene OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 3,676 € |
| 1380 | Lilimandrill OÜ Muu kunstiloome | 3,675 € |
| 1381 | Osaühing KOMPAR Lõbusõidu- ja sportpaatide ehitus | 3,674 € |
| 1382 | KR Holding OÜ Hoonestusprojektide arendus | 3,665 € |
| 1383 | KR Foods OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,663 € |
| 1384 | RPB OÜ Muusikute lavaline tegevus | 3,650 € |
| 1385 | LE Metsateave OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 3,637 € |
| 1386 | SÕK Agritec OÜ Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 3,635 € |
| 1387 | KÄOKING OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 3,624 € |
| 1388 | LELORI OÜ Toitlustamine üritustel | 3,620 € |
| 1389 | osaühing Karmen Salong Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük | 3,607 € |
| 1390 | OÜ Meresuits Merekalapüük | 3,566 € |
| 1391 | Marandi Vara OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 3,544 € |
| 1392 | Kuke Talu OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 3,543 € |
| 1393 | OÜ Metsmaa Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 3,539 € |
| 1394 | Sandla motoservice OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 3,536 € |
| 1395 | OÜ Rengo Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,523 € |
| 1396 | Peak Creative OÜ Programmeerimine | 3,521 € |
| 1397 | Kena Kadakas OÜ Sidekaablite ja antennide paigaldamine | 3,517 € |
| 1398 | OÜ Tongrite Puhkuse- ja muu lühiajaline majutus | 3,512 € |
| 1399 | Uusmaakera OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,510 € |
| 1400 | Tarmus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,501 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.