Profit TOP 2023 · Pärnu maakond
6,117 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 4,278 €Rõivaste jaemüük
- 3302Aknasepad OÜ4,277 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 3303KLUMGARAGE OÜ4,275 €Mootorrataste remont ja hooldus
- 3304R2J ehitus OÜ4,274 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,274 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 3306Osaühing Verdon4,271 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3307AVAL OÜ4,262 €Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 3308Optima Stiil OÜ4,260 €Rõivaste jaemüük
- 3309VANDERPALU OÜ4,259 €Programmeerimine
- 3310OÜ Larii Keskus4,258 €Rõivaste jaemüük
- 3311Maalt OÜ4,258 €Kodulinnukasvatus
- 3312UR Project OÜ4,252 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 3313Heliabi OÜ4,251 €Muusikute lavaline tegevus
- 3314ARHO Grupp OÜ4,250 €Mootorsõidukite hooldus ja remont
- 3315Ame Ilu OÜ4,250 €Kosmeetiku iluhooldusteenused
- 3316Bambusa OÜ4,249 €Kaubavedu maanteel
- 4,247 €Kuivikute, küpsiste, pika realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 4,246 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3319Kreke OÜ4,243 €Muu mujal liigitamata õpe
- 4,243 €Külaliskorterid
- 3321Korstnahing OÜ4,242 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 4,239 €Kaubavedu maanteel
- 3323MAERRA OÜ4,238 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 4,237 €Värvimine ja klaasimine
- 3325R Tooted OÜ4,236 €Materjalide taaskasutusele võtmine
- 3326OGEL OÜ4,234 €Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 4,224 €Mesindus
- 3328OÜ Suur Aasta4,221 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 4,220 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 3330MARIEROS OÜ4,219 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 4,218 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 3332osaühing HESTROL4,205 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3333OÜ Loviis4,203 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3334PetPoint OÜ4,202 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 4,199 €Kaubavedu maanteel
- 4,192 €Mehaaniline metallitöötlus
- 3337OÜ Kaevehunt4,191 €Kaubavedu maanteel
- 3338Riegler Grupp OÜ4,191 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 3339Metsmakerid OÜ4,189 €Kaubavedu maanteel
- 4,182 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 3341osaühing Color4,180 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,176 €Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- 3343Bestler OÜ4,172 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3344Aadu Arendus OÜ4,167 €Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine
- 3345Osaühing Pinea4,162 €Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 4,161 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3347Topvisual OÜ4,161 €Programmeerimine
- 3348OÜ Sunny plants4,158 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 3349Allra Ehitus OÜ4,157 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3350VERO OÜ4,149 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3351Aarna Haldus OÜ4,145 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 3352Raelon OÜ4,142 €Muu puhastustegevus
- 3353Midgard Metal OÜ4,142 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3354osaühing PeoRuuM4,139 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3355Maral OÜ4,137 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 3356Finster OÜ4,132 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3357K-MERK EHITUS OÜ4,132 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 4,127 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3359ML Activity OÜ4,127 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 3360OÜ Intsgrup4,124 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3361Atlaspro OÜ4,122 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 4,118 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 3363Kildest OÜ4,117 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3364KREG OÜ4,115 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3365TJ Arved OÜ4,114 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3366Ertom OÜ4,113 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3367Haamripoiss OÜ4,106 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3368OÜ Ammerlaus4,101 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4,100 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 4,098 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 4,093 €Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- 3372Digiteenused OÜ4,092 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 3373Studio Sits OÜ4,085 €Muu disainerite tegevus
- 4,082 €Muusikute lavaline tegevus
- 3375AREM 14597912 OÜ4,075 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 4,070 €Kaubavedu maanteel
- 3377Ojamets OÜ4,068 €Küttepuude tootmine
- 3378OÜ Kuldhari4,064 €Muusikute lavaline tegevus
- 3379OÜ VAREMURRU4,061 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 3380OÜ Tamm Ruudus4,056 €Visuaalkunstiloome
- 4,056 €Kaubavedu maanteel
- 3382Proff Praktik OÜ4,051 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 4,039 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 3384Faalom OÜ4,038 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3385Woodset OÜ4,037 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 3386MAXBOSS OÜ4,036 €Muu kunstiloome
- 3387Osaühing Refert4,035 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,031 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 3389KHADIJA OÜ4,029 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3390Postitäht OÜ4,022 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4,022 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 3392OÜ Casper4,016 €Külalistemajad
- 3393Miami Lounge OÜ4,013 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 3394Ärma-Allika OÜ4,007 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 3395Velus OÜ4,007 €Merekalapüük
- 3396osaühing Artroom4,005 €Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta
- 3397Netamo OÜ4,004 €Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes
- 3398Poanse OÜ4,003 €Fotograafia
- 3,996 €Mujal liigitamata infoalane tegevus
- 3400Kenkel OÜ3,993 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 3301 | Rasmus Business Osaühing Rõivaste jaemüük | 4,278 € |
| 3302 | Aknasepad OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 4,277 € |
| 3303 | KLUMGARAGE OÜ Mootorrataste remont ja hooldus | 4,275 € |
| 3304 | R2J ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,274 € |
| 3305 | osaühing STAALVIK Metsamajandust abistavad tegevused | 4,274 € |
| 3306 | Osaühing Verdon Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,271 € |
| 3307 | AVAL OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | 4,262 € |
| 3308 | Optima Stiil OÜ Rõivaste jaemüük | 4,260 € |
| 3309 | VANDERPALU OÜ Programmeerimine | 4,259 € |
| 3310 | OÜ Larii Keskus Rõivaste jaemüük | 4,258 € |
| 3311 | Maalt OÜ Kodulinnukasvatus | 4,258 € |
| 3312 | UR Project OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 4,252 € |
| 3313 | Heliabi OÜ Muusikute lavaline tegevus | 4,251 € |
| 3314 | ARHO Grupp OÜ Mootorsõidukite hooldus ja remont | 4,250 € |
| 3315 | Ame Ilu OÜ Kosmeetiku iluhooldusteenused | 4,250 € |
| 3316 | Bambusa OÜ Kaubavedu maanteel | 4,249 € |
| 3317 | Audru Pagar Osaühing Kuivikute, küpsiste, pika realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 4,247 € |
| 3318 | OÜ Develop Consulting Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 4,246 € |
| 3319 | Kreke OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 4,243 € |
| 3320 | Osaühing Brass Investments Külaliskorterid | 4,243 € |
| 3321 | Korstnahing OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 4,242 € |
| 3322 | Osaühing Veiko Transport Kaubavedu maanteel | 4,239 € |
| 3323 | MAERRA OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 4,238 € |
| 3324 | Fixton viimistlus OÜ Värvimine ja klaasimine | 4,237 € |
| 3325 | R Tooted OÜ Materjalide taaskasutusele võtmine | 4,236 € |
| 3326 | OGEL OÜ Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 4,234 € |
| 3327 | Westnord grupp OÜ Mesindus | 4,224 € |
| 3328 | OÜ Suur Aasta Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 4,221 € |
| 3329 | Tiivad Ratastel OÜ Restoranid jm toitlustuskohad | 4,220 € |
| 3330 | MARIEROS OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 4,219 € |
| 3331 | Victoria Marine OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 4,218 € |
| 3332 | osaühing HESTROL Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,205 € |
| 3333 | OÜ Loviis Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,203 € |
| 3334 | PetPoint OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 4,202 € |
| 3335 | Taimo Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 4,199 € |
| 3336 | Fortevar Osaühing Mehaaniline metallitöötlus | 4,192 € |
| 3337 | OÜ Kaevehunt Kaubavedu maanteel | 4,191 € |
| 3338 | Riegler Grupp OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 4,191 € |
| 3339 | Metsmakerid OÜ Kaubavedu maanteel | 4,189 € |
| 3340 | Äripargi Haldus OÜ Hoonehalduse kombineeritud teenus | 4,182 € |
| 3341 | osaühing Color Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,180 € |
| 3342 | Jaagupi Sadama Arendus OÜ Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine | 4,176 € |
| 3343 | Bestler OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,172 € |
| 3344 | Aadu Arendus OÜ Kaevude ja puuraukude rajamine ning likvideerimine | 4,167 € |
| 3345 | Osaühing Pinea Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus | 4,162 € |
| 3346 | Pleiss & Pentsel OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 4,161 € |
| 3347 | Topvisual OÜ Programmeerimine | 4,161 € |
| 3348 | OÜ Sunny plants Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 4,158 € |
| 3349 | Allra Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,157 € |
| 3350 | VERO OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,149 € |
| 3351 | Aarna Haldus OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 4,145 € |
| 3352 | Raelon OÜ Muu puhastustegevus | 4,142 € |
| 3353 | Midgard Metal OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,142 € |
| 3354 | osaühing PeoRuuM Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 4,139 € |
| 3355 | Maral OÜ Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 4,137 € |
| 3356 | Finster OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 4,132 € |
| 3357 | K-MERK EHITUS OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 4,132 € |
| 3358 | Uus Maa Pärnu vahendusteenuste OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,127 € |
| 3359 | ML Activity OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 4,127 € |
| 3360 | OÜ Intsgrup Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 4,124 € |
| 3361 | Atlaspro OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 4,122 € |
| 3362 | Paigaldusgrupp OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 4,118 € |
| 3363 | Kildest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,117 € |
| 3364 | KREG OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,115 € |
| 3365 | TJ Arved OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,114 € |
| 3366 | Ertom OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,113 € |
| 3367 | Haamripoiss OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,106 € |
| 3368 | OÜ Ammerlaus Metsamajandust abistavad tegevused | 4,101 € |
| 3369 | Tulundusühistu Eesti Puidumüügikeskus Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 4,100 € |
| 3370 | Osaühing Taunex Auto Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 4,098 € |
| 3371 | Nautical Solutions OÜ Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | 4,093 € |
| 3372 | Digiteenused OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 4,092 € |
| 3373 | Studio Sits OÜ Muu disainerite tegevus | 4,085 € |
| 3374 | Alterion Sound OÜ Muusikute lavaline tegevus | 4,082 € |
| 3375 | AREM 14597912 OÜ Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 4,075 € |
| 3376 | Eesti ME Ehitus OÜ Kaubavedu maanteel | 4,070 € |
| 3377 | Ojamets OÜ Küttepuude tootmine | 4,068 € |
| 3378 | OÜ Kuldhari Muusikute lavaline tegevus | 4,064 € |
| 3379 | OÜ VAREMURRU Puhkekülad ja puhkelaagrid | 4,061 € |
| 3380 | OÜ Tamm Ruudus Visuaalkunstiloome | 4,056 € |
| 3381 | Rikser Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 4,056 € |
| 3382 | Proff Praktik OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 4,051 € |
| 3383 | osaühing Kristjani Äri Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 4,039 € |
| 3384 | Faalom OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,038 € |
| 3385 | Woodset OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 4,037 € |
| 3386 | MAXBOSS OÜ Muu kunstiloome | 4,036 € |
| 3387 | Osaühing Refert Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,035 € |
| 3388 | Andla ja Pulk Haldus OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 4,031 € |
| 3389 | KHADIJA OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 4,029 € |
| 3390 | Postitäht OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 4,022 € |
| 3391 | Kollane Karussell OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 4,022 € |
| 3392 | OÜ Casper Külalistemajad | 4,016 € |
| 3393 | Miami Lounge OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 4,013 € |
| 3394 | Ärma-Allika OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 4,007 € |
| 3395 | Velus OÜ Merekalapüük | 4,007 € |
| 3396 | osaühing Artroom Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta | 4,005 € |
| 3397 | Netamo OÜ Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes | 4,004 € |
| 3398 | Poanse OÜ Fotograafia | 4,003 € |
| 3399 | OÜ LIMRE SOLUTIONS Mujal liigitamata infoalane tegevus | 3,996 € |
| 3400 | Kenkel OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 3,993 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.