Profit TOP 2023 · Pärnu maakond
6,117 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 2901Ajuventiil OÜ6,197 €Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus
- 6,192 €Muu spordiõpe
- 2903RT Raied OÜ6,192 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2904Fabergé Club OÜ6,191 €Visuaalkunstiloome
- 2905OÜ DESIGN 4 YOU6,185 €Sisekujundus
- 6,177 €Kaubavedu maanteel
- 2907Purgato OÜ6,173 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2908Urge Veis OÜ6,173 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 2909OÜ Ansu talu6,171 €Kodulinnukasvatus
- 2910Marksarand OÜ6,167 €Puhkemajad
- 2911Vosmet OÜ6,155 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 2912Juntsel OÜ6,150 €Muu mujal liigitamata tootmine
- 2913TKR Invest OÜ6,148 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2914osaühing Railmar6,146 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 2915OÜ KS Kaivis6,145 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 6,134 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 6,132 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2918Lillelummus OÜ6,132 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 6,131 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 2920Nordic Norsu OÜ6,124 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 6,116 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 6,115 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2923Smart Flag OÜ6,104 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2924JuniperWorld OÜ6,085 €Külaliskorterid
- 2925HBP Koolitus OÜ6,082 €Muu mujal liigitamata õpe
- 6,076 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 2927Kastist Välja OÜ6,062 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 2928KF Foto Osaühing6,055 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2929Timro OÜ6,050 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2930Reiu Tall OÜ6,045 €Lillede, taimede, väetiste, lemmikloomade ja lemmikloomatoidu jaemüük
- 2931MP Works OÜ6,036 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2932Beleg OÜ6,013 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 6,002 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2934INSAN Grupp OÜ6,001 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 2935Tänavateater OÜ5,973 €Muu kunstiloome
- 2936Roodi Vili OÜ5,961 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 5,959 €Metsavarumine
- 2938MyStudio OÜ5,958 €Heliloome
- 2939Elibet OÜ5,957 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 5,955 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 5,952 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 2942Suvi Konsult OÜ5,951 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 5,944 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 2944REILA OÜ5,937 €Metsavarumine
- 2945OÜ Ennu Poisid5,921 €Kaubavedu maanteel
- 5,918 €Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük
- 2947Torglen OÜ5,914 €Taimekasvatuse abitegevused
- 2948Stelera OÜ5,910 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2949ALDROFF OÜ5,896 €Elektriinstallatsioon
- 2950Maniisia OÜ5,891 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 5,882 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2952Tiffe OÜ5,874 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 2953Finestexport OÜ5,872 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2954Osaühing Caisiir5,860 €Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük
- 5,848 €Muu laenuandmine
- 5,843 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 2957OÜ Rähni RT5,838 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 5,836 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 5,834 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 2960VIVALI OÜ5,826 €Rõivaste jaemüük
- 2961Vanapargi OÜ5,819 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2962Cleverman OÜ5,818 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2963SEMI EHITUS OÜ5,809 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2964MKM Haldus OÜ5,806 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 2965Puhka Kihnus OÜ5,805 €Hostelid
- 2966OÜ Metsamägi5,805 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 2967LMCreation OÜ5,789 €Büroohaldus ja selle abitegevused
- 2968PestoRi OÜ5,785 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 5,772 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2970Osaühing KRAUBEL5,767 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2971osaühing Tevanti5,767 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 2972Ehast Iluni OÜ5,766 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2973SANDSTRÖM OÜ5,758 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 2974OÜ F&E TÖÖD5,757 €Muude uute kaupade jaemüük
- 2975Hours OÜ5,751 €Programmeerimine
- 2976MK Balance OÜ5,748 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2977Laiksen OÜ5,738 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2978Osaühing Sandvik5,716 €Kaubavedu maanteel
- 2979Lindeniin OÜ5,714 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2980Siiru-Viiru OÜ5,714 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 5,709 €Apteekide tegevus
- 5,702 €Muu puhastustegevus
- 2983Prozect Sound OÜ5,701 €Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus
- 2984OÜ Equity Invest5,700 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2985SKR GRUPP OÜ5,698 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2986Havanna OÜ5,691 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 2987OÜ Vaas&Vaas5,675 €Muu disainerite tegevus
- 2988Diia OÜ5,667 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 2989MEISTREN OÜ5,662 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 2990Osaühing Norrec5,661 €Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus
- 2991Jaroter OÜ5,654 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2992OÜ Karlipsti5,653 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 2993Tangutera OÜ5,649 €Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
- 2994JS Solutions OÜ5,647 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 2995GELO RENT OÜ5,640 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2996Divisoft OÜ5,637 €Fondide valitsemine
- 2997Linka Pärnu OÜ5,629 €Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes
- 2998OÜ KA-KRAANA5,621 €Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent
- 2999Uue Suuna OÜ5,619 €Kaubavedu maanteel
- 3000Miribex OÜ5,616 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 2901 | Ajuventiil OÜ Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus | 6,197 € |
| 2902 | Anna-Liisa treeningud OÜ Muu spordiõpe | 6,192 € |
| 2903 | RT Raied OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 6,192 € |
| 2904 | Fabergé Club OÜ Visuaalkunstiloome | 6,191 € |
| 2905 | OÜ DESIGN 4 YOU Sisekujundus | 6,185 € |
| 2906 | Osaühing Polertrans Kaubavedu maanteel | 6,177 € |
| 2907 | Purgato OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,173 € |
| 2908 | Urge Veis OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 6,173 € |
| 2909 | OÜ Ansu talu Kodulinnukasvatus | 6,171 € |
| 2910 | Marksarand OÜ Puhkemajad | 6,167 € |
| 2911 | Vosmet OÜ Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 6,155 € |
| 2912 | Juntsel OÜ Muu mujal liigitamata tootmine | 6,150 € |
| 2913 | TKR Invest OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 6,148 € |
| 2914 | osaühing Railmar Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 6,146 € |
| 2915 | OÜ KS Kaivis Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 6,145 € |
| 2916 | Rabavere Farmid OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 6,134 € |
| 2917 | Mirai Refrigerants Estonia OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,132 € |
| 2918 | Lillelummus OÜ Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 6,132 € |
| 2919 | Osaühing Bristol Takso Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 6,131 € |
| 2920 | Nordic Norsu OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,124 € |
| 2921 | Dorioone Timber Osaühing Puidu saagimine ja hööveldamine | 6,116 € |
| 2922 | osaühing Suigu Veod Mootorsõidukite remont ja hooldus | 6,115 € |
| 2923 | Smart Flag OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 6,104 € |
| 2924 | JuniperWorld OÜ Külaliskorterid | 6,085 € |
| 2925 | HBP Koolitus OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 6,082 € |
| 2926 | Osaühing Taevastes Maastiku hooldus ja korrashoid | 6,076 € |
| 2927 | Kastist Välja OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 6,062 € |
| 2928 | KF Foto Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,055 € |
| 2929 | Timro OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 6,050 € |
| 2930 | Reiu Tall OÜ Lillede, taimede, väetiste, lemmikloomade ja lemmikloomatoidu jaemüük | 6,045 € |
| 2931 | MP Works OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 6,036 € |
| 2932 | Beleg OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 6,013 € |
| 2933 | Osaühing Tarvos Grupp Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 6,002 € |
| 2934 | INSAN Grupp OÜ Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 6,001 € |
| 2935 | Tänavateater OÜ Muu kunstiloome | 5,973 € |
| 2936 | Roodi Vili OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 5,961 € |
| 2937 | Kopli Toa Talu OÜ Metsavarumine | 5,959 € |
| 2938 | MyStudio OÜ Heliloome | 5,958 € |
| 2939 | Elibet OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 5,957 € |
| 2940 | Service Engineer OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 5,955 € |
| 2941 | Green Energy Group Osaühing Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 5,952 € |
| 2942 | Suvi Konsult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5,951 € |
| 2943 | UÜ Kõrsika Põllumaad Enda kinnisvara ost ja müük | 5,944 € |
| 2944 | REILA OÜ Metsavarumine | 5,937 € |
| 2945 | OÜ Ennu Poisid Kaubavedu maanteel | 5,921 € |
| 2946 | West Jeans Company OÜ Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük | 5,918 € |
| 2947 | Torglen OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 5,914 € |
| 2948 | Stelera OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 5,910 € |
| 2949 | ALDROFF OÜ Elektriinstallatsioon | 5,896 € |
| 2950 | Maniisia OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 5,891 € |
| 2951 | osaühing Eleks Invest Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,882 € |
| 2952 | Tiffe OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 5,874 € |
| 2953 | Finestexport OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 5,872 € |
| 2954 | Osaühing Caisiir Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük | 5,860 € |
| 2955 | Pärnumaa Investeerimisgrupp Osaühing Muu laenuandmine | 5,848 € |
| 2956 | Osaühing EKSPEDIITOR Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 5,843 € |
| 2957 | OÜ Rähni RT Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5,838 € |
| 2958 | osaühing Klen Vara Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,836 € |
| 2959 | EH Konsultatsioon OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 5,834 € |
| 2960 | VIVALI OÜ Rõivaste jaemüük | 5,826 € |
| 2961 | Vanapargi OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,819 € |
| 2962 | Cleverman OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5,818 € |
| 2963 | SEMI EHITUS OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 5,809 € |
| 2964 | MKM Haldus OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 5,806 € |
| 2965 | Puhka Kihnus OÜ Hostelid | 5,805 € |
| 2966 | OÜ Metsamägi Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 5,805 € |
| 2967 | LMCreation OÜ Büroohaldus ja selle abitegevused | 5,789 € |
| 2968 | PestoRi OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 5,785 € |
| 2969 | Uus Maa Pärnu KVB OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 5,772 € |
| 2970 | Osaühing KRAUBEL Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5,767 € |
| 2971 | osaühing Tevanti Iluhooldus ja muud iluteenused | 5,767 € |
| 2972 | Ehast Iluni OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 5,766 € |
| 2973 | SANDSTRÖM OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 5,758 € |
| 2974 | OÜ F&E TÖÖD Muude uute kaupade jaemüük | 5,757 € |
| 2975 | Hours OÜ Programmeerimine | 5,751 € |
| 2976 | MK Balance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5,748 € |
| 2977 | Laiksen OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 5,738 € |
| 2978 | Osaühing Sandvik Kaubavedu maanteel | 5,716 € |
| 2979 | Lindeniin OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5,714 € |
| 2980 | Siiru-Viiru OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,714 € |
| 2981 | osaühing Fabius EE Apteekide tegevus | 5,709 € |
| 2982 | Osaühing Kätlin Invest Muu puhastustegevus | 5,702 € |
| 2983 | Prozect Sound OÜ Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus | 5,701 € |
| 2984 | OÜ Equity Invest Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,700 € |
| 2985 | SKR GRUPP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,698 € |
| 2986 | Havanna OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 5,691 € |
| 2987 | OÜ Vaas&Vaas Muu disainerite tegevus | 5,675 € |
| 2988 | Diia OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 5,667 € |
| 2989 | MEISTREN OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 5,662 € |
| 2990 | Osaühing Norrec Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | 5,661 € |
| 2991 | Jaroter OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5,654 € |
| 2992 | OÜ Karlipsti Sõitjate juhuvedu maanteel | 5,653 € |
| 2993 | Tangutera OÜ Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | 5,649 € |
| 2994 | JS Solutions OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 5,647 € |
| 2995 | GELO RENT OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,640 € |
| 2996 | Divisoft OÜ Fondide valitsemine | 5,637 € |
| 2997 | Linka Pärnu OÜ Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes | 5,629 € |
| 2998 | OÜ KA-KRAANA Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent | 5,621 € |
| 2999 | Uue Suuna OÜ Kaubavedu maanteel | 5,619 € |
| 3000 | Miribex OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,616 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.