Profit TOP 2023 · Ida-Viru maakond
4,132 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 2201BEREZAN & KO OÜ2,585 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2202OSAÜHING LIANART2,575 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2,572 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2204OÜ Mägede Hääl2,566 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- 2205OÜ EUROREIS2,563 €Reisibüroode tegevus
- 2206VM Company OÜ2,560 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2207Seahouse OÜ2,555 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,548 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 2,546 €Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused
- 2210Engineeriq OÜ2,546 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 2,545 €Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- 2212NOHETEC OÜ2,540 €Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük
- 2213Levaap OÜ2,538 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 22143Dservice OÜ2,536 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 2215AGV- Partner OÜ2,530 €Muud eriehitustööd
- 2,529 €Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük
- 2,527 €Fotograafia
- 2218Pagarikoda OÜ2,514 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 2,514 €Dekoratiivkivi, lubjakivi, kipsi, kiltkivi ja muu kivi kaevandamine
- 2220SLATA OSAÜHING2,509 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,507 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2,501 €Puhkemajad
- 2223Petsy OÜ2,500 €Muu tarkvara kirjastamine
- 22243D Suhkruvatt OÜ2,500 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 2225OÜ FFL TRANS2,500 €Laondus
- 2226Virusen OÜ2,493 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 2,490 €Liikuvad toitlustuskohad
- 2,486 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,477 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 2230KaherElekter OÜ2,472 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 2231OÜ AJOKRAM2,466 €Muude esinejate lavaline tegevus
- 2232Vip servis OÜ2,457 €Mujal liigitamata metalltoodete tootmine
- 2233OÜ Bojalens OU2,449 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 2,446 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 2235Remarso Grupp OÜ2,443 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2236OÜ ROMRAKENNUS2,441 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2237SEAWORK OÜ2,435 €Muu tehniline katsetamine ja analüüs
- 2238Osaühing EREDUS2,434 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,432 €Enda kinnisvara ost ja müük
- 2240Keeleamps OÜ2,432 €Keeleõpe
- 2241RJ Varad OÜ2,432 €Mujal liigitamata infoalane tegevus
- 2,429 €Muud posti- ja kullerteenused
- 2243M.V.Barlen OÜ2,419 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 2244GardenBee OÜ2,419 €Lillekasvatus
- 2,418 €Küünetehnikuteenused
- 2246Eastconsult OÜ2,414 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 2,400 €Kellade ja ehete jaemüük
- 2248Rostadel OÜ2,399 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 2249Talonrak OÜ2,397 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2250OÜ KP Visions2,395 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 2251Grainder OÜ2,389 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2252DFX Art OÜ2,386 €Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- 2253amnepah OÜ2,382 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 2,379 €Liha ja lihatoodete hulgimüük
- 2255Fonda Invest OÜ2,377 €Metsavarumine
- 2,371 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 2,361 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2258Borstel Osaühing2,357 €Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus
- 2259RASSGRUZ OÜ2,352 €Kaubavedu maanteel
- 2260Flat Invest OÜ2,351 €Hoonete üldpuhastus
- 2261ELPIS OÜ2,348 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,344 €Muud juriidilised toimingud
- 2,342 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2264Vigol Build OÜ2,341 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 2,341 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 2266FIZALIC OÜ2,341 €Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine
- 2267Farta Auto OÜ2,335 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 2268ViruTex OÜ2,333 €Elektripaigaldustööd
- 2269Tervin OÜ2,330 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2,324 €Reisibüroode tegevus
- 2271Eritona OÜ2,322 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2272Sireliehitus OÜ2,319 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 2,318 €Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük
- 2,314 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 2,309 €Reisibüroode tegevus
- 2276Real Comfort OÜ2,304 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 2277Din-tec OÜ2,300 €Programmeerimine
- 2278OÜ MOTOSELLID2,287 €Kaubavedu maanteel
- 2279OÜ VALLATUS2,287 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2280Osaühing LAGUBI2,283 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 2,282 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2282Woodhearts OÜ2,281 €Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine
- 2283BatonSW OÜ2,279 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 2284OÜ MIRVESS2,278 €Muud eriehitustööd
- 2285Osaühing LÕVI2,278 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 2286MMaetGrosters OÜ2,271 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 2,270 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 2288OÜ alfadeal2,266 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2289Huginn OÜ2,264 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 2,264 €Puituste ja -akende tootmine
- 2291Identex Pro OÜ2,260 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2292KHARNAM OÜ2,259 €Mootorsõidukite hulgimüük
- 2293UPRAVDOM OÜ2,257 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 2,250 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2295Rendijuht OÜ2,246 €Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 2296SUPPORT PATH OÜ2,245 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 2,245 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 2298LilleMO OÜ2,243 €Lillede, taimede, väetiste, lemmikloomade ja lemmikloomatoidu jaemüük
- 2,242 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 2300GlassQ OÜ2,242 €Prillide jaemüük
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 2201 | BEREZAN & KO OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,585 € |
| 2202 | OSAÜHING LIANART Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 2,575 € |
| 2203 | Osaühing COLORMAIER Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,572 € |
| 2204 | OÜ Mägede Hääl Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine | 2,566 € |
| 2205 | OÜ EUROREIS Reisibüroode tegevus | 2,563 € |
| 2206 | VM Company OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,560 € |
| 2207 | Seahouse OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,555 € |
| 2208 | OSAÜHING ABILITI PROJEKT Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 2,548 € |
| 2209 | Osaühing TERMOSERVIS Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused | 2,546 € |
| 2210 | Engineeriq OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 2,546 € |
| 2211 | Osaühing Narva Steel Trade Metallide ja metallimaakide hulgimüük | 2,545 € |
| 2212 | NOHETEC OÜ Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük | 2,540 € |
| 2213 | Levaap OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,538 € |
| 2214 | 3Dservice OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,536 € |
| 2215 | AGV- Partner OÜ Muud eriehitustööd | 2,530 € |
| 2216 | Usaldusühing VERVLAS Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük | 2,529 € |
| 2217 | DMG Production OÜ Fotograafia | 2,527 € |
| 2218 | Pagarikoda OÜ Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 2,514 € |
| 2219 | Osaühing TRANSURBAN Dekoratiivkivi, lubjakivi, kipsi, kiltkivi ja muu kivi kaevandamine | 2,514 € |
| 2220 | SLATA OSAÜHING Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,509 € |
| 2221 | SOLJENA KINNISVARA OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,507 € |
| 2222 | Kammelja Puhkemajad Osaühing Puhkemajad | 2,501 € |
| 2223 | Petsy OÜ Muu tarkvara kirjastamine | 2,500 € |
| 2224 | 3D Suhkruvatt OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 2,500 € |
| 2225 | OÜ FFL TRANS Laondus | 2,500 € |
| 2226 | Virusen OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 2,493 € |
| 2227 | ANSIV GRUPP Osaühing Liikuvad toitlustuskohad | 2,490 € |
| 2228 | Osaühing ALMAGRUPP Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,486 € |
| 2229 | PRO MEHANIKA Osaühing Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 2,477 € |
| 2230 | KaherElekter OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 2,472 € |
| 2231 | OÜ AJOKRAM Muude esinejate lavaline tegevus | 2,466 € |
| 2232 | Vip servis OÜ Mujal liigitamata metalltoodete tootmine | 2,457 € |
| 2233 | OÜ Bojalens OU Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 2,449 € |
| 2234 | Lõuna-Eesti Erametsa OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 2,446 € |
| 2235 | Remarso Grupp OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,443 € |
| 2236 | OÜ ROMRAKENNUS Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,441 € |
| 2237 | SEAWORK OÜ Muu tehniline katsetamine ja analüüs | 2,435 € |
| 2238 | Osaühing EREDUS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,434 € |
| 2239 | Kodupartner_Finance Usaldusühing Enda kinnisvara ost ja müük | 2,432 € |
| 2240 | Keeleamps OÜ Keeleõpe | 2,432 € |
| 2241 | RJ Varad OÜ Mujal liigitamata infoalane tegevus | 2,432 € |
| 2242 | TooOmaTransport OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 2,429 € |
| 2243 | M.V.Barlen OÜ Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 2,419 € |
| 2244 | GardenBee OÜ Lillekasvatus | 2,419 € |
| 2245 | ElizabethPrade OÜ Küünetehnikuteenused | 2,418 € |
| 2246 | Eastconsult OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 2,414 € |
| 2247 | Glessum Pro Osaühing Kellade ja ehete jaemüük | 2,400 € |
| 2248 | Rostadel OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 2,399 € |
| 2249 | Talonrak OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,397 € |
| 2250 | OÜ KP Visions Reklaamiagentuuride tegevus | 2,395 € |
| 2251 | Grainder OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 2,389 € |
| 2252 | DFX Art OÜ Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon | 2,386 € |
| 2253 | amnepah OÜ Kinofilmide ja videote tootmine | 2,382 € |
| 2254 | Osaühing K.S. NIKASIL Liha ja lihatoodete hulgimüük | 2,379 € |
| 2255 | Fonda Invest OÜ Metsavarumine | 2,377 € |
| 2256 | AGENIO Õigusbüroo Osaühing Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 2,371 € |
| 2257 | Peretarkuse õpikeskus OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 2,361 € |
| 2258 | Borstel Osaühing Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus | 2,357 € |
| 2259 | RASSGRUZ OÜ Kaubavedu maanteel | 2,352 € |
| 2260 | Flat Invest OÜ Hoonete üldpuhastus | 2,351 € |
| 2261 | ELPIS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,348 € |
| 2262 | Anne Camings Law Office OÜ Muud juriidilised toimingud | 2,344 € |
| 2263 | Osaühing AUTOKROON Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 2,342 € |
| 2264 | Vigol Build OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 2,341 € |
| 2265 | Hooneühistu Parunimäe Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 2,341 € |
| 2266 | FIZALIC OÜ Arvepidamine, raamatupidamine ja auditeerimine; maksualane nõustamine | 2,341 € |
| 2267 | Farta Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 2,335 € |
| 2268 | ViruTex OÜ Elektripaigaldustööd | 2,333 € |
| 2269 | Tervin OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 2,330 € |
| 2270 | OSAÜHING KINDLUS TOUR Reisibüroode tegevus | 2,324 € |
| 2271 | Eritona OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,322 € |
| 2272 | Sireliehitus OÜ Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 2,319 € |
| 2273 | OSAÜHING RELOND GRUPP Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete, k.a kaablite hulgimüük | 2,318 € |
| 2274 | BELLUM ÕIGUSABI OÜ Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 2,314 € |
| 2275 | Travel SOL Osaühing Reisibüroode tegevus | 2,309 € |
| 2276 | Real Comfort OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 2,304 € |
| 2277 | Din-tec OÜ Programmeerimine | 2,300 € |
| 2278 | OÜ MOTOSELLID Kaubavedu maanteel | 2,287 € |
| 2279 | OÜ VALLATUS Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,287 € |
| 2280 | Osaühing LAGUBI Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 2,283 € |
| 2281 | Usaldusühing Ljudeks Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,282 € |
| 2282 | Woodhearts OÜ Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine | 2,281 € |
| 2283 | BatonSW OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 2,279 € |
| 2284 | OÜ MIRVESS Muud eriehitustööd | 2,278 € |
| 2285 | Osaühing LÕVI Restoranide ja kohvikute tegevus | 2,278 € |
| 2286 | MMaetGrosters OÜ Restoranid jm toitlustuskohad | 2,271 € |
| 2287 | VERU METSAHOOLDUSED OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 2,270 € |
| 2288 | OÜ alfadeal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,266 € |
| 2289 | Huginn OÜ Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 2,264 € |
| 2290 | KULGU PUIT OSAÜHING Puituste ja -akende tootmine | 2,264 € |
| 2291 | Identex Pro OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,260 € |
| 2292 | KHARNAM OÜ Mootorsõidukite hulgimüük | 2,259 € |
| 2293 | UPRAVDOM OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 2,257 € |
| 2294 | ProHome Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,250 € |
| 2295 | Rendijuht OÜ Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 2,246 € |
| 2296 | SUPPORT PATH OÜ Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 2,245 € |
| 2297 | S.V. Master Õigusbüroo OÜ Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 2,245 € |
| 2298 | LilleMO OÜ Lillede, taimede, väetiste, lemmikloomade ja lemmikloomatoidu jaemüük | 2,243 € |
| 2299 | My Beauty Studio OÜ Iluhooldus ja muud iluteenused | 2,242 € |
| 2300 | GlassQ OÜ Prillide jaemüük | 2,242 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.