Profit TOP 2023 · Ida-Viru maakond
4,132 companies, from 2023 annual reports · Source: annual reports
- 4,696 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 1802Wings4idea OÜ4,688 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 1803ARTITREND OÜ4,687 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 1804PK Baltic OÜ4,687 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 4,675 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1806Osaühing DIASIR4,620 €Sporditarvete jaemüük
- 1807MAX SEASON OÜ4,613 €Reisibüroode tegevus
- 4,599 €Pealisrõivaste tootmine
- 4,583 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 4,579 €Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine
- 4,565 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1812Midgard OÜ4,565 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,562 €Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
- 4,544 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1815Flames Weld OÜ4,544 €Muud eriehitustööd
- 1816OÜ ULTRONIKS4,534 €Kaubavedu maanteel
- 4,525 €Muu infoalane tegevus
- 1818Ligare Master OÜ4,525 €Muud eriehitustööd
- 1819Vioss OÜ4,524 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 1820OSAÜHING NARSIL4,520 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1821Osaühing DENTIMA4,513 €Hambaravi
- 1822Foxmast OÜ4,474 €Elektriinstallatsioon
- 1823OÜ AlMor-servis4,471 €Muud eriehitustööd
- 1824Thermo Glass OÜ4,458 €Muude uute kaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
- 4,454 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1826OÜ SININE KIVI4,447 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1827Shannon Osaühing4,441 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1828Abitaxi OÜ4,436 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 4,435 €Kaubavedu maanteel
- 1830BiFly OÜ4,425 €Muud elektroonilise side teenused
- 1831Jumio-M OÜ4,424 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1832My Therapy OÜ4,419 €Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus
- 1833OÜ hOsting.One4,419 €Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus
- 4,419 €Sõitjate juhuvedu maanteel
- 1835Osaühing EKORTER4,413 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4,405 €Arhitektitegevused
- 1837Logmaster OÜ4,405 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4,399 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 4,399 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1840Pollend OÜ4,396 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1841Osaühing Gabotei4,391 €Kaubavedu maanteel
- 1842Sekom OÜ4,390 €Muude kummitoodete tootmine
- 1843Pro Formula OÜ4,381 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1844OÜ Beltranslog4,376 €Kaubavedu maanteel
- 1845KLAAS ELEMENT OÜ4,355 €Värvimine ja klaasimine
- 1846SELL OÜ4,350 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 1847Bolander OÜ4,346 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 4,344 €Hambaravi
- 1849Kaabelux OÜ4,338 €Sidekaablite ja antennide paigaldamine
- 4,336 €Elektripaigaldustööd
- 1851Osaühing SAFIKAR4,327 €Alkohoolsete jookide hulgimüük
- 1852IDA OPTIKA OÜ4,322 €Prillide jaemüük
- 1853Rivadas OÜ4,319 €Muud juriidilised toimingud
- 4,307 €Kodumajutused
- 4,306 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 4,306 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 1857Zoryam OÜ4,305 €Elektri- ja sidevõrkude ehitus
- 1858Hoffnung OÜ4,303 €Elektripaigaldustööd
- 4,298 €Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine
- 4,296 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1861DERS OÜ4,273 €Muud eriehitustööd
- 1862OÜ B.REISBERG4,271 €Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine
- 1863K Mets OÜ4,260 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1864Angeman OÜ4,245 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 1865ALTIORA OÜ4,240 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1866KOSTA TRANS OÜ4,239 €Kaubavedu maanteel
- 4,226 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1868IDEN Grupp OÜ4,219 €Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus
- 1869EcoEnging OÜ4,216 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 1870OÜ SKALAR4,192 €Kaubavedu maanteel
- 4,191 €Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus
- 4,188 €Metsavarumine
- 4,180 €Reisibüroode tegevus
- 1874OÜ ESTMEKO4,172 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1875FRP Trading OÜ4,146 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 4,132 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 1877NinStar UÜ4,111 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1878INDRAVE OÜ4,111 €Kaubavedu maanteel
- 4,100 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1880Osaühing Oligarh4,100 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 1881MMaetTracting OÜ4,098 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1882WoodLev OÜ4,095 €Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
- 1883Cadline OÜ4,093 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 4,089 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1885OÜ Merekohvik4,088 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 18865m4rtworks OÜ4,086 €Arvutialased konsultatsioonid
- 1887EPEX OÜ4,086 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1888OÜ Maanteeabi4,085 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 1889Osaühing KITMARI4,085 €Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- 1890SpecMontage OÜ4,077 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 1891Remetok OÜ4,076 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1892EST PRODUCT OÜ4,049 €Muude vahetoodete hulgimüük
- 1893Profstone OÜ4,045 €Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine
- 1894AK Transport OÜ4,045 €Kaubavedu maanteel
- 1895Vassistent OÜ4,044 €Konverentside ja messide korraldamine
- 1896ITCOM OÜ4,042 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1897Suksutall OÜ4,034 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 1898OÜ Frostum4,025 €Veebiotsinguportaalide tegevus
- 4,017 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 4,016 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1801 | Osaühing ANITA TUUR Restoranide ja kohvikute tegevus | 4,696 € |
| 1802 | Wings4idea OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 4,688 € |
| 1803 | ARTITREND OÜ Mööbli ja valgustite jaemüük | 4,687 € |
| 1804 | PK Baltic OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 4,687 € |
| 1805 | Jõhvi Pargi Arendus OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 4,675 € |
| 1806 | Osaühing DIASIR Sporditarvete jaemüük | 4,620 € |
| 1807 | MAX SEASON OÜ Reisibüroode tegevus | 4,613 € |
| 1808 | Talia Stiil Osaühing Pealisrõivaste tootmine | 4,599 € |
| 1809 | Ellingtex Osaühing Muu mujal liigitamata teenindus | 4,583 € |
| 1810 | Osaühing SOFINTUS Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | 4,579 € |
| 1811 | Rajel kinnisvara OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 4,565 € |
| 1812 | Midgard OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,565 € |
| 1813 | Narva Hooneühistu Tšaika Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) | 4,562 € |
| 1814 | Limited Project OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 4,544 € |
| 1815 | Flames Weld OÜ Muud eriehitustööd | 4,544 € |
| 1816 | OÜ ULTRONIKS Kaubavedu maanteel | 4,534 € |
| 1817 | Osaühing SELAN SL Muu infoalane tegevus | 4,525 € |
| 1818 | Ligare Master OÜ Muud eriehitustööd | 4,525 € |
| 1819 | Vioss OÜ Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 4,524 € |
| 1820 | OSAÜHING NARSIL Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 4,520 € |
| 1821 | Osaühing DENTIMA Hambaravi | 4,513 € |
| 1822 | Foxmast OÜ Elektriinstallatsioon | 4,474 € |
| 1823 | OÜ AlMor-servis Muud eriehitustööd | 4,471 € |
| 1824 | Thermo Glass OÜ Muude uute kaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes | 4,458 € |
| 1825 | Osaühing Mõisalill Maastiku hooldus ja korrashoid | 4,454 € |
| 1826 | OÜ SININE KIVI Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 4,447 € |
| 1827 | Shannon Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,441 € |
| 1828 | Abitaxi OÜ Sõitjate juhuvedu maanteel | 4,436 € |
| 1829 | HelleH Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 4,435 € |
| 1830 | BiFly OÜ Muud elektroonilise side teenused | 4,425 € |
| 1831 | Jumio-M OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 4,424 € |
| 1832 | My Therapy OÜ Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus | 4,419 € |
| 1833 | OÜ hOsting.One Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus | 4,419 € |
| 1834 | Olga Drovikova UÜ Sõitjate juhuvedu maanteel | 4,419 € |
| 1835 | Osaühing EKORTER Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,413 € |
| 1836 | TiTo Arhitektid OÜ Arhitektitegevused | 4,405 € |
| 1837 | Logmaster OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 4,405 € |
| 1838 | OSAÜHING FIOLA EHITUS Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 4,399 € |
| 1839 | OÜ GEOKS VARA TWO Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,399 € |
| 1840 | Pollend OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,396 € |
| 1841 | Osaühing Gabotei Kaubavedu maanteel | 4,391 € |
| 1842 | Sekom OÜ Muude kummitoodete tootmine | 4,390 € |
| 1843 | Pro Formula OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 4,381 € |
| 1844 | OÜ Beltranslog Kaubavedu maanteel | 4,376 € |
| 1845 | KLAAS ELEMENT OÜ Värvimine ja klaasimine | 4,355 € |
| 1846 | SELL OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 4,350 € |
| 1847 | Bolander OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 4,346 € |
| 1848 | Osaühing IRINA MOKRUŠINA HAMBARAVI Hambaravi | 4,344 € |
| 1849 | Kaabelux OÜ Sidekaablite ja antennide paigaldamine | 4,338 € |
| 1850 | Artalina Grupp OÜ Elektripaigaldustööd | 4,336 € |
| 1851 | Osaühing SAFIKAR Alkohoolsete jookide hulgimüük | 4,327 € |
| 1852 | IDA OPTIKA OÜ Prillide jaemüük | 4,322 € |
| 1853 | Rivadas OÜ Muud juriidilised toimingud | 4,319 € |
| 1854 | OÜ Peipsi Puhkemajad Kodumajutused | 4,307 € |
| 1855 | OSAÜHING A2C Studio Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 4,306 € |
| 1856 | Osaühing AWAKENING Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 4,306 € |
| 1857 | Zoryam OÜ Elektri- ja sidevõrkude ehitus | 4,305 € |
| 1858 | Hoffnung OÜ Elektripaigaldustööd | 4,303 € |
| 1859 | Liftinfo Narva OÜ Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine | 4,298 € |
| 1860 | OÜ ELBRUS HOOLDUS Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 4,296 € |
| 1861 | DERS OÜ Muud eriehitustööd | 4,273 € |
| 1862 | OÜ B.REISBERG Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine | 4,271 € |
| 1863 | K Mets OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 4,260 € |
| 1864 | Angeman OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 4,245 € |
| 1865 | ALTIORA OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 4,240 € |
| 1866 | KOSTA TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 4,239 € |
| 1867 | OSAÜHING LÜGANUSE KUMMISERVIS Mootorsõidukite remont ja hooldus | 4,226 € |
| 1868 | IDEN Grupp OÜ Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus | 4,219 € |
| 1869 | EcoEnging OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 4,216 € |
| 1870 | OÜ SKALAR Kaubavedu maanteel | 4,192 € |
| 1871 | CMSS Capping machinery specialist services OÜ Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus | 4,191 € |
| 1872 | OÜ IDA-EESTI METSAMAJAND Metsavarumine | 4,188 € |
| 1873 | Osaühing FELIZAFINO Reisibüroode tegevus | 4,180 € |
| 1874 | OÜ ESTMEKO Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,172 € |
| 1875 | FRP Trading OÜ Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 4,146 € |
| 1876 | Osaühing KOTLIS PLUSS Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 4,132 € |
| 1877 | NinStar UÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 4,111 € |
| 1878 | INDRAVE OÜ Kaubavedu maanteel | 4,111 € |
| 1879 | Quality Consult OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 4,100 € |
| 1880 | Osaühing Oligarh Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 4,100 € |
| 1881 | MMaetTracting OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,098 € |
| 1882 | WoodLev OÜ Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | 4,095 € |
| 1883 | Cadline OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 4,093 € |
| 1884 | AT Consult & Finants Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 4,089 € |
| 1885 | OÜ Merekohvik Restoranide ja kohvikute tegevus | 4,088 € |
| 1886 | 5m4rtworks OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 4,086 € |
| 1887 | EPEX OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,086 € |
| 1888 | OÜ Maanteeabi Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 4,085 € |
| 1889 | Osaühing KITMARI Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 4,085 € |
| 1890 | SpecMontage OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 4,077 € |
| 1891 | Remetok OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,076 € |
| 1892 | EST PRODUCT OÜ Muude vahetoodete hulgimüük | 4,049 € |
| 1893 | Profstone OÜ Graniidist, marmorist jm looduslikust kivist toodete tootmine | 4,045 € |
| 1894 | AK Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 4,045 € |
| 1895 | Vassistent OÜ Konverentside ja messide korraldamine | 4,044 € |
| 1896 | ITCOM OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 4,042 € |
| 1897 | Suksutall OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 4,034 € |
| 1898 | OÜ Frostum Veebiotsinguportaalide tegevus | 4,025 € |
| 1899 | OSAÜHING NOVA-SPECTRUM Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 4,017 € |
| 1900 | Osaühing BONUSLINE Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 4,016 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.