Profit TOP 2022 · Mujal liigitamata sporditegevus
296 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 501Sporting OÜ−20,123 €Mujal liigitamata sporditegevus
- −20,273 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 503Websport OÜ−20,615 €Mujal liigitamata sporditegevus
- −23,551 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 505CelSin OÜ−24,834 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 506Discland OÜ−25,648 €Mujal liigitamata sporditegevus
- −27,250 €Mujal liigitamata sporditegevus
- −29,041 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 509OÜ SR sports−32,308 €Mujal liigitamata sporditegevus
- −33,756 €Mujal liigitamata sporditegevus
- −41,416 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 512FocusFree OÜ−65,744 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 513ROZELL OÜ−68,642 €Mujal liigitamata sporditegevus
- −194,538 €Mujal liigitamata sporditegevus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 501 | Sporting OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | −20,123 € |
| 502 | SpordiTehas OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | −20,273 € |
| 503 | Websport OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | −20,615 € |
| 504 | Wambola 311 OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | −23,551 € |
| 505 | CelSin OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | −24,834 € |
| 506 | Discland OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | −25,648 € |
| 507 | Abramani Racing OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | −27,250 € |
| 508 | Alley Investments OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | −29,041 € |
| 509 | OÜ SR sports Mujal liigitamata sporditegevus | −32,308 € |
| 510 | Ice Concept OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | −33,756 € |
| 511 | My Relander OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | −41,416 € |
| 512 | FocusFree OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | −65,744 € |
| 513 | ROZELL OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | −68,642 € |
| 514 | CKR Estonia OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | −194,538 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.