Profit TOP 2022 · Spordiklubide tegevus
65 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- −6,559 €Spordiklubide tegevus
- −8,186 €Spordiklubide tegevus
- 103TCG OÜ−8,600 €Spordiklubide tegevus
- −9,008 €Spordiklubide tegevus
- −17,843 €Spordiklubide tegevus
- −30,942 €Spordiklubide tegevus
- −40,263 €Spordiklubide tegevus
- −52,325 €Spordiklubide tegevus
- 109OÜ VEDRU−55,139 €Spordiklubide tegevus
- 11035FIT OÜ−133,010 €Spordiklubide tegevus
- 111Petromaks OÜ−368,450 €Spordiklubide tegevus
- 112Lemon Gym OÜ−391,655 €Spordiklubide tegevus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 101 | STRAND Sailing Management OÜ Spordiklubide tegevus | −6,559 € |
| 102 | FV Tennisearendus OÜ Spordiklubide tegevus | −8,186 € |
| 103 | TCG OÜ Spordiklubide tegevus | −8,600 € |
| 104 | ALIKFOOTBALL MANAGEMENT OÜ Spordiklubide tegevus | −9,008 € |
| 105 | OÜ Bird Cherry Spordiklubide tegevus | −17,843 € |
| 106 | Rocca al Mare Tennisekeskus OÜ Spordiklubide tegevus | −30,942 € |
| 107 | Koala Climbing OÜ Spordiklubide tegevus | −40,263 € |
| 108 | Padel Company Ülemiste OÜ Spordiklubide tegevus | −52,325 € |
| 109 | OÜ VEDRU Spordiklubide tegevus | −55,139 € |
| 110 | 35FIT OÜ Spordiklubide tegevus | −133,010 € |
| 111 | Petromaks OÜ Spordiklubide tegevus | −368,450 € |
| 112 | Lemon Gym OÜ Spordiklubide tegevus | −391,655 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.