Profit TOP 2022 · Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
1,206 companies, from 2022 annual reports · Source: annual reports
- 1001OÜ Areelio1,788 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1002Powerly OÜ1,786 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1003PÄRNU YACHTS OÜ1,782 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1004Mill Yard OÜ1,780 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1005Great Ehitus OÜ1,759 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1006MiMEE OÜ1,725 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1007Osaühing SEPEE1,722 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,710 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1009Project4U OÜ1,704 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,691 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1011Prove OÜ1,650 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1012OÜ Arba Minch LP1,642 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1013Frapini OÜ1,632 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,619 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1015Vesitalo OÜ1,615 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1016Henkom OÜ1,600 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1017OÜ MKC1,585 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1018Kawand OÜ1,572 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,571 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1020PROTHOR OÜ1,555 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1021Viroola OÜ1,488 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1022OÜ Tigro1,451 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,451 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1024Kaks Kaart OÜ1,450 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1025ELEFISH OÜ1,431 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1026PSH GRUPP OÜ1,423 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1027Kapitalimaja OÜ1,406 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1028GERREN OÜ1,401 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,401 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1030Elvac OÜ1,400 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1031General Works OÜ1,389 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,375 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1033Schellaki OÜ1,370 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,361 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1035Lukadvice OÜ1,344 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,334 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1037KADS OÜ1,328 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,322 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1039OÜ MONA group1,322 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1040TKR Invest OÜ1,318 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1041J&J Energy OÜ1,289 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1042Osaühing Hasser1,285 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1043osaühing PAKRUM1,274 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1044EHITUSPLAAN OÜ1,240 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1045Soojusaudit OÜ1,238 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,237 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1047MLE Solutions OÜ1,217 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1048Gertom OÜ1,212 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,200 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1050Solare OÜ1,140 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1051Dream Vision OÜ1,135 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1052Ekore OÜ1,135 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1053Trekolen OÜ1,128 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1054Osaühing Mansaft1,126 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,095 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1056OÜ Rimtel1,094 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,089 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1058Osaühing BILDER1,064 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1059Majapaberid OÜ1,062 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1060STFALK OÜ1,061 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,054 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1062O3 Energy OÜ1,034 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1063KOPO Vara OÜ1,028 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,027 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,023 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,022 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1067Klamber OÜ1,011 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1,006 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1069IN Project OÜ1,004 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1070Puuk & Tibu OÜ1,003 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1071OÜ Lundfor1,000 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1072OÜ ALUM984 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 982 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1074Insap OÜ982 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1075RPK Haldus OÜ972 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1076OÜ Sibest Group961 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 942 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 930 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1079KJB OÜ872 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 864 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1081Albegust OÜ863 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1082Saulerius OÜ833 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1083M.E. Projekt OÜ830 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1084Stranden OÜ810 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1085ELTP OÜ809 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1086Bote OÜ800 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1087Steel Design OÜ786 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1088Terranaut OÜ780 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 773 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1090Virkus Postil OÜ768 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1091Tugiplaan OÜ767 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 765 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1093VSV Consult OÜ759 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1094OÜ Inskale748 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1095KU Consulting OÜ724 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1096OÜ Amaya696 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 685 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1098OÜ VOLUUT669 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 651 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1100Projekteer OÜ634 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1001 | OÜ Areelio Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,788 € |
| 1002 | Powerly OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,786 € |
| 1003 | PÄRNU YACHTS OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,782 € |
| 1004 | Mill Yard OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,780 € |
| 1005 | Great Ehitus OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,759 € |
| 1006 | MiMEE OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,725 € |
| 1007 | Osaühing SEPEE Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,722 € |
| 1008 | GBD Projekteerimine OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,710 € |
| 1009 | Project4U OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,704 € |
| 1010 | Osaühing Hallender Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,691 € |
| 1011 | Prove OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,650 € |
| 1012 | OÜ Arba Minch LP Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,642 € |
| 1013 | Frapini OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,632 € |
| 1014 | Vitruvi Project OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,619 € |
| 1015 | Vesitalo OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,615 € |
| 1016 | Henkom OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,600 € |
| 1017 | OÜ MKC Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,585 € |
| 1018 | Kawand OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,572 € |
| 1019 | Osaühing Oma maja Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,571 € |
| 1020 | PROTHOR OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,555 € |
| 1021 | Viroola OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,488 € |
| 1022 | OÜ Tigro Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,451 € |
| 1023 | Ring ja Ruut IL OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,451 € |
| 1024 | Kaks Kaart OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,450 € |
| 1025 | ELEFISH OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,431 € |
| 1026 | PSH GRUPP OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,423 € |
| 1027 | Kapitalimaja OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,406 € |
| 1028 | GERREN OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,401 € |
| 1029 | Mereääre Grupp OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,401 € |
| 1030 | Elvac OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,400 € |
| 1031 | General Works OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,389 € |
| 1032 | Osaühing TUVAR-EHITUS Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,375 € |
| 1033 | Schellaki OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,370 € |
| 1034 | ARHITEKTUUR+INTERJÖÖR ART Osaühing Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,361 € |
| 1035 | Lukadvice OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,344 € |
| 1036 | Spekter Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,334 € |
| 1037 | KADS OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,328 € |
| 1038 | osaühing Rullikor Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,322 € |
| 1039 | OÜ MONA group Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,322 € |
| 1040 | TKR Invest OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,318 € |
| 1041 | J&J Energy OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,289 € |
| 1042 | Osaühing Hasser Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,285 € |
| 1043 | osaühing PAKRUM Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,274 € |
| 1044 | EHITUSPLAAN OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,240 € |
| 1045 | Soojusaudit OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,238 € |
| 1046 | LTKV Projekt Osaühing Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,237 € |
| 1047 | MLE Solutions OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,217 € |
| 1048 | Gertom OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,212 € |
| 1049 | Einstein Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,200 € |
| 1050 | Solare OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,140 € |
| 1051 | Dream Vision OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,135 € |
| 1052 | Ekore OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,135 € |
| 1053 | Trekolen OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,128 € |
| 1054 | Osaühing Mansaft Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,126 € |
| 1055 | osaühing Adept Konsultatsioonid Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,095 € |
| 1056 | OÜ Rimtel Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,094 € |
| 1057 | Kirando Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,089 € |
| 1058 | Osaühing BILDER Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,064 € |
| 1059 | Majapaberid OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,062 € |
| 1060 | STFALK OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,061 € |
| 1061 | Electrical Systems OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,054 € |
| 1062 | O3 Energy OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,034 € |
| 1063 | KOPO Vara OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,028 € |
| 1064 | Ka & Ka Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,027 € |
| 1065 | OÜ Tõnu Jõgi inseneribüroo Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,023 € |
| 1066 | OÜ Fronter Construction Consulting Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,022 € |
| 1067 | Klamber OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,011 € |
| 1068 | Inseneribüroo Nõmme OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,006 € |
| 1069 | IN Project OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,004 € |
| 1070 | Puuk & Tibu OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,003 € |
| 1071 | OÜ Lundfor Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 1,000 € |
| 1072 | OÜ ALUM Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 984 € |
| 1073 | SP Soojusprojekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 982 € |
| 1074 | Insap OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 982 € |
| 1075 | RPK Haldus OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 972 € |
| 1076 | OÜ Sibest Group Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 961 € |
| 1077 | Renewable Energy Group OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 942 € |
| 1078 | Water-Luft Consulting OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 930 € |
| 1079 | KJB OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 872 € |
| 1080 | AAA-Elektriekspert OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 864 € |
| 1081 | Albegust OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 863 € |
| 1082 | Saulerius OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 833 € |
| 1083 | M.E. Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 830 € |
| 1084 | Stranden OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 810 € |
| 1085 | ELTP OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 809 € |
| 1086 | Bote OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 800 € |
| 1087 | Steel Design OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 786 € |
| 1088 | Terranaut OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 780 € |
| 1089 | Furniture & Mounting OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 773 € |
| 1090 | Virkus Postil OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 768 € |
| 1091 | Tugiplaan OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 767 € |
| 1092 | Veelgi Paremaks OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 765 € |
| 1093 | VSV Consult OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 759 € |
| 1094 | OÜ Inskale Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 748 € |
| 1095 | KU Consulting OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 724 € |
| 1096 | OÜ Amaya Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 696 € |
| 1097 | O3 Inseneribüroo OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 685 € |
| 1098 | OÜ VOLUUT Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 669 € |
| 1099 | Osaühing Noonius-Ekspert Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 651 € |
| 1100 | Projekteer OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 634 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.