Profit TOP 2021 · Spordiklubide tegevus
Based on 2021 annual reports · Source: Estonian business register
- 39,739 €Spordiklubide tegevus
- 39,548 €Spordiklubide tegevus
- 38,030 €Spordiklubide tegevus
- 28,950 €Spordiklubide tegevus
- 25,919 €Spordiklubide tegevus
- 9,723 €Spordiklubide tegevus
- 8,745 €Spordiklubide tegevus
- 5,707 €Spordiklubide tegevus
- 2,536 €Spordiklubide tegevus
- 10CFBP OÜ1,939 €Spordiklubide tegevus
- 748 €Spordiklubide tegevus
- 475 €Spordiklubide tegevus
- 34 €Spordiklubide tegevus
- 6 €Spordiklubide tegevus
- 0 €Spordiklubide tegevus
- 0 €Spordiklubide tegevus
- 0 €Spordiklubide tegevus
- −92 €Spordiklubide tegevus
- −167 €Spordiklubide tegevus
- −430 €Spordiklubide tegevus
- −665 €Spordiklubide tegevus
- −1,177 €Spordiklubide tegevus
- −1,888 €Spordiklubide tegevus
- −6,323 €Spordiklubide tegevus
- −88,395 €Spordiklubide tegevus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1 | OÜ ORSC Holding Spordiklubide tegevus | 39,739 € |
| 2 | OÜ Orca Swim Club Spordiklubide tegevus | 39,548 € |
| 3 | Pace Motorsport Estonia OÜ Spordiklubide tegevus | 38,030 € |
| 4 | Osaühing Art of Living Education Spordiklubide tegevus | 28,950 € |
| 5 | Kahepuudane OÜ Spordiklubide tegevus | 25,919 € |
| 6 | HRS INVEST OÜ Spordiklubide tegevus | 9,723 € |
| 7 | CFK OÜ Spordiklubide tegevus | 8,745 € |
| 8 | Fitbook OÜ Spordiklubide tegevus | 5,707 € |
| 9 | OÜ Voimann Spordiklubide tegevus | 2,536 € |
| 10 | CFBP OÜ Spordiklubide tegevus | 1,939 € |
| 11 | MLTREENING MOTIONS OÜ Spordiklubide tegevus | 748 € |
| 12 | TÄHEMAA OÜ Spordiklubide tegevus | 475 € |
| 13 | KR Cooking OÜ Spordiklubide tegevus | 34 € |
| 14 | Tantsuklubi K-Dance OÜ Spordiklubide tegevus | 6 € |
| 15 | OÜ Sõbra Tenniseklubi Spordiklubide tegevus | 0 € |
| 16 | TrekGnar Consult OÜ Spordiklubide tegevus | 0 € |
| 17 | Kallion Trade OÜ Spordiklubide tegevus | 0 € |
| 18 | OÜ RV DANCE Spordiklubide tegevus | −92 € |
| 19 | Aquafitness OÜ Spordiklubide tegevus | −167 € |
| 20 | Veilin OÜ Spordiklubide tegevus | −430 € |
| 21 | Apodemus OÜ Spordiklubide tegevus | −665 € |
| 22 | Mustang Services OÜ Spordiklubide tegevus | −1,177 € |
| 23 | Mass Invest OÜ Spordiklubide tegevus | −1,888 € |
| 24 | OÜ TANTSUSTAARID Spordiklubide tegevus | −6,323 € |
| 25 | SIRIS GYM OÜ Spordiklubide tegevus | −88,395 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.