Profit TOP 2021 · Raamatupidamine, maksualane nõustamine
4,227 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 3,797 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,796 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1903Osaühing Kariten3,795 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1904OSAÜHING MARENE3,786 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,785 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1906Marvil OÜ3,784 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1907Osaühing GTF3,777 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1908Satalva OÜ3,774 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,769 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1910Ujap OÜ3,769 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1911Kyka Finance OÜ3,761 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1912RoB Consult OÜ3,759 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,757 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,752 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1915Majandusaasta OÜ3,752 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,750 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,747 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1918AGRONA OÜ3,745 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1919Priimer OÜ3,741 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1920ARELIA OÜ3,741 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1921Silmar OÜ3,740 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1922Delfiinium OÜ3,735 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1923Daler SPE OÜ3,723 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1924I.bookeeping OÜ3,717 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1925Osaühing Meruert3,712 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1926RiinMarii OÜ3,708 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1927White Ink OÜ3,697 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1928Osaühing TINEKE3,696 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1929MegaTann OÜ3,692 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1930Kalne Projekt OÜ3,685 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,680 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1932MT Büroo OÜ3,675 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,662 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1934OÜ Loviis3,659 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1935Osaühing ESLARUS3,658 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,651 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1937Heleline OÜ3,649 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,649 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,647 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1940Heislie OÜ3,643 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1941OÜ Lassera3,630 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,628 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1943Milleri OÜ3,628 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1944Parempidi OÜ3,627 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1945Avitorn Group OÜ3,625 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,624 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1947QualityEst OÜ3,623 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,620 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1949Treuermann OÜ3,620 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1950Gomera OÜ3,619 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1951EMPEROR OÜ3,617 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1952OÜ Accountancy3,614 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1953LIKSTIN OSAÜHING3,613 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,607 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1955Anasko OÜ3,604 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1956Accestor OÜ3,599 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1957Renatus OÜ3,592 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1958HardWise OÜ3,590 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,588 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,578 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,578 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1962Lundve OÜ3,578 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1963ELTAMEKS OÜ3,575 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1964Ottera OÜ3,575 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1965OÜ POKIT3,573 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1966Merikell OÜ3,568 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,563 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,562 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1969Jantar OÜ3,558 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,555 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1971Anfilada UÜ3,553 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,552 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1973OÜ Rähni RT3,551 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1974Siraamat OÜ3,548 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,542 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1976Raiari OÜ3,540 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1977KRIBBING OÜ3,538 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1978Sinu Finants OÜ3,538 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1979osaühing TaVo3,533 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1980Number OÜ3,531 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,530 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1982OÜ Jants3,529 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,528 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,526 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1985KM Advisors OÜ3,524 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1986LA-Teenused OÜ3,523 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 19871Aruandlus OÜ3,522 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1988Avaldis OÜ3,519 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,515 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1990Eermar OÜ3,515 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,511 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1992Osaühing Urtica3,510 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3,507 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1994FinRaamat OÜ3,503 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1995NordBooks OÜ3,501 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1996OÜ BONNIBELL3,500 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1997101Stuff OÜ3,500 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1998Kiiper Grupp OÜ3,495 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1999C Finance OÜ3,492 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2000Kesakanni RP OÜ3,484 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1901 | Lauri Finantsid OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,797 € |
| 1902 | Osaühing Sigmar Ehitus Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,796 € |
| 1903 | Osaühing Kariten Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,795 € |
| 1904 | OSAÜHING MARENE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,786 € |
| 1905 | RMP Consulting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,785 € |
| 1906 | Marvil OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,784 € |
| 1907 | Osaühing GTF Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,777 € |
| 1908 | Satalva OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,774 € |
| 1909 | ONLINE Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,769 € |
| 1910 | Ujap OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,769 € |
| 1911 | Kyka Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,761 € |
| 1912 | RoB Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,759 € |
| 1913 | Usaldusühing LEARIA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,757 € |
| 1914 | OÜ Kaksi Financial Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,752 € |
| 1915 | Majandusaasta OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,752 € |
| 1916 | Riseland Accounting Services OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,750 € |
| 1917 | Sakala Kapital OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,747 € |
| 1918 | AGRONA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,745 € |
| 1919 | Priimer OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,741 € |
| 1920 | ARELIA OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,741 € |
| 1921 | Silmar OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,740 € |
| 1922 | Delfiinium OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,735 € |
| 1923 | Daler SPE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,723 € |
| 1924 | I.bookeeping OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,717 € |
| 1925 | Osaühing Meruert Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,712 € |
| 1926 | RiinMarii OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,708 € |
| 1927 | White Ink OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,697 € |
| 1928 | Osaühing TINEKE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,696 € |
| 1929 | MegaTann OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,692 € |
| 1930 | Kalne Projekt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,685 € |
| 1931 | Estelle Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,680 € |
| 1932 | MT Büroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,675 € |
| 1933 | Smart Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,662 € |
| 1934 | OÜ Loviis Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,659 € |
| 1935 | Osaühing ESLARUS Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,658 € |
| 1936 | Sild & Karjatse Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,651 € |
| 1937 | Heleline OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,649 € |
| 1938 | Osaühing GLAUKOPIS Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,649 € |
| 1939 | Osaühing ANSTIMAR Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,647 € |
| 1940 | Heislie OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,643 € |
| 1941 | OÜ Lassera Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,630 € |
| 1942 | Aliver Konsultatsioonid OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,628 € |
| 1943 | Milleri OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,628 € |
| 1944 | Parempidi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,627 € |
| 1945 | Avitorn Group OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,625 € |
| 1946 | Visual Art and Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,624 € |
| 1947 | QualityEst OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,623 € |
| 1948 | Daemon Enterprises OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,620 € |
| 1949 | Treuermann OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,620 € |
| 1950 | Gomera OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,619 € |
| 1951 | EMPEROR OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,617 € |
| 1952 | OÜ Accountancy Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,614 € |
| 1953 | LIKSTIN OSAÜHING Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,613 € |
| 1954 | I.R. Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,607 € |
| 1955 | Anasko OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,604 € |
| 1956 | Accestor OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,599 € |
| 1957 | Renatus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,592 € |
| 1958 | HardWise OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,590 € |
| 1959 | Anneli Arvepidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,588 € |
| 1960 | Osaühing Lavotrak Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,578 € |
| 1961 | Osaühing KTTK Group Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,578 € |
| 1962 | Lundve OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,578 € |
| 1963 | ELTAMEKS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,575 € |
| 1964 | Ottera OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,575 € |
| 1965 | OÜ POKIT Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,573 € |
| 1966 | Merikell OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,568 € |
| 1967 | OÜ Grossevi Raamatupidamine Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,563 € |
| 1968 | Osaühing RT Raamika Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,562 € |
| 1969 | Jantar OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,558 € |
| 1970 | Osaühing Hellvon HM Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,555 € |
| 1971 | Anfilada UÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,553 € |
| 1972 | FinEst Management OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,552 € |
| 1973 | OÜ Rähni RT Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,551 € |
| 1974 | Siraamat OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,548 € |
| 1975 | OÜ Abakus Raamatupidamine Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,542 € |
| 1976 | Raiari OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,540 € |
| 1977 | KRIBBING OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,538 € |
| 1978 | Sinu Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,538 € |
| 1979 | osaühing TaVo Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,533 € |
| 1980 | Number OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,531 € |
| 1981 | A & S Raamatupidajad OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,530 € |
| 1982 | OÜ Jants Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,529 € |
| 1983 | Hansen Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,528 € |
| 1984 | ÕIGE RAAMATUPIDAMINE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,526 € |
| 1985 | KM Advisors OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,524 € |
| 1986 | LA-Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,523 € |
| 1987 | 1Aruandlus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,522 € |
| 1988 | Avaldis OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,519 € |
| 1989 | Osaühing Diskonto Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,515 € |
| 1990 | Eermar OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,515 € |
| 1991 | Osaühing EVALVERA GROUP Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,511 € |
| 1992 | Osaühing Urtica Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,510 € |
| 1993 | Osaühing T.H.RAAMATUPIDAMINE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,507 € |
| 1994 | FinRaamat OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,503 € |
| 1995 | NordBooks OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,501 € |
| 1996 | OÜ BONNIBELL Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,500 € |
| 1997 | 101Stuff OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,500 € |
| 1998 | Kiiper Grupp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,495 € |
| 1999 | C Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,492 € |
| 2000 | Kesakanni RP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,484 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.