Profit TOP 2021 · Muu majutus
65 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- −2,881 €Muu majutus
- −3,963 €Muu majutus
- −5,456 €Muu majutus
- −7,158 €Muu majutus
- −8,819 €Muu majutus
- 106GRELE OÜ−9,107 €Muu majutus
- 107Glampery OÜ−10,654 €Muu majutus
- 108IITÄPP OÜ−11,278 €Muu majutus
- −13,034 €Muu majutus
- −13,452 €Muu majutus
- −14,750 €Muu majutus
- −20,687 €Muu majutus
- 113Nuvalo OÜ−43,824 €Muu majutus
- 114Iglupark OÜ−292,960 €Muu majutus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 101 | osaühing CAVI Muu majutus | −2,881 € |
| 102 | OÜ Villa Kristina Muu majutus | −3,963 € |
| 103 | LUUKA TURISM OÜ Muu majutus | −5,456 € |
| 104 | OÜ KEVERON TEENUSED Muu majutus | −7,158 € |
| 105 | OSAÜHING RAMBUUR TOITLUSTUS Muu majutus | −8,819 € |
| 106 | GRELE OÜ Muu majutus | −9,107 € |
| 107 | Glampery OÜ Muu majutus | −10,654 € |
| 108 | IITÄPP OÜ Muu majutus | −11,278 € |
| 109 | Osaühing Matkamees Muu majutus | −13,034 € |
| 110 | Helvola Teenuste OÜ Muu majutus | −13,452 € |
| 111 | OÜ Torni Hostel Muu majutus | −14,750 € |
| 112 | Capsulehostel OÜ Muu majutus | −20,687 € |
| 113 | Nuvalo OÜ Muu majutus | −43,824 € |
| 114 | Iglupark OÜ Muu majutus | −292,960 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.