Profit TOP 2021 · Viljandi maakond
2,470 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 3801Iglupark OÜ−292,960 €Muu majutus
- −355,745 €Elektrienergia ja maagaasi maaklerite ja vahendajate tegevus
- −368,427 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3804OilTerm OÜ−378,958 €Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
- −381,452 €Toitlustamine üritustel
- −463,370 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −494,119 €Hotellid
- −516,686 €Muu mujal liigitamata tootmine
- −552,653 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3810osaühing Saimre−559,128 €Piimakarjakasvatus
- −589,966 €Seakasvatus
- −648,042 €Valmistoitude tootmine
- −1,003,019 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 3814Maag Agro AS−3,752,000 €Kodulinnukasvatus
- 3815Cleveron AS−4,729,333 €Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 3801 | Iglupark OÜ Muu majutus | −292,960 € |
| 3802 | Kanter Technologies OÜ Elektrienergia ja maagaasi maaklerite ja vahendajate tegevus | −355,745 € |
| 3803 | Tempo Põllumajandus OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | −368,427 € |
| 3804 | OilTerm OÜ Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine | −378,958 € |
| 3805 | Morna Õnne talu OÜ Toitlustamine üritustel | −381,452 € |
| 3806 | Osaühing Ramsi VK Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −463,370 € |
| 3807 | Osaühing Peetrimõisa Villa Hotellid | −494,119 € |
| 3808 | Aktsiaselts Hansa Candle Muu mujal liigitamata tootmine | −516,686 € |
| 3809 | Osaühing Silindia Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | −552,653 € |
| 3810 | osaühing Saimre Piimakarjakasvatus | −559,128 € |
| 3811 | Saimre Seakasvatuse Osaühing Seakasvatus | −589,966 € |
| 3812 | Tactical Solution OÜ Valmistoitude tootmine | −648,042 € |
| 3813 | Aktsiaselts Silva Metsamajandust abistavad tegevused | −1,003,019 € |
| 3814 | Maag Agro AS Kodulinnukasvatus | −3,752,000 € |
| 3815 | Cleveron AS Mujal liigitamata üldmasinate ja mehhanismide tootmine | −4,729,333 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.