Profit TOP 2021 · Viljandi maakond
2,470 companies, from 2021 annual reports · Source: annual reports
- 1501OÜ Miux3,290 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 1502Pariteh OÜ3,289 €Mehaaniline metallitöötlus
- 1503E.T Rmp OÜ3,288 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1504OÜ ML Hooldus3,276 €Muude elektriseadmete remont ja hooldus
- 1505R Energia OÜ3,269 €Elektrienergia tootmine taastumatutest energiaallikatest
- 3,268 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 1507KR OÜ3,266 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1508Kahvre OÜ3,263 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 1509MK Car OÜ3,260 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1510OÜ Alert Audio3,241 €Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
- 3,240 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 1512Salaku OÜ3,238 €Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- 1513Coverlynx OÜ3,236 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1514Maatar OÜ3,235 €Lamba- ja kitsekasvatus
- 1515RaimVet OÜ3,215 €Veterinaaria
- 1516M.K Raied OÜ3,209 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1517Invatehnika OÜ3,203 €Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
- 1518Leksa Katused OÜ3,200 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1519Apricot OÜ3,198 €Kange alkoholi destilleerimine, rektifitseerimine ja segamine
- 1520Home2Home OÜ3,179 €Puhkekülad ja puhkelaagrid
- 1521RENTAABLUS OÜ3,177 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1522Viilhall OÜ3,144 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1523Katmarg OÜ3,140 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1524Marellus OÜ3,139 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1525AOAEG OÜ3,136 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 3,136 €Muude toidukaupade jaemüük
- 1527OÜ Laurima3,112 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1528Hydroline OÜ3,076 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1529Susisasi OÜ3,072 €Ravimite jaemüük
- 1530OÜ Mitsem3,071 €Iluhooldus ja muud iluteenused
- 1531Janeku OÜ3,067 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1532OÜ Kuldnool3,059 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1533OÜ Raiametsa3,054 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1534Mulgimast OÜ3,049 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1535Heart Namaste OÜ3,029 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1536OÜ Elisenda3,012 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3,010 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1538OÜ Suislepa Puit3,007 €Elektrienergia jaotus
- 1539Osaühing Rajamu3,006 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 2,998 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 1541TarKal Trans OÜ2,971 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 1542SARO OÜ2,959 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1543OÜ Puidu Grupp2,941 €Puidu töötlemine ja viimistlemine
- 1544Atlant AVL OÜ2,925 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1545Bonusworld OÜ2,914 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1546Hecate Beauty OÜ2,910 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1547Texec OÜ2,907 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 2,900 €Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine
- 1549Crand OÜ2,899 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1550SINILILLE OÜ2,895 €Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- 1551Kaks Kaptenit OÜ2,888 €Elektripaigaldustööd
- 1552Lentene OÜ2,882 €Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
- 1553Solnova OÜ2,878 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 1554Olonen OÜ2,871 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1555Brossten OÜ2,866 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 1556Taurel OÜ2,858 €Kinnisvarabüroode tegevus
- 2,848 €Muud eriehitustööd
- 1558TÜ MiaMee2,846 €Külaliskorterid
- 1559Kapitalimaja OÜ2,832 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1560Axmel OÜ2,829 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1561Osaühing Levonen2,827 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 2,825 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 2,824 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 1564SEIDLA OÜ2,823 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1565R&R Metall OÜ2,817 €Mootorsõidukite jaemüük
- 1566METSALUBA OÜ2,812 €Segapõllumajandus
- 2,807 €Visuaalkunstiloome
- 1568Akselgroup OÜ2,805 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1569ITARO OÜ2,795 €Programmeerimine
- 2,786 €Muu infoalane tegevus
- 2,782 €Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine
- 1572Trimmerid OÜ2,781 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1573SIIM OÜ2,772 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 1574SolEner OÜ2,762 €Elektrienergia tootmine taastumatutest energiaallikatest
- 1575Pauna OÜ2,756 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1576Romit OÜ2,750 €Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- 1577Eurum OÜ2,734 €Muud eriehitustööd
- 2,714 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 1579OÜ Koolon2,714 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1580Tamets OÜ2,713 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 1581J.J MÖÖBEL OÜ2,713 €Mööbli (v.a madratsite) tootmine
- 1582OÜ RViimistlus2,703 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1583Fishing24 OÜ2,698 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 2,693 €Metallpindade katmine
- 1585Husfred OÜ2,686 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 2,681 €Külalistemajad
- 2,669 €Veterinaaria
- 1588Heameele OÜ2,667 €Muu mujal liigitamata õpe
- 2,666 €Mesindus
- 1590Combitrans OÜ2,657 €Kaubavedu maanteel
- 1591A.U TRANSPORT OÜ2,655 €Kaubavedu maanteel
- 1592OÜ Kramer Tõlked2,650 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 1593LEMEDIA OÜ2,634 €Fotograafia
- 1594OÜ Puuder2,626 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 1595Harloi OÜ2,614 €Rõivaste jaemüük
- 1596OÜ Sixtynine2,614 €Mängude ja mänguasjade tootmine
- 2,604 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 1598YUGENTE OÜ2,604 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 1599OÜ Koovita talu2,600 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 2,597 €Kirjalik ja suuline tõlge
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1501 | OÜ Miux Puhkekülad ja puhkelaagrid | 3,290 € |
| 1502 | Pariteh OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 3,289 € |
| 1503 | E.T Rmp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,288 € |
| 1504 | OÜ ML Hooldus Muude elektriseadmete remont ja hooldus | 3,276 € |
| 1505 | R Energia OÜ Elektrienergia tootmine taastumatutest energiaallikatest | 3,269 € |
| 1506 | Osaühing Aspri Teenused Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 3,268 € |
| 1507 | KR OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 3,266 € |
| 1508 | Kahvre OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 3,263 € |
| 1509 | MK Car OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,260 € |
| 1510 | OÜ Alert Audio Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused | 3,241 € |
| 1511 | OÜ Laane SteelProduct Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 3,240 € |
| 1512 | Salaku OÜ Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus | 3,238 € |
| 1513 | Coverlynx OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 3,236 € |
| 1514 | Maatar OÜ Lamba- ja kitsekasvatus | 3,235 € |
| 1515 | RaimVet OÜ Veterinaaria | 3,215 € |
| 1516 | M.K Raied OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 3,209 € |
| 1517 | Invatehnika OÜ Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | 3,203 € |
| 1518 | Leksa Katused OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 3,200 € |
| 1519 | Apricot OÜ Kange alkoholi destilleerimine, rektifitseerimine ja segamine | 3,198 € |
| 1520 | Home2Home OÜ Puhkekülad ja puhkelaagrid | 3,179 € |
| 1521 | RENTAABLUS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 3,177 € |
| 1522 | Viilhall OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,144 € |
| 1523 | Katmarg OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 3,140 € |
| 1524 | Marellus OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 3,139 € |
| 1525 | AOAEG OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 3,136 € |
| 1526 | TALUTOIDU AIT Tulundusühistu Muude toidukaupade jaemüük | 3,136 € |
| 1527 | OÜ Laurima Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 3,112 € |
| 1528 | Hydroline OÜ Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 3,076 € |
| 1529 | Susisasi OÜ Ravimite jaemüük | 3,072 € |
| 1530 | OÜ Mitsem Iluhooldus ja muud iluteenused | 3,071 € |
| 1531 | Janeku OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 3,067 € |
| 1532 | OÜ Kuldnool Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 3,059 € |
| 1533 | OÜ Raiametsa Metsamajandust abistavad tegevused | 3,054 € |
| 1534 | Mulgimast OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,049 € |
| 1535 | Heart Namaste OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 3,029 € |
| 1536 | OÜ Elisenda Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 3,012 € |
| 1537 | Osaühing Kreodont Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 3,010 € |
| 1538 | OÜ Suislepa Puit Elektrienergia jaotus | 3,007 € |
| 1539 | Osaühing Rajamu Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 3,006 € |
| 1540 | Osaühing PLASTO EESTI Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 2,998 € |
| 1541 | TarKal Trans OÜ Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 2,971 € |
| 1542 | SARO OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,959 € |
| 1543 | OÜ Puidu Grupp Puidu töötlemine ja viimistlemine | 2,941 € |
| 1544 | Atlant AVL OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 2,925 € |
| 1545 | Bonusworld OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 2,914 € |
| 1546 | Hecate Beauty OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,910 € |
| 1547 | Texec OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 2,907 € |
| 1548 | Stone and Crystal OÜ Pliitide, ahjude ja kaminate ladumine või paigaldamine | 2,900 € |
| 1549 | Crand OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 2,899 € |
| 1550 | SINILILLE OÜ Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus | 2,895 € |
| 1551 | Kaks Kaptenit OÜ Elektripaigaldustööd | 2,888 € |
| 1552 | Lentene OÜ Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | 2,882 € |
| 1553 | Solnova OÜ Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 2,878 € |
| 1554 | Olonen OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 2,871 € |
| 1555 | Brossten OÜ Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 2,866 € |
| 1556 | Taurel OÜ Kinnisvarabüroode tegevus | 2,858 € |
| 1557 | OÜ A-Puistevillad Muud eriehitustööd | 2,848 € |
| 1558 | TÜ MiaMee Külaliskorterid | 2,846 € |
| 1559 | Kapitalimaja OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 2,832 € |
| 1560 | Axmel OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 2,829 € |
| 1561 | Osaühing Levonen Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 2,827 € |
| 1562 | Osaühing Teeveere Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 2,825 € |
| 1563 | Osaühing Mulgi Lihakarn Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 2,824 € |
| 1564 | SEIDLA OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,823 € |
| 1565 | R&R Metall OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 2,817 € |
| 1566 | METSALUBA OÜ Segapõllumajandus | 2,812 € |
| 1567 | OÜ Seen ja Porgand Visuaalkunstiloome | 2,807 € |
| 1568 | Akselgroup OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 2,805 € |
| 1569 | ITARO OÜ Programmeerimine | 2,795 € |
| 1570 | Multiservice Group OÜ Muu infoalane tegevus | 2,786 € |
| 1571 | aktsiaselts Mivar-Viva Kodutekstiilide, nt voodipesu, rätikute, kardinate jms tootmine | 2,782 € |
| 1572 | Trimmerid OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 2,781 € |
| 1573 | SIIM OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 2,772 € |
| 1574 | SolEner OÜ Elektrienergia tootmine taastumatutest energiaallikatest | 2,762 € |
| 1575 | Pauna OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2,756 € |
| 1576 | Romit OÜ Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine | 2,750 € |
| 1577 | Eurum OÜ Muud eriehitustööd | 2,734 € |
| 1578 | Tamberg Ehitus OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 2,714 € |
| 1579 | OÜ Koolon Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,714 € |
| 1580 | Tamets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 2,713 € |
| 1581 | J.J MÖÖBEL OÜ Mööbli (v.a madratsite) tootmine | 2,713 € |
| 1582 | OÜ RViimistlus Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 2,703 € |
| 1583 | Fishing24 OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 2,698 € |
| 1584 | INNOVARE MITTAL OÜ Metallpindade katmine | 2,693 € |
| 1585 | Husfred OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 2,686 € |
| 1586 | Osaühing Marengel Külalistemajad | 2,681 € |
| 1587 | L.M.Veterinaaria OÜ Veterinaaria | 2,669 € |
| 1588 | Heameele OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 2,667 € |
| 1589 | Kitsevälja Linnukasvatus OÜ Mesindus | 2,666 € |
| 1590 | Combitrans OÜ Kaubavedu maanteel | 2,657 € |
| 1591 | A.U TRANSPORT OÜ Kaubavedu maanteel | 2,655 € |
| 1592 | OÜ Kramer Tõlked Kirjalik ja suuline tõlge | 2,650 € |
| 1593 | LEMEDIA OÜ Fotograafia | 2,634 € |
| 1594 | OÜ Puuder Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 2,626 € |
| 1595 | Harloi OÜ Rõivaste jaemüük | 2,614 € |
| 1596 | OÜ Sixtynine Mängude ja mänguasjade tootmine | 2,614 € |
| 1597 | Osaühing Tiigi Pood Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 2,604 € |
| 1598 | YUGENTE OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 2,604 € |
| 1599 | OÜ Koovita talu Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 2,600 € |
| 1600 | Flower of Mary OÜ Kirjalik ja suuline tõlge | 2,597 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.