Profit TOP 2020 · Programmeerimine
265 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 12,550 €Programmeerimine
- 12,487 €Programmeerimine
- 12,239 €Programmeerimine
- 12,158 €Programmeerimine
- 12,000 €Programmeerimine
- 106OÜ Kukerpall11,789 €Programmeerimine
- 11,679 €Programmeerimine
- 108JSN OÜ11,440 €Programmeerimine
- 11,124 €Programmeerimine
- 110Webfeed OÜ11,077 €Programmeerimine
- 10,796 €Programmeerimine
- 112SJIT OÜ10,646 €Programmeerimine
- 113TestBed OÜ10,575 €Programmeerimine
- 10,424 €Programmeerimine
- 115OÜ Siilix10,173 €Programmeerimine
- 116Renkode OÜ9,722 €Programmeerimine
- 9,698 €Programmeerimine
- 118Liidestus OÜ9,684 €Programmeerimine
- 9,301 €Programmeerimine
- 8,887 €Programmeerimine
- 121Furcifer OÜ8,885 €Programmeerimine
- 122Salesdom OÜ8,823 €Programmeerimine
- 123Lookboom OÜ8,710 €Programmeerimine
- 124Alajaam OÜ8,546 €Programmeerimine
- 8,351 €Programmeerimine
- 8,300 €Programmeerimine
- 127Markdown OÜ8,250 €Programmeerimine
- 8,215 €Programmeerimine
- 129MSBit OÜ8,067 €Programmeerimine
- 130NS Lab OÜ8,030 €Programmeerimine
- 7,960 €Programmeerimine
- 132Freyum OÜ7,674 €Programmeerimine
- 7,664 €Programmeerimine
- 134Blabix OÜ7,516 €Programmeerimine
- 135G24 OÜ7,134 €Programmeerimine
- 136OÜ Adagio6,889 €Programmeerimine
- 137Hora Labs OÜ6,586 €Programmeerimine
- 138Kindly OÜ6,496 €Programmeerimine
- 6,444 €Programmeerimine
- 140Uasystem OÜ6,407 €Programmeerimine
- 6,367 €Programmeerimine
- 142Ultraleet OÜ6,055 €Programmeerimine
- 143BitByBit OÜ6,028 €Programmeerimine
- 144Kulone OÜ6,020 €Programmeerimine
- 5,857 €Programmeerimine
- 146Respeye OÜ5,807 €Programmeerimine
- 5,674 €Programmeerimine
- 148SCALIC OÜ5,584 €Programmeerimine
- 149Lycaste OÜ5,491 €Programmeerimine
- 150Button OÜ5,339 €Programmeerimine
- 151Javantes OÜ5,040 €Programmeerimine
- 1520x00 OÜ5,000 €Programmeerimine
- 4,690 €Programmeerimine
- 154Capibite OÜ4,500 €Programmeerimine
- 4,410 €Programmeerimine
- 4,368 €Programmeerimine
- 4,304 €Programmeerimine
- 158Vompa OÜ4,250 €Programmeerimine
- 159Avanestra OÜ4,018 €Programmeerimine
- 3,998 €Programmeerimine
- 161OÜ Raharaba3,924 €Programmeerimine
- 3,862 €Programmeerimine
- 163Deriw OÜ3,859 €Programmeerimine
- 3,670 €Programmeerimine
- 3,638 €Programmeerimine
- 166LÖÖKLAINE OÜ3,615 €Programmeerimine
- 167fetchM OÜ3,453 €Programmeerimine
- 3,415 €Programmeerimine
- 3,265 €Programmeerimine
- 170Aytee OÜ3,246 €Programmeerimine
- 171Bus-Mile OÜ2,870 €Programmeerimine
- 2,800 €Programmeerimine
- 173Glowforth OÜ2,768 €Programmeerimine
- 174GearShare OÜ2,682 €Programmeerimine
- 175OÜ Hologram2,610 €Programmeerimine
- 176OÜ Broko2,597 €Programmeerimine
- 2,588 €Programmeerimine
- 178nerio OÜ2,581 €Programmeerimine
- 179Workspace OÜ2,521 €Programmeerimine
- 180DataDek OÜ2,443 €Programmeerimine
- 181Banished OÜ2,422 €Programmeerimine
- 182Ibetha OÜ2,357 €Programmeerimine
- 183Opcode OÜ2,238 €Programmeerimine
- 2,238 €Programmeerimine
- 2,213 €Programmeerimine
- 2,110 €Programmeerimine
- 187Pixelweb OÜ2,109 €Programmeerimine
- 2,037 €Programmeerimine
- 189Finserte OÜ1,955 €Programmeerimine
- 1907SEGMENT OÜ1,946 €Programmeerimine
- 191Allit OÜ1,868 €Programmeerimine
- 1,828 €Programmeerimine
- 193OÜ Etlanta1,807 €Programmeerimine
- 194Estwebia OÜ1,784 €Programmeerimine
- 1,778 €Programmeerimine
- 196Matti IT OÜ1,759 €Programmeerimine
- 1,753 €Programmeerimine
- 1,498 €Programmeerimine
- 1,478 €Programmeerimine
- 200Majid OÜ1,457 €Programmeerimine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 101 | 3T Technology OÜ Programmeerimine | 12,550 € |
| 102 | Kaarditehas OÜ Programmeerimine | 12,487 € |
| 103 | Art Gemini OÜ Programmeerimine | 12,239 € |
| 104 | Vulkano Design OÜ Programmeerimine | 12,158 € |
| 105 | Autonomy International OÜ Programmeerimine | 12,000 € |
| 106 | OÜ Kukerpall Programmeerimine | 11,789 € |
| 107 | Polyvalent OÜ Programmeerimine | 11,679 € |
| 108 | JSN OÜ Programmeerimine | 11,440 € |
| 109 | Geekchester OÜ Programmeerimine | 11,124 € |
| 110 | Webfeed OÜ Programmeerimine | 11,077 € |
| 111 | Victoria Malom OÜ Programmeerimine | 10,796 € |
| 112 | SJIT OÜ Programmeerimine | 10,646 € |
| 113 | TestBed OÜ Programmeerimine | 10,575 € |
| 114 | OÜ Koodikatel Programmeerimine | 10,424 € |
| 115 | OÜ Siilix Programmeerimine | 10,173 € |
| 116 | Renkode OÜ Programmeerimine | 9,722 € |
| 117 | Enhanced Feedback Systems OÜ Programmeerimine | 9,698 € |
| 118 | Liidestus OÜ Programmeerimine | 9,684 € |
| 119 | Sandra Vaher OÜ Programmeerimine | 9,301 € |
| 120 | First Guild OÜ Programmeerimine | 8,887 € |
| 121 | Furcifer OÜ Programmeerimine | 8,885 € |
| 122 | Salesdom OÜ Programmeerimine | 8,823 € |
| 123 | Lookboom OÜ Programmeerimine | 8,710 € |
| 124 | Alajaam OÜ Programmeerimine | 8,546 € |
| 125 | BD Partners OÜ Programmeerimine | 8,351 € |
| 126 | Apalonic Holdings OÜ Programmeerimine | 8,300 € |
| 127 | Markdown OÜ Programmeerimine | 8,250 € |
| 128 | Merino Software Factory OÜ Programmeerimine | 8,215 € |
| 129 | MSBit OÜ Programmeerimine | 8,067 € |
| 130 | NS Lab OÜ Programmeerimine | 8,030 € |
| 131 | SENSIASOFT OÜ Programmeerimine | 7,960 € |
| 132 | Freyum OÜ Programmeerimine | 7,674 € |
| 133 | Moomo Development OÜ Programmeerimine | 7,664 € |
| 134 | Blabix OÜ Programmeerimine | 7,516 € |
| 135 | G24 OÜ Programmeerimine | 7,134 € |
| 136 | OÜ Adagio Programmeerimine | 6,889 € |
| 137 | Hora Labs OÜ Programmeerimine | 6,586 € |
| 138 | Kindly OÜ Programmeerimine | 6,496 € |
| 139 | Scandicteam OÜ Programmeerimine | 6,444 € |
| 140 | Uasystem OÜ Programmeerimine | 6,407 € |
| 141 | Quant Gateway OÜ Programmeerimine | 6,367 € |
| 142 | Ultraleet OÜ Programmeerimine | 6,055 € |
| 143 | BitByBit OÜ Programmeerimine | 6,028 € |
| 144 | Kulone OÜ Programmeerimine | 6,020 € |
| 145 | Fintech Solutions OÜ Programmeerimine | 5,857 € |
| 146 | Respeye OÜ Programmeerimine | 5,807 € |
| 147 | Väikeprogrammeerimine OÜ Programmeerimine | 5,674 € |
| 148 | SCALIC OÜ Programmeerimine | 5,584 € |
| 149 | Lycaste OÜ Programmeerimine | 5,491 € |
| 150 | Button OÜ Programmeerimine | 5,339 € |
| 151 | Javantes OÜ Programmeerimine | 5,040 € |
| 152 | 0x00 OÜ Programmeerimine | 5,000 € |
| 153 | Conordic Grupp OÜ Programmeerimine | 4,690 € |
| 154 | Capibite OÜ Programmeerimine | 4,500 € |
| 155 | Babylon Technologies OÜ Programmeerimine | 4,410 € |
| 156 | Human Development Software OÜ Programmeerimine | 4,368 € |
| 157 | Turing Labs OÜ Programmeerimine | 4,304 € |
| 158 | Vompa OÜ Programmeerimine | 4,250 € |
| 159 | Avanestra OÜ Programmeerimine | 4,018 € |
| 160 | 185 Digitaalset OÜ Programmeerimine | 3,998 € |
| 161 | OÜ Raharaba Programmeerimine | 3,924 € |
| 162 | Wonder Works OÜ Programmeerimine | 3,862 € |
| 163 | Deriw OÜ Programmeerimine | 3,859 € |
| 164 | Chthonic Studio OÜ Programmeerimine | 3,670 € |
| 165 | Smart Web Solutions OÜ Programmeerimine | 3,638 € |
| 166 | LÖÖKLAINE OÜ Programmeerimine | 3,615 € |
| 167 | fetchM OÜ Programmeerimine | 3,453 € |
| 168 | econsulting OÜ Programmeerimine | 3,415 € |
| 169 | CONVI SOFT OÜ Programmeerimine | 3,265 € |
| 170 | Aytee OÜ Programmeerimine | 3,246 € |
| 171 | Bus-Mile OÜ Programmeerimine | 2,870 € |
| 172 | MARHOLD Capital OÜ Programmeerimine | 2,800 € |
| 173 | Glowforth OÜ Programmeerimine | 2,768 € |
| 174 | GearShare OÜ Programmeerimine | 2,682 € |
| 175 | OÜ Hologram Programmeerimine | 2,610 € |
| 176 | OÜ Broko Programmeerimine | 2,597 € |
| 177 | Halo Solutions OÜ Programmeerimine | 2,588 € |
| 178 | nerio OÜ Programmeerimine | 2,581 € |
| 179 | Workspace OÜ Programmeerimine | 2,521 € |
| 180 | DataDek OÜ Programmeerimine | 2,443 € |
| 181 | Banished OÜ Programmeerimine | 2,422 € |
| 182 | Ibetha OÜ Programmeerimine | 2,357 € |
| 183 | Opcode OÜ Programmeerimine | 2,238 € |
| 184 | Quantitative Asset Management OÜ Programmeerimine | 2,238 € |
| 185 | SIBRA Services OÜ Programmeerimine | 2,213 € |
| 186 | UFD Associate OÜ Programmeerimine | 2,110 € |
| 187 | Pixelweb OÜ Programmeerimine | 2,109 € |
| 188 | A3 Interactive OÜ Programmeerimine | 2,037 € |
| 189 | Finserte OÜ Programmeerimine | 1,955 € |
| 190 | 7SEGMENT OÜ Programmeerimine | 1,946 € |
| 191 | Allit OÜ Programmeerimine | 1,868 € |
| 192 | TG Solutions OÜ Programmeerimine | 1,828 € |
| 193 | OÜ Etlanta Programmeerimine | 1,807 € |
| 194 | Estwebia OÜ Programmeerimine | 1,784 € |
| 195 | Sea Salt Software OÜ Programmeerimine | 1,778 € |
| 196 | Matti IT OÜ Programmeerimine | 1,759 € |
| 197 | BleepBloop OÜ Programmeerimine | 1,753 € |
| 198 | Blind Fox Studio OÜ Programmeerimine | 1,498 € |
| 199 | StreetRace Rivals OÜ Programmeerimine | 1,478 € |
| 200 | Majid OÜ Programmeerimine | 1,457 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.