Profit TOP 2020 · Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
639 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 1001TRE EHITUS OÜ−29,858 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1002Rutar Ehitus OÜ−31,006 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −32,146 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1004Marendow OÜ−32,432 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1005KATIKA EHITUS OÜ−33,251 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −34,309 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −38,341 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1008KULDVARA OÜ−38,476 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1009OÜ RAFAROO−41,851 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −42,620 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1011OÜ EMEDOR−44,929 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1012Raveri Grupp OÜ−45,038 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −47,030 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −51,887 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −52,741 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −57,667 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1017OÜ Aisiko−64,950 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −69,650 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −78,527 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −82,878 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1021Perasaar OÜ−84,942 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −115,973 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1023Osaühing Kontiz−196,418 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- −224,692 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1025ARMARIUM OÜ−458,408 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1001 | TRE EHITUS OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −29,858 € |
| 1002 | Rutar Ehitus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −31,006 € |
| 1003 | Rannaniidu Arendus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −32,146 € |
| 1004 | Marendow OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −32,432 € |
| 1005 | KATIKA EHITUS OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −33,251 € |
| 1006 | Pikk & Partnerid OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −34,309 € |
| 1007 | Citycom Group Osaühing Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −38,341 € |
| 1008 | KULDVARA OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −38,476 € |
| 1009 | OÜ RAFAROO Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −41,851 € |
| 1010 | Lasita Kinnisvara OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −42,620 € |
| 1011 | OÜ EMEDOR Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −44,929 € |
| 1012 | Raveri Grupp OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −45,038 € |
| 1013 | Osaühing Everton Ehitus Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −47,030 € |
| 1014 | Status Pluss Ehitus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −51,887 € |
| 1015 | PerfectDeal Osaühing Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −52,741 € |
| 1016 | Osaühing SAAVUTUS Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −57,667 € |
| 1017 | OÜ Aisiko Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −64,950 € |
| 1018 | Meisterviimistlus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −69,650 € |
| 1019 | osaühing TIPPTUND Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −78,527 € |
| 1020 | Osaühing Kulden Grupp Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −82,878 € |
| 1021 | Perasaar OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −84,942 € |
| 1022 | FIRE PROOF Osaühing Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −115,973 € |
| 1023 | Osaühing Kontiz Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −196,418 € |
| 1024 | osaühing Magnon-Invest Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −224,692 € |
| 1025 | ARMARIUM OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | −458,408 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.