Profit TOP 2020 · Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
2,722 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 1,190 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,188 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2203Aljasmäe OÜ1,187 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2204EAB Beton OÜ1,180 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2205Osaühing Lasmarg1,178 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,175 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2207EelisEhitus OÜ1,172 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2208Osaühing Agorek1,170 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,167 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,165 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2211Jarika OÜ1,164 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2212Ramrei OÜ1,163 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2213Hestecon pro OÜ1,162 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,161 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2215TORM Ehitus OÜ1,161 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2216Napeks OÜ1,154 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2217OÜ KAVARAN1,149 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,146 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,139 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2220J.O Ehitus OÜ1,130 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,128 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2222Porgand GS OÜ1,127 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,120 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,119 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2225Harju Vara OÜ1,116 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2226Laattalinja OÜ1,114 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2227KOLAPUUT OÜ1,113 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2228AIDEVO OÜ1,109 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2229Paekivi Grupp OÜ1,102 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2230Fore Holding OÜ1,098 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2231OÜ Fredek1,098 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2232MaiKal Ehitus OÜ1,098 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2233LR Partnerid OÜ1,092 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2234Vimarek OÜ1,089 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,089 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,085 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2237QBuilders OÜ1,082 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,080 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2239ERMICO HALDUS OÜ1,077 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2240Madera OÜ1,075 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2241OÜ Proside1,074 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,074 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2243Wespest OÜ1,072 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2244S.A.W. Global OÜ1,071 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2245Reiveltol OÜ1,066 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,063 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2247Gerom Ehitus OÜ1,061 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2248Riter OÜ1,060 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2249Berg Ehitus OÜ1,058 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2250OÜ Nokimer1,057 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2251OÜ Nordictoom1,053 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2252KMO Ehitus OÜ1,052 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,050 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2254RUUM IS OÜ1,047 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2255Torts OÜ1,041 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,041 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2257Renkson OÜ1,034 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2258Hinti Ehitus OÜ1,033 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2259OÜ Haamrimees1,033 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2260Brisko Ehitus OÜ1,030 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2261OÜ Supra Ehitus1,028 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2262REMLOCK OÜ1,021 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2263Roheline Maja OÜ1,018 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,015 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2265Ardnek Teenus OÜ1,004 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2266Itam OÜ1,004 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2267OÜ Realcon1,001 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2270Looga Bygg OÜ1,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2271NorthEstla OÜ999 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2272OÜ Arliga994 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2273HALDUSTIIM OÜ988 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2274MAJO OÜ982 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2275Ecovip Ehitus OÜ979 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2276Lalande OÜ976 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2277MAS Grupp OÜ975 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2278Quirinal OÜ973 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2279Feronom OÜ971 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2280Ferikon OÜ966 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2281HL Konstrukt OÜ966 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2282Estorek OÜ953 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2283OÜ Ley Invest952 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2284Melrak OÜ948 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2285Tanstor OÜ947 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2286Sammoc OÜ937 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2287Tarobi OÜ936 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2288Koger OÜ934 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 932 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2290OÜ Ojapajo932 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 930 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2292JR Trade OÜ928 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2293LOVELLA OÜ927 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2294K&E teenused OÜ926 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2295Rostvärk OÜ925 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 923 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2297Bagdassar OÜ916 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2298Villak&Puu OÜ912 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2299A.S Solutions OÜ909 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 2300Asentista OÜ899 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 2201 | Osaühing Ants Lipu Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,190 € |
| 2202 | Loorand Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,188 € |
| 2203 | Aljasmäe OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,187 € |
| 2204 | EAB Beton OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,180 € |
| 2205 | Osaühing Lasmarg Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,178 € |
| 2206 | Tomrat Projekt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,175 € |
| 2207 | EelisEhitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,172 € |
| 2208 | Osaühing Agorek Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,170 € |
| 2209 | osaühing Pakkalan Pelti Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,167 € |
| 2210 | M&S Ehituspartner OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,165 € |
| 2211 | Jarika OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,164 € |
| 2212 | Ramrei OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,163 € |
| 2213 | Hestecon pro OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,162 € |
| 2214 | Eesti Varaehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,161 € |
| 2215 | TORM Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,161 € |
| 2216 | Napeks OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,154 € |
| 2217 | OÜ KAVARAN Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,149 € |
| 2218 | Järveveere Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,146 € |
| 2219 | Osaühing Valaste Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,139 € |
| 2220 | J.O Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,130 € |
| 2221 | Ehitame ja Taastame OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,128 € |
| 2222 | Porgand GS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,127 € |
| 2223 | OÜ EHITUSE EKD GROUP Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,120 € |
| 2224 | Luisel Arendus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,119 € |
| 2225 | Harju Vara OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,116 € |
| 2226 | Laattalinja OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,114 € |
| 2227 | KOLAPUUT OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,113 € |
| 2228 | AIDEVO OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,109 € |
| 2229 | Paekivi Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,102 € |
| 2230 | Fore Holding OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,098 € |
| 2231 | OÜ Fredek Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,098 € |
| 2232 | MaiKal Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,098 € |
| 2233 | LR Partnerid OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,092 € |
| 2234 | Vimarek OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,089 € |
| 2235 | Holmeter Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,089 € |
| 2236 | Fortikus Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,085 € |
| 2237 | QBuilders OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,082 € |
| 2238 | Rajan Grupp Osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,080 € |
| 2239 | ERMICO HALDUS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,077 € |
| 2240 | Madera OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,075 € |
| 2241 | OÜ Proside Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,074 € |
| 2242 | Akiram Ehitus Osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,074 € |
| 2243 | Wespest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,072 € |
| 2244 | S.A.W. Global OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,071 € |
| 2245 | Reiveltol OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,066 € |
| 2246 | Hiiu Suitsusaun OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,063 € |
| 2247 | Gerom Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,061 € |
| 2248 | Riter OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,060 € |
| 2249 | Berg Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,058 € |
| 2250 | OÜ Nokimer Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,057 € |
| 2251 | OÜ Nordictoom Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,053 € |
| 2252 | KMO Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,052 € |
| 2253 | Osaühing Mitten Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,050 € |
| 2254 | RUUM IS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,047 € |
| 2255 | Torts OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,041 € |
| 2256 | osaühing Aestico Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,041 € |
| 2257 | Renkson OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,034 € |
| 2258 | Hinti Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,033 € |
| 2259 | OÜ Haamrimees Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,033 € |
| 2260 | Brisko Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,030 € |
| 2261 | OÜ Supra Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,028 € |
| 2262 | REMLOCK OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,021 € |
| 2263 | Roheline Maja OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,018 € |
| 2264 | Osaühing Energreen Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,015 € |
| 2265 | Ardnek Teenus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,004 € |
| 2266 | Itam OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,004 € |
| 2267 | OÜ Realcon Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,001 € |
| 2268 | Complex Building OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,000 € |
| 2269 | P&A Production OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,000 € |
| 2270 | Looga Bygg OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 1,000 € |
| 2271 | NorthEstla OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 999 € |
| 2272 | OÜ Arliga Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 994 € |
| 2273 | HALDUSTIIM OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 988 € |
| 2274 | MAJO OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 982 € |
| 2275 | Ecovip Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 979 € |
| 2276 | Lalande OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 976 € |
| 2277 | MAS Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 975 € |
| 2278 | Quirinal OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 973 € |
| 2279 | Feronom OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 971 € |
| 2280 | Ferikon OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 966 € |
| 2281 | HL Konstrukt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 966 € |
| 2282 | Estorek OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 953 € |
| 2283 | OÜ Ley Invest Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 952 € |
| 2284 | Melrak OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 948 € |
| 2285 | Tanstor OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 947 € |
| 2286 | Sammoc OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 937 € |
| 2287 | Tarobi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 936 € |
| 2288 | Koger OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 934 € |
| 2289 | PROMASTER-BALTIC OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 932 € |
| 2290 | OÜ Ojapajo Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 932 € |
| 2291 | The Rounds Group OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 930 € |
| 2292 | JR Trade OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 928 € |
| 2293 | LOVELLA OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 927 € |
| 2294 | K&E teenused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 926 € |
| 2295 | Rostvärk OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 925 € |
| 2296 | Energia Autoremont OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 923 € |
| 2297 | Bagdassar OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 916 € |
| 2298 | Villak&Puu OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 912 € |
| 2299 | A.S Solutions OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 909 € |
| 2300 | Asentista OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 899 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.