Profit TOP 2020 · Tartu maakond
10,261 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 5,877 €Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus
- 4902Betoon OÜ5,876 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 4903Oü Lessor5,871 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 4904OÜ Lõuna Autoilu5,871 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 5,869 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4906Meelespean OÜ5,862 €Eriarstiabi
- 4907Tekom OÜ5,860 €Hoonete üldpuhastus
- 4908OÜ Lerotrans5,855 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 4909Pentabox OÜ5,853 €Muud kaeve- ja mullatööd
- 5,852 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 4911Seelingport OÜ5,847 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 4912OÜ PONTEFOR5,843 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 5,842 €Kaubavedu maanteel
- 5,840 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 4915Nutrilligent OÜ5,839 €Muu mujal liigitamata õpe
- 4916OÜ SAAREVAIM5,838 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4917Land-Agro OÜ5,837 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 5,833 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 4919Tanel OÜ5,831 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4920Harvest OÜ5,828 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 4921Ummik OÜ5,828 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4922Meirek EST OÜ5,823 €Kaubavedu maanteel
- 4923Tepsli OÜ5,818 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 4924Metsahalduse OÜ5,817 €Mootorsõidukite jaemüük
- 5,816 €Programmeerimine
- 4926TordiKata OÜ5,813 €Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine
- 4927Trenniguru OÜ5,810 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 4928ArtMachine OÜ5,809 €Muu kunstiloome
- 4929KIVI RMP OÜ5,808 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4930OÜ Wermo Maja5,806 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4931Hortulanus OÜ5,803 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 4932PIART OÜ5,798 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 4933Padar OÜ5,797 €Metalltoodete remont ja hooldus
- 4934MONTIA OÜ5,785 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4935Finenet OÜ5,785 €Programmeerimine
- 4936OÜ Heliné5,784 €Muu mujal liigitamata õpe
- 4937OÜ Mitton5,781 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4938Ratsane OÜ5,781 €Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük
- 4939Timbermen OÜ5,781 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 4940SJK Teenused OÜ5,779 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 4941OÜ Lindover5,777 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 5,771 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4943osaühing CARIMET5,770 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 5,766 €Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 4945Mammu mets OÜ5,765 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 4946MAX Solutions OÜ5,759 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 4947Insenera OÜ5,755 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 4948In Hause Work OÜ5,755 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus
- 4949JEVABAGS OÜ5,754 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 4950OÜ Laulik5,740 €Kirjandusloome
- 5,740 €Programmeerimine
- 5,736 €Muud juriidilised toimingud
- 4953ES Haldus OÜ5,736 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4954Melekler OÜ5,733 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 5,730 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4956Marxteni OÜ5,729 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 5,725 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 5,721 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 5,718 €Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel
- 4960LT Drive OÜ5,711 €Taksovedu
- 4961Thyme Out OÜ5,708 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 5,704 €Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu
- 4963Ivorel OÜ5,698 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4964OÜ Dermonta5,698 €Kirjalik ja suuline tõlge
- 4965osaühing ROSETT5,695 €Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
- 4966OÜ Majaajam5,695 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 5,681 €Mootorsõidukite jaemüük
- 4968osaühing Winfred5,676 €Veterinaaria
- 4969Pleionespace OÜ5,676 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 4970Maarielfoto OÜ5,674 €Fotograafia
- 4971JNA OÜ5,670 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 5,670 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 4973Toidunäpp OÜ5,667 €Kodumajutused
- 4974OÜ Valete5,665 €Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük
- 5,664 €Sisekujundus
- 4976Eribyte OÜ5,664 €Programmeerimine
- 5,661 €Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon
- 4978osaühing Saiger5,659 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 5,657 €Mootorsõidukite jaemüük
- 4980OÜ GUITOP5,656 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 4981OÜ Omailma5,654 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4982Solaia OÜ5,650 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 4983ARJ Rental OÜ5,649 €Kaubavedu maanteel
- 4984SS78 Visuals OÜ5,644 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 4985Detsember32 OÜ5,641 €Programmeerimine
- 4986Kliimajaam OÜ5,640 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4987Okiev OÜ5,637 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 5,635 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4989OÜ ATEMIX5,633 €Elektripaigaldustööd
- 4990KS Rehnung OÜ5,632 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 4991ARVUTIDOKTOR OÜ5,628 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 4992OÜ FALDA5,627 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4993Arctic OÜ5,615 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4994Wellbit OÜ5,613 €Veokite rentimine ja kasutusrent
- 49958M OÜ5,612 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 4996GSG Partners OÜ5,608 €Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga
- 4997ITrepo Osaühing5,607 €Arvutite ja sideseadmete parandus ja hooldus
- 4998OÜ Ö Stuudio5,606 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised
- 4999OÜ ARTELLO5,602 €Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus
- 5000OÜ Prende5,599 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 4901 | ÜLEKOHTU OHVRITE ÕIGUSABI OSAÜHING Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus | 5,877 € |
| 4902 | Betoon OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 5,876 € |
| 4903 | Oü Lessor Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 5,871 € |
| 4904 | OÜ Lõuna Autoilu Mootorsõidukite remont ja hooldus | 5,871 € |
| 4905 | KVOSS CONSULTING OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 5,869 € |
| 4906 | Meelespean OÜ Eriarstiabi | 5,862 € |
| 4907 | Tekom OÜ Hoonete üldpuhastus | 5,860 € |
| 4908 | OÜ Lerotrans Mootorsõidukite remont ja hooldus | 5,855 € |
| 4909 | Pentabox OÜ Muud kaeve- ja mullatööd | 5,853 € |
| 4910 | Consilium Corp OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 5,852 € |
| 4911 | Seelingport OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 5,847 € |
| 4912 | OÜ PONTEFOR Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,843 € |
| 4913 | OÜ Tähelille Vara Kaubavedu maanteel | 5,842 € |
| 4914 | Lentsius Design OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 5,840 € |
| 4915 | Nutrilligent OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 5,839 € |
| 4916 | OÜ SAAREVAIM Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 5,838 € |
| 4917 | Land-Agro OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 5,837 € |
| 4918 | BALTEST Projektid OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 5,833 € |
| 4919 | Tanel OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,831 € |
| 4920 | Harvest OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 5,828 € |
| 4921 | Ummik OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,828 € |
| 4922 | Meirek EST OÜ Kaubavedu maanteel | 5,823 € |
| 4923 | Tepsli OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 5,818 € |
| 4924 | Metsahalduse OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 5,817 € |
| 4925 | TOTE Solutions OÜ Programmeerimine | 5,816 € |
| 4926 | TordiKata OÜ Leiva- ja saiatootmine; lühikese realiseerimisajaga pagaritoodete tootmine | 5,813 € |
| 4927 | Trenniguru OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 5,810 € |
| 4928 | ArtMachine OÜ Muu kunstiloome | 5,809 € |
| 4929 | KIVI RMP OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5,808 € |
| 4930 | OÜ Wermo Maja Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,806 € |
| 4931 | Hortulanus OÜ Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 5,803 € |
| 4932 | PIART OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 5,798 € |
| 4933 | Padar OÜ Metalltoodete remont ja hooldus | 5,797 € |
| 4934 | MONTIA OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,785 € |
| 4935 | Finenet OÜ Programmeerimine | 5,785 € |
| 4936 | OÜ Heliné Muu mujal liigitamata õpe | 5,784 € |
| 4937 | OÜ Mitton Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,781 € |
| 4938 | Ratsane OÜ Lemmikloomade ja -lindude ning nende toidu ja tarvete jaemüük | 5,781 € |
| 4939 | Timbermen OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 5,781 € |
| 4940 | SJK Teenused OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 5,779 € |
| 4941 | OÜ Lindover Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5,777 € |
| 4942 | Merland Invest OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 5,771 € |
| 4943 | osaühing CARIMET Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 5,770 € |
| 4944 | Osaühing APF Invest Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus | 5,766 € |
| 4945 | Mammu mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 5,765 € |
| 4946 | MAX Solutions OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 5,759 € |
| 4947 | Insenera OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 5,755 € |
| 4948 | In Hause Work OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus | 5,755 € |
| 4949 | JEVABAGS OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 5,754 € |
| 4950 | OÜ Laulik Kirjandusloome | 5,740 € |
| 4951 | Roosa Vaarikas OÜ Programmeerimine | 5,740 € |
| 4952 | Vahendusteenused OÜ Muud juriidilised toimingud | 5,736 € |
| 4953 | ES Haldus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,736 € |
| 4954 | Melekler OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,733 € |
| 4955 | AVANT GLOBAL HOLDINGS OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 5,730 € |
| 4956 | Marxteni OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 5,729 € |
| 4957 | Osaühing Moone Lillepood Muu spetsialiseerimata jaemüük | 5,725 € |
| 4958 | osaühing Kaitsmarger Restoranide ja kohvikute tegevus | 5,721 € |
| 4959 | Osaühing OH Contract Muu kinnisvaraalane tegevus tasu eest või lepingu alusel | 5,718 € |
| 4960 | LT Drive OÜ Taksovedu | 5,711 € |
| 4961 | Thyme Out OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 5,708 € |
| 4962 | Aini transport OÜ Sõitjate muu mujal liigitamata maismaavedu | 5,704 € |
| 4963 | Ivorel OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,698 € |
| 4964 | OÜ Dermonta Kirjalik ja suuline tõlge | 5,698 € |
| 4965 | osaühing ROSETT Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk | 5,695 € |
| 4966 | OÜ Majaajam Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 5,695 € |
| 4967 | ROPKA AUTOMOBILE OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 5,681 € |
| 4968 | osaühing Winfred Veterinaaria | 5,676 € |
| 4969 | Pleionespace OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 5,676 € |
| 4970 | Maarielfoto OÜ Fotograafia | 5,674 € |
| 4971 | JNA OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 5,670 € |
| 4972 | OÜ Hamer Creative Productions Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 5,670 € |
| 4973 | Toidunäpp OÜ Kodumajutused | 5,667 € |
| 4974 | OÜ Valete Peamiselt toidu, jookide või tubakatoodete spetsialiseerimata jaemüük | 5,665 € |
| 4975 | Osaühing Wesse Engineering Sisekujundus | 5,664 € |
| 4976 | Eribyte OÜ Programmeerimine | 5,664 € |
| 4977 | INSENERIBÜROO URMAS NUGIN OÜ Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon | 5,661 € |
| 4978 | osaühing Saiger Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5,659 € |
| 4979 | NEMM AUTOKESKUS OÜ Mootorsõidukite jaemüük | 5,657 € |
| 4980 | OÜ GUITOP Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 5,656 € |
| 4981 | OÜ Omailma Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5,654 € |
| 4982 | Solaia OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 5,650 € |
| 4983 | ARJ Rental OÜ Kaubavedu maanteel | 5,649 € |
| 4984 | SS78 Visuals OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 5,644 € |
| 4985 | Detsember32 OÜ Programmeerimine | 5,641 € |
| 4986 | Kliimajaam OÜ Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 5,640 € |
| 4987 | Okiev OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,637 € |
| 4988 | Metallipõhjaline OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,635 € |
| 4989 | OÜ ATEMIX Elektripaigaldustööd | 5,633 € |
| 4990 | KS Rehnung OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 5,632 € |
| 4991 | ARVUTIDOKTOR OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 5,628 € |
| 4992 | OÜ FALDA Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,627 € |
| 4993 | Arctic OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,615 € |
| 4994 | Wellbit OÜ Veokite rentimine ja kasutusrent | 5,613 € |
| 4995 | 8M OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 5,612 € |
| 4996 | GSG Partners OÜ Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga | 5,608 € |
| 4997 | ITrepo Osaühing Arvutite ja sideseadmete parandus ja hooldus | 5,607 € |
| 4998 | OÜ Ö Stuudio Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused, v.a lavatehnilised | 5,606 € |
| 4999 | OÜ ARTELLO Psühholoogide ja psühhoterapeutide (v.a arstid) tegevus | 5,602 € |
| 5000 | OÜ Prende Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 5,599 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.