Profit TOP 2020 · Tartu maakond
10,261 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 3601Fredinant OÜ11,850 €Kaubavedu maanteel
- 3602Oomiste Agro OÜ11,849 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 11,848 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 3604ORU Grupp OÜ11,840 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 3605osaühing OLMIVA11,830 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3606Punnis Possu OÜ11,830 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 3607Elamu Ehitus OÜ11,822 €Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- 3608LR Kivitööd OÜ11,793 €Muud eriehitustööd
- 3609OÜ Kukerpall11,789 €Programmeerimine
- 3610Treat It OÜ11,787 €Muu mujal liigitamata õpe
- 3611Muru välja OÜ11,780 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 3612IB Jup OÜ11,773 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 3613Kristan OÜ11,769 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3614T&T Haldus OÜ11,768 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3615HORTITEH OÜ11,767 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 3616OÜ AIFORA11,767 €Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus
- 3617Responsive OÜ11,766 €Programmeerimine
- 3618Primus Eesti OÜ11,760 €Mitteelektriliste kodumasinate tootmine
- 11,759 €Puhkemajad
- 3620AR Capital OÜ11,756 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 11,742 €Piimakarjakasvatus
- 3622OÜ Baltic Horse11,734 €Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus
- 11,727 €Muu disainerite tegevus
- 3624Teamleader OÜ11,724 €Mujal liigitamata sporditegevus
- 3625Reeixit OÜ11,723 €Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 3626Ukkosaare OÜ11,716 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 3627Dictum OÜ11,709 €Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused
- 3628OÜ MERUSK11,689 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 11,687 €Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine
- 11,686 €Suhtekorraldus ja teabevahetus
- 11,678 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 3632CECOR OÜ11,673 €Muu spetsialiseerimata jaemüük
- 3633SikaSaka OÜ11,665 €Sisekujundus
- 3634Lara Grey OÜ11,663 €Perioodikaväljaannete, ärikataloogide, reklaammaterjalide, äriblankettide jm kontoritarvete trükkimine
- 3635ACTIONTHRIVE OÜ11,642 €Programmeerimine
- 11,642 €Kinofilmide ja videote tootmine
- 3637Badaam OÜ11,641 €Restoranide ja kohvikute tegevus
- 3638OÜ Kartuliait11,632 €Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- 3639Green NRG OÜ11,609 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- 11,605 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 3641Lange Põld OÜ11,601 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 11,592 €Masinate ja seadmete remont ning hooldus
- 11,585 ۆldarstiabi
- 3644OÜ Klav11,583 €Kaubavedu maanteel
- 3645Eriking Tartu OÜ11,581 €Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine
- 11,579 €Mängude ja mänguasjade tootmine
- 11,573 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3648Linnusulg OÜ11,569 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 11,552 €Laagriplatsid ning vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid
- 3650HAUSTA OÜ11,542 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3651Toruvana OÜ11,522 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3652OÜ Villpea11,518 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3653Amil OÜ11,503 €Muude toidukaupade hulgimüük
- 3654Vassiresto OÜ11,502 €Restoranid jm toitlustuskohad
- 11,500 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3656OÜ JumpWare11,488 €Programmeerimine
- 3657KURISSAARE OÜ11,487 €Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- 3658MekkTrans OÜ11,473 €Sõitjate tellimusvedu koos juhiga
- 3659OÜ Almaz Car11,472 €Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- 3660OÜ iBarista11,454 €Muude masinate ja seadmete hulgimüük
- 3661TIMAR AUTO OÜ11,452 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- 3662Kampman OÜ11,444 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3663Irontec OÜ11,440 €Mehaaniline metallitöötlus
- 3664Vainu Agro OÜ11,439 €Taimekasvatuse abitegevused
- 3665OÜ L-Wood11,433 €Küttepuude tootmine
- 3666Koodikaru OÜ11,430 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 11,427 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3668ADEX CFO OÜ11,418 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 3669Getrix VAT OÜ11,414 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 11,402 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 3671GekoTrans OÜ11,402 €Kaubavedu maanteel
- 11,395 €Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük
- 3673Võlukäed OÜ11,388 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 3674Gerdi Disain OÜ11,385 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 3675Kings OÜ11,383 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3676Palude OÜ11,375 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 11,371 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3678Tartu Finants OÜ11,369 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 3679Katri Veod OÜ11,357 €Muud posti- ja kullerteenused
- 3680Alderwald OÜ11,347 €Kaubavedu maanteel
- 3681OÜ Distarey11,336 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 3682OÜ JURR ELEKTER11,334 €Elektriinstallatsioon
- 11,324 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 3684Kurepalu OÜ11,316 €Arvutialased konsultatsioonid
- 3685OSTEOPRAXIS OÜ11,310 €Muud mujal liigitamata tervishoiualad
- 11,302 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3687MarkEst OÜ11,301 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 11,290 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 3689Metsapull OÜ11,287 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 11,283 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 3691OÜ SAMERITE11,280 €Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus
- 36921haljastus OÜ11,274 €Põranda- ja seinakatete paigaldus
- 3693Osaühing ANMAREL11,271 €Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus
- 3694SPECAGRA OÜ11,270 €Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- 3695KRAAKS OÜ11,268 €Tööstustoote- ja moedisain
- 11,261 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 11,251 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 3698OÜ Frangipani11,250 €Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta
- 3699Santorex OÜ11,241 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 3700Maxrent OÜ11,237 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 3601 | Fredinant OÜ Kaubavedu maanteel | 11,850 € |
| 3602 | Oomiste Agro OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 11,849 € |
| 3603 | Renoveerimisprojekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 11,848 € |
| 3604 | ORU Grupp OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 11,840 € |
| 3605 | osaühing OLMIVA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 11,830 € |
| 3606 | Punnis Possu OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 11,830 € |
| 3607 | Elamu Ehitus OÜ Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus | 11,822 € |
| 3608 | LR Kivitööd OÜ Muud eriehitustööd | 11,793 € |
| 3609 | OÜ Kukerpall Programmeerimine | 11,789 € |
| 3610 | Treat It OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 11,787 € |
| 3611 | Muru välja OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 11,780 € |
| 3612 | IB Jup OÜ Muud insener-tehnilised tegevusalad | 11,773 € |
| 3613 | Kristan OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 11,769 € |
| 3614 | T&T Haldus OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 11,768 € |
| 3615 | HORTITEH OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 11,767 € |
| 3616 | OÜ AIFORA Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus | 11,767 € |
| 3617 | Responsive OÜ Programmeerimine | 11,766 € |
| 3618 | Primus Eesti OÜ Mitteelektriliste kodumasinate tootmine | 11,760 € |
| 3619 | Soo Puhkemajad OÜ Puhkemajad | 11,759 € |
| 3620 | AR Capital OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 11,756 € |
| 3621 | OSAÜHING PALUPERA-AGRO Piimakarjakasvatus | 11,742 € |
| 3622 | OÜ Baltic Horse Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus | 11,734 € |
| 3623 | Tuumik Stuudio OÜ Muu disainerite tegevus | 11,727 € |
| 3624 | Teamleader OÜ Mujal liigitamata sporditegevus | 11,724 € |
| 3625 | Reeixit OÜ Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 11,723 € |
| 3626 | Ukkosaare OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 11,716 € |
| 3627 | Dictum OÜ Muud kunsti ja esituskunstide abitegevused | 11,709 € |
| 3628 | OÜ MERUSK Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 11,689 € |
| 3629 | ELC production OÜ Kokkupandavate puitehitiste (saunad, suvilad, majad) ja nende elementide tootmine | 11,687 € |
| 3630 | Default Solutions OÜ Suhtekorraldus ja teabevahetus | 11,686 € |
| 3631 | Baltic Scepter OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 11,678 € |
| 3632 | CECOR OÜ Muu spetsialiseerimata jaemüük | 11,673 € |
| 3633 | SikaSaka OÜ Sisekujundus | 11,665 € |
| 3634 | Lara Grey OÜ Perioodikaväljaannete, ärikataloogide, reklaammaterjalide, äriblankettide jm kontoritarvete trükkimine | 11,663 € |
| 3635 | ACTIONTHRIVE OÜ Programmeerimine | 11,642 € |
| 3636 | OÜ Moonlight Film Kinofilmide ja videote tootmine | 11,642 € |
| 3637 | Badaam OÜ Restoranide ja kohvikute tegevus | 11,641 € |
| 3638 | OÜ Kartuliait Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus | 11,632 € |
| 3639 | Green NRG OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | 11,609 € |
| 3640 | Estwolf Invest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 11,605 € |
| 3641 | Lange Põld OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 11,601 € |
| 3642 | HH Technical Solutions OÜ Masinate ja seadmete remont ning hooldus | 11,592 € |
| 3643 | OÜ Perearst Margarita Hapunova Üldarstiabi | 11,585 € |
| 3644 | OÜ Klav Kaubavedu maanteel | 11,583 € |
| 3645 | Eriking Tartu OÜ Muude meditsiiniinstrumentide ning materjalide tootmine | 11,581 € |
| 3646 | TEEPEE ESTONIA OÜ Mängude ja mänguasjade tootmine | 11,579 € |
| 3647 | Raamatupidamisbüroo Liiber OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 11,573 € |
| 3648 | Linnusulg OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 11,569 € |
| 3649 | Peipsi Caravani OÜ Laagriplatsid ning vagunelamute ja haagissuvilate parkimisplatsid | 11,552 € |
| 3650 | HAUSTA OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 11,542 € |
| 3651 | Toruvana OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 11,522 € |
| 3652 | OÜ Villpea Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 11,518 € |
| 3653 | Amil OÜ Muude toidukaupade hulgimüük | 11,503 € |
| 3654 | Vassiresto OÜ Restoranid jm toitlustuskohad | 11,502 € |
| 3655 | osaühing Stepnu Trading Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 11,500 € |
| 3656 | OÜ JumpWare Programmeerimine | 11,488 € |
| 3657 | KURISSAARE OÜ Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus | 11,487 € |
| 3658 | MekkTrans OÜ Sõitjate tellimusvedu koos juhiga | 11,473 € |
| 3659 | OÜ Almaz Car Mujal liigitamata rajatiste ehitus | 11,472 € |
| 3660 | OÜ iBarista Muude masinate ja seadmete hulgimüük | 11,454 € |
| 3661 | TIMAR AUTO OÜ Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | 11,452 € |
| 3662 | Kampman OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 11,444 € |
| 3663 | Irontec OÜ Mehaaniline metallitöötlus | 11,440 € |
| 3664 | Vainu Agro OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 11,439 € |
| 3665 | OÜ L-Wood Küttepuude tootmine | 11,433 € |
| 3666 | Koodikaru OÜ Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 11,430 € |
| 3667 | OÜ Balti Biometaan Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 11,427 € |
| 3668 | ADEX CFO OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 11,418 € |
| 3669 | Getrix VAT OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 11,414 € |
| 3670 | Sarap ja Partnerid OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 11,402 € |
| 3671 | GekoTrans OÜ Kaubavedu maanteel | 11,402 € |
| 3672 | OÜ Erakutsehariduskeskus Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük | 11,395 € |
| 3673 | Võlukäed OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 11,388 € |
| 3674 | Gerdi Disain OÜ Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 11,385 € |
| 3675 | Kings OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 11,383 € |
| 3676 | Palude OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 11,375 € |
| 3677 | OÜ L.U.Raamatupidamisteenused Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 11,371 € |
| 3678 | Tartu Finants OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 11,369 € |
| 3679 | Katri Veod OÜ Muud posti- ja kullerteenused | 11,357 € |
| 3680 | Alderwald OÜ Kaubavedu maanteel | 11,347 € |
| 3681 | OÜ Distarey Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 11,336 € |
| 3682 | OÜ JURR ELEKTER Elektriinstallatsioon | 11,334 € |
| 3683 | Autohospidal osaühing Mootorsõidukite remont ja hooldus | 11,324 € |
| 3684 | Kurepalu OÜ Arvutialased konsultatsioonid | 11,316 € |
| 3685 | OSTEOPRAXIS OÜ Muud mujal liigitamata tervishoiualad | 11,310 € |
| 3686 | OÜ ARTEX TORUTÖÖD Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 11,302 € |
| 3687 | MarkEst OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 11,301 € |
| 3688 | Flokker Project OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 11,290 € |
| 3689 | Metsapull OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 11,287 € |
| 3690 | NEURON SYSTEMS OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 11,283 € |
| 3691 | OÜ SAMERITE Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus | 11,280 € |
| 3692 | 1haljastus OÜ Põranda- ja seinakatete paigaldus | 11,274 € |
| 3693 | Osaühing ANMAREL Põllumajandustoorme, elusloomade, tekstiilitoorme ja pooltoodete hulgimüügi vahendusteenus | 11,271 € |
| 3694 | SPECAGRA OÜ Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | 11,270 € |
| 3695 | KRAAKS OÜ Tööstustoote- ja moedisain | 11,268 € |
| 3696 | Maaelu ja Kaubanduse Nõukoda OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 11,261 € |
| 3697 | Raidmax Invest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 11,251 € |
| 3698 | OÜ Frangipani Mujal liigitamata sotsiaalhoolekanne ilma majutuseta | 11,250 € |
| 3699 | Santorex OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 11,241 € |
| 3700 | Maxrent OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 11,237 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.