Profit TOP 2020 · Järva maakond
1,307 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- −103,971 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 2102Neil OÜ−142,199 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- −143,469 €Õli ja rasva tootmine
- −164,243 €Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- −170,590 €Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus
- 2106MARREK PUIT OÜ−256,774 €Puidu saagimine ja hööveldamine
- −266,561 €Elektripaigaldustööd
- −305,303 €Kanalisatsioon ja heitveekäitlus
- −442,941 €Biogaasi tootmine
- 2110Wihuri OÜ−653,222 €Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük
- −700,991 €Metsavarumine
- −3,446,430 €Maismaaveondust teenindavad tegevusalad
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 2101 | Osaühing Virika Farm Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −103,971 € |
| 2102 | Neil OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | −142,199 € |
| 2103 | Farm In Productions OÜ Õli ja rasva tootmine | −143,469 € |
| 2104 | osaühing Mäeküla Autolammutus Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük | −164,243 € |
| 2105 | Ahula Pansionaat OÜ Eakate või füüsilise puudega inimeste hoolekandeasutuste tegevus | −170,590 € |
| 2106 | MARREK PUIT OÜ Puidu saagimine ja hööveldamine | −256,774 € |
| 2107 | Aktsiaselts Stik-Elekter Elektripaigaldustööd | −266,561 € |
| 2108 | Aktsiaselts Paide Vesi Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | −305,303 € |
| 2109 | Aravete Biogaas OÜ Biogaasi tootmine | −442,941 € |
| 2110 | Wihuri OÜ Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük | −653,222 € |
| 2111 | Osaühing Aarman Puit Metsavarumine | −700,991 € |
| 2112 | Edelaraudtee aktsiaselts Maismaaveondust teenindavad tegevusalad | −3,446,430 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
By county
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.