Profit TOP 2020 · Ida-Viru maakond
3,410 companies, from 2020 annual reports · Source: annual reports
- 8,674 €Muud insener-tehnilised tegevusalad
- 8,666 €Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine
- 1103RANDAGRO OÜ8,657 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 8,643 €Kaubavedu maanteel
- 1105OÜ AKIMBO8,604 €Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine
- 1106Katrin MaRo OÜ8,595 €Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid
- 8,557 €Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- 8,556 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 11092SUNS EST OÜ8,550 €Programmeerimine
- 1110Osaühing EDUSAMM8,542 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1111Eco Toru OÜ8,533 €Veekogumine, -töötlus ja -varustus
- 1112Mellert OÜ8,500 €Elektripaigaldustööd
- 1113DROVERS OÜ8,498 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 1114RAM trans OÜ8,489 €Kaubavedu maanteel
- 8,464 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 8,426 €Hambaravi
- 1117Viru Capital OÜ8,421 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1118Ida-Teemant OÜ8,392 €Muud eriehitustööd
- 1119KINGCARNET OÜ8,376 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 8,369 €Mööbli ja valgustite jaemüük
- 1121Easyest OÜ8,353 €Elektriinstallatsioon
- 1122Antima OÜ8,345 €Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- 1123DACAR AUTO OÜ8,314 €Kaubavedu maanteel
- 8,281 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1125C Trading OÜ8,276 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 8,271 €Taimekasvatuse abitegevused
- 1127Kärilõpe OÜ8,267 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 8,262 €Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
- 1129Unukainen OÜ8,250 €Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- 1130OÜ collectttive8,241 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 8,233 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1132OÜ QWENT8,213 €Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 8,207 €Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- 1134OÜ Nanoformula8,203 €Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine
- 1135KMI Grupp OÜ8,168 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1136Iguan systems OÜ8,148 €Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- 8,107 €Hoonehalduse kombineeritud teenus
- 1138MGT Transport OÜ8,107 €Logistikaalane tegevus
- 1139OÜ RÕIVAS IP8,069 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 8,060 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 8,043 €Muud eriehitustööd
- 1142Seliger Grupp OÜ8,040 €Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine
- 8,025 €Kinnisvarateenuste vahendusteenus
- 1144OÜ ANHIT-DO8,017 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 8,015 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus
- 1146OÜ Squatron8,000 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1147DEMONTRANS OÜ7,975 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 7,959 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1149Bestcar Parts OÜ7,949 €Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus
- 7,948 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1151OÜ Jako Trans7,934 €Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad
- 1152Fin Dekor OÜ7,933 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1153Hea elekter OÜ7,927 €Elektriinstallatsioon
- 1154Osaühing KARAND7,899 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 7,869 €Tööjõurent
- 1156SoftWood OÜ7,866 €Mööblitootmine
- 1157Osaühing HILOVIL7,832 €Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent
- 1158Aknadoktor OÜ7,828 €Muud eriehitustööd
- 1159ESTOLUMBER OÜ7,805 €Saematerjali tootmine
- 1160OÜ EMPIRE GRANIT7,776 €Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine
- 1161EMMA VEOD OÜ7,763 €Kaubavedu maanteel
- 1162Osaühing PRAID-T7,760 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1163Raft OÜ7,736 €Maanteede ja kiirteede ehitus
- 1164Heimdal Osaühing7,721 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1165OÜ ARRIERUM7,717 €Kaubavedu maanteel
- 1166Hiiemeri OÜ7,694 €Tekstiilitoodete jaemüük
- 1167TERIC GRUPP OÜ7,668 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 7,650 €Mujal liigitamata kaupade jaemüük
- 1169Osaühing Yoman7,615 €Kaubavedu maanteel
- 1170Osaühing Mechta7,607 €Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- 1171Kaldvee E&A OÜ7,586 €Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- 1172OÜ Riverstar7,574 €Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
- 7,558 €Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- 1174Innoline OÜ7,551 €Mujal liigitamata erimasinate tootmine
- 7,551 €Sõiduõpe
- 1176Kontjala1 OÜ7,480 €Muu elektrienergia tootmine, k.a biomassist
- 1177OÜ Servis S.J.M7,478 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1178Osaühing ARTESTI7,473 €Maastiku hooldus ja korrashoid
- 1179Potere OÜ7,472 €Elektroonika- ja optikaseadmete remont ja hooldus
- 1180EduCap OÜ7,446 €Muu mujal liigitamata õpe
- 1181Rixos OÜ7,446 €Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
- 1182Mirom Cargo OÜ7,435 €Kaubavedu maanteel
- 1183INDRAVE OÜ7,410 €Kaubavedu maanteel
- 1184VELSI Service OÜ7,385 €Elektripaigaldustööd
- 7,355 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1186Laane Auto OÜ7,348 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 7,332 €Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
- 1188LIKSTIN OSAÜHING7,326 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,309 €Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- 1190BimmerDoc OÜ7,294 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 7,252 €Reklaamiagentuuride tegevus
- 1192Meliko Ehitus OÜ7,248 €Krohvimine
- 1193Alstem Grupp OÜ7,232 €Valguskoopiad, dokumentide koostamine ja muud büroo abitegevused
- 1194OÜ BIRINA7,231 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 7,214 €Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- 7,211 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 7,198 €Muu mujal liigitamata teenindus
- 1198OÜ KOREANT7,148 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 7,118 €Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- 7,098 €Mootorsõidukite jaemüük
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1101 | OSAÜHING ANDRUSE MT Muud insener-tehnilised tegevusalad | 8,674 € |
| 1102 | Usaldusühing SOLANA Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine | 8,666 € |
| 1103 | RANDAGRO OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 8,657 € |
| 1104 | OSAÜHING SERGOAUTO Kaubavedu maanteel | 8,643 € |
| 1105 | OÜ AKIMBO Kinofilmide, videote ja telesaadete tootmine | 8,604 € |
| 1106 | Katrin MaRo OÜ Muud mujal liigitamata finantsteenuste abitegevusalad, v.a kindlustus ja pensionifondid | 8,595 € |
| 1107 | Osaühing Brainella Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus | 8,557 € |
| 1108 | REILENT KERETÖÖD OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 8,556 € |
| 1109 | 2SUNS EST OÜ Programmeerimine | 8,550 € |
| 1110 | Osaühing EDUSAMM Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,542 € |
| 1111 | Eco Toru OÜ Veekogumine, -töötlus ja -varustus | 8,533 € |
| 1112 | Mellert OÜ Elektripaigaldustööd | 8,500 € |
| 1113 | DROVERS OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 8,498 € |
| 1114 | RAM trans OÜ Kaubavedu maanteel | 8,489 € |
| 1115 | Viru Maamajanduse OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 8,464 € |
| 1116 | Osaühing HAMBA-KOD Hambaravi | 8,426 € |
| 1117 | Viru Capital OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 8,421 € |
| 1118 | Ida-Teemant OÜ Muud eriehitustööd | 8,392 € |
| 1119 | KINGCARNET OÜ Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,376 € |
| 1120 | Osaühing IVSELANA Mööbli ja valgustite jaemüük | 8,369 € |
| 1121 | Easyest OÜ Elektriinstallatsioon | 8,353 € |
| 1122 | Antima OÜ Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | 8,345 € |
| 1123 | DACAR AUTO OÜ Kaubavedu maanteel | 8,314 € |
| 1124 | Osaühing Royal Stone Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,281 € |
| 1125 | C Trading OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,276 € |
| 1126 | Konju Kitsefarm OÜ Taimekasvatuse abitegevused | 8,271 € |
| 1127 | Kärilõpe OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | 8,267 € |
| 1128 | OSAÜHING IKVIS JIS Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük | 8,262 € |
| 1129 | Unukainen OÜ Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | 8,250 € |
| 1130 | OÜ collectttive Reklaamiagentuuride tegevus | 8,241 € |
| 1131 | Osaühing T.H.RAAMATUPIDAMINE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,233 € |
| 1132 | OÜ QWENT Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 8,213 € |
| 1133 | Aumari Consulting OÜ Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus | 8,207 € |
| 1134 | OÜ Nanoformula Seebi, pesemis-, puhastus- ja poleervahendite tootmine | 8,203 € |
| 1135 | KMI Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,168 € |
| 1136 | Iguan systems OÜ Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused | 8,148 € |
| 1137 | OSAÜHING ELAMUSERVIS Hoonehalduse kombineeritud teenus | 8,107 € |
| 1138 | MGT Transport OÜ Logistikaalane tegevus | 8,107 € |
| 1139 | OÜ RÕIVAS IP Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,069 € |
| 1140 | Osaühing Starsteel Baltic Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 8,060 € |
| 1141 | OSAÜHING PG RISING Muud eriehitustööd | 8,043 € |
| 1142 | Seliger Grupp OÜ Prügilasse ladestamine või püsiv ladustamine | 8,040 € |
| 1143 | Osaühing SOOTALU KINNISVARA Kinnisvarateenuste vahendusteenus | 8,025 € |
| 1144 | OÜ ANHIT-DO Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 8,017 € |
| 1145 | OSAÜHING ELTEXTERM Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus | 8,015 € |
| 1146 | OÜ Squatron Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 8,000 € |
| 1147 | DEMONTRANS OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 7,975 € |
| 1148 | Tatjana Usaldusühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,959 € |
| 1149 | Bestcar Parts OÜ Muude tsiviiltranspordivahendite remont ja hooldus | 7,949 € |
| 1150 | Osaühing VIRELTON Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,948 € |
| 1151 | OÜ Jako Trans Muud maismaaveondust teenindavad tegevusalad | 7,934 € |
| 1152 | Fin Dekor OÜ Maastiku hooldus ja korrashoid | 7,933 € |
| 1153 | Hea elekter OÜ Elektriinstallatsioon | 7,927 € |
| 1154 | Osaühing KARAND Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,899 € |
| 1155 | Osaühing PR Logic Tööjõurent | 7,869 € |
| 1156 | SoftWood OÜ Mööblitootmine | 7,866 € |
| 1157 | Osaühing HILOVIL Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent | 7,832 € |
| 1158 | Aknadoktor OÜ Muud eriehitustööd | 7,828 € |
| 1159 | ESTOLUMBER OÜ Saematerjali tootmine | 7,805 € |
| 1160 | OÜ EMPIRE GRANIT Looduskivist hauakivide, -plaatide jms valmistamine | 7,776 € |
| 1161 | EMMA VEOD OÜ Kaubavedu maanteel | 7,763 € |
| 1162 | Osaühing PRAID-T Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,760 € |
| 1163 | Raft OÜ Maanteede ja kiirteede ehitus | 7,736 € |
| 1164 | Heimdal Osaühing Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 7,721 € |
| 1165 | OÜ ARRIERUM Kaubavedu maanteel | 7,717 € |
| 1166 | Hiiemeri OÜ Tekstiilitoodete jaemüük | 7,694 € |
| 1167 | TERIC GRUPP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 7,668 € |
| 1168 | OÜ Eurotech Eesti Mujal liigitamata kaupade jaemüük | 7,650 € |
| 1169 | Osaühing Yoman Kaubavedu maanteel | 7,615 € |
| 1170 | Osaühing Mechta Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | 7,607 € |
| 1171 | Kaldvee E&A OÜ Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | 7,586 € |
| 1172 | OÜ Riverstar Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine | 7,574 € |
| 1173 | Special Events Management OÜ Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused | 7,558 € |
| 1174 | Innoline OÜ Mujal liigitamata erimasinate tootmine | 7,551 € |
| 1175 | Osaühing WOODEN ROBOT Sõiduõpe | 7,551 € |
| 1176 | Kontjala1 OÜ Muu elektrienergia tootmine, k.a biomassist | 7,480 € |
| 1177 | OÜ Servis S.J.M Mootorsõidukite remont ja hooldus | 7,478 € |
| 1178 | Osaühing ARTESTI Maastiku hooldus ja korrashoid | 7,473 € |
| 1179 | Potere OÜ Elektroonika- ja optikaseadmete remont ja hooldus | 7,472 € |
| 1180 | EduCap OÜ Muu mujal liigitamata õpe | 7,446 € |
| 1181 | Rixos OÜ Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad | 7,446 € |
| 1182 | Mirom Cargo OÜ Kaubavedu maanteel | 7,435 € |
| 1183 | INDRAVE OÜ Kaubavedu maanteel | 7,410 € |
| 1184 | VELSI Service OÜ Elektripaigaldustööd | 7,385 € |
| 1185 | Osaühing PROJEKT INVEST Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,355 € |
| 1186 | Laane Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 7,348 € |
| 1187 | A.Oras Teenused OÜ Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | 7,332 € |
| 1188 | LIKSTIN OSAÜHING Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,326 € |
| 1189 | Osaühing KATARINA TRANSPORT Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine | 7,309 € |
| 1190 | BimmerDoc OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 7,294 € |
| 1191 | ART DEPOO NARVA OÜ Reklaamiagentuuride tegevus | 7,252 € |
| 1192 | Meliko Ehitus OÜ Krohvimine | 7,248 € |
| 1193 | Alstem Grupp OÜ Valguskoopiad, dokumentide koostamine ja muud büroo abitegevused | 7,232 € |
| 1194 | OÜ BIRINA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 7,231 € |
| 1195 | Narva Tuletõrjeühing OÜ Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus | 7,214 € |
| 1196 | Osaühing FLUK TEHNIK Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 7,211 € |
| 1197 | Halvaade Töötamiste OÜ Muu mujal liigitamata teenindus | 7,198 € |
| 1198 | OÜ KOREANT Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 7,148 € |
| 1199 | Osaühing Extranto Muud mujal liigitamata eriehitustööd | 7,118 € |
| 1200 | Osaühing Jamboree Mootorsõidukite jaemüük | 7,098 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
By county
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.