Profit TOP 2019 · Juuksuriteenindus ja habemeajamine
876 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 201Glamuur OÜ1,977 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 202Pinkpink OÜ1,967 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 203Mopster OÜ1,924 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 204OÜ HairHunt1,908 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 205OÜ EVIDE1,902 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,898 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 207New Style OÜ1,817 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,816 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 209Benevix OÜ1,813 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,806 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 211Nona OÜ1,804 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,802 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 213Viviana OÜ1,800 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,778 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,771 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 216Eluline OÜ1,732 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 217ColorBar OÜ1,682 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 218Lananova OÜ1,667 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 219Foxrok OÜ1,661 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,660 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,654 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 222Spot OÜ1,632 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,629 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 224MESQ OÜ1,628 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,628 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 226Cybercat OÜ1,620 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,602 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 228Janbre OÜ1,582 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,570 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,566 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,556 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 232Darice OÜ1,525 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 233OÜ Basilicus1,523 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 234Angra OÜ1,521 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,520 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,489 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 237Soeng OÜ1,460 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,457 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 239Trigavou OÜ1,457 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 240MOONRIVER OÜ1,457 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,448 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 242Birkeland OÜ1,436 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,422 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 244OÜ Metroflex1,419 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 245Axicia UÜ1,409 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,404 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,400 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 248EmFPlace OÜ1,391 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 249OÜ Lauleps1,375 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,371 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,363 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,358 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,342 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 254G.T Hair OÜ1,337 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 255Salgutuba OÜ1,335 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,324 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,296 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,285 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,280 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,250 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,240 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,234 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 263OÜ Radharani1,232 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,219 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,206 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,199 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 267Marinda OÜ1,196 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 268OÜ ILUTUBA1,184 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 269OÜ Tisores1,171 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 270KASNEL OÜ1,170 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,146 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 272OÜ Beauty 4U1,143 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,137 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,129 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,120 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 276OÜ LIF1,119 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 277Stels 88 OÜ1,116 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,094 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 279Scopo OÜ1,087 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 280Aniq OÜ1,085 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 281Merümer OÜ1,083 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 282Hairstyle OÜ1,079 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,078 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,071 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 285Ilus OÜ1,066 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,057 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,055 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 288Talindra OÜ1,049 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 289Fresheads OÜ1,048 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,041 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,032 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 292Ganesh OÜ1,032 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 293JE&ALEKS OÜ1,012 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 1,012 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 295Virunurme OÜ1,002 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 993 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 297SMB FIRMA OÜ990 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 986 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 299OÜ Erle978 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- 300Delichon OÜ978 €Juuksuriteenindus ja habemeajamine
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 201 | Glamuur OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,977 € |
| 202 | Pinkpink OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,967 € |
| 203 | Mopster OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,924 € |
| 204 | OÜ HairHunt Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,908 € |
| 205 | OÜ EVIDE Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,902 € |
| 206 | Demir Eesti OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,898 € |
| 207 | New Style OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,817 € |
| 208 | Osaühing LAI KAHEKSA ILUSALONG Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,816 € |
| 209 | Benevix OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,813 € |
| 210 | Ilus Vally OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,806 € |
| 211 | Nona OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,804 € |
| 212 | Shinejaani OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,802 € |
| 213 | Viviana OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,800 € |
| 214 | SIKI kaubanduse OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,778 € |
| 215 | Stjanna ilustuudio & Mustvee Kortermajutus OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,771 € |
| 216 | Eluline OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,732 € |
| 217 | ColorBar OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,682 € |
| 218 | Lananova OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,667 € |
| 219 | Foxrok OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,661 € |
| 220 | Silky Style OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,660 € |
| 221 | JK Gold Beauty OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,654 € |
| 222 | Spot OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,632 € |
| 223 | Mokosh Studio OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,629 € |
| 224 | MESQ OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,628 € |
| 225 | JasperStuudio OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,628 € |
| 226 | Cybercat OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,620 € |
| 227 | Jana Baklajeva OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,602 € |
| 228 | Janbre OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,582 € |
| 229 | OÜ Cicciabella Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,570 € |
| 230 | ARTUR-STUDIO OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,566 € |
| 231 | OÜ Jaamamõisa Ilusalong Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,556 € |
| 232 | Darice OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,525 € |
| 233 | OÜ Basilicus Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,523 € |
| 234 | Angra OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,521 € |
| 235 | Tukk ja Lakk juuksurisalong OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,520 € |
| 236 | Stiina Group OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,489 € |
| 237 | Soeng OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,460 € |
| 238 | OÜ Juuksur-Liisi Juuksla Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,457 € |
| 239 | Trigavou OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,457 € |
| 240 | MOONRIVER OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,457 € |
| 241 | Täisühing Dawo Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,448 € |
| 242 | Birkeland OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,436 € |
| 243 | BEST JUUKSUR OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,422 € |
| 244 | OÜ Metroflex Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,419 € |
| 245 | Axicia UÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,409 € |
| 246 | Green Self OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,404 € |
| 247 | Habemehoov OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,400 € |
| 248 | EmFPlace OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,391 € |
| 249 | OÜ Lauleps Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,375 € |
| 250 | BearSkills OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,371 € |
| 251 | Osaühing Tinnu Ilusalong Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,363 € |
| 252 | Osaühing GLAMRIM Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,358 € |
| 253 | Osaühing SARDONIKS Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,342 € |
| 254 | G.T Hair OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,337 € |
| 255 | Salgutuba OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,335 € |
| 256 | Stuudio Regina OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,324 € |
| 257 | Riina Sassoon OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,296 € |
| 258 | osaühing Maimu Keevalliku Kosmeetikasalong Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,285 € |
| 259 | OÜ Ilupaviljon Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,280 € |
| 260 | JRB Company OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,250 € |
| 261 | Tammsaare Ilusalong OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,240 € |
| 262 | Ilu Beauty OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,234 € |
| 263 | OÜ Radharani Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,232 € |
| 264 | Celebrity ilusalong OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,219 € |
| 265 | Sinine Kristall OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,206 € |
| 266 | PureBliss Beauty OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,199 € |
| 267 | Marinda OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,196 € |
| 268 | OÜ ILUTUBA Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,184 € |
| 269 | OÜ Tisores Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,171 € |
| 270 | KASNEL OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,170 € |
| 271 | Grete Iluravi-Teraapia OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,146 € |
| 272 | OÜ Beauty 4U Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,143 € |
| 273 | Tulvei Style OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,137 € |
| 274 | H Creations OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,129 € |
| 275 | E4 Bellezza OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,120 € |
| 276 | OÜ LIF Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,119 € |
| 277 | Stels 88 OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,116 € |
| 278 | Reemet Piiroja Studio osaühing Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,094 € |
| 279 | Scopo OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,087 € |
| 280 | Aniq OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,085 € |
| 281 | Merümer OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,083 € |
| 282 | Hairstyle OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,079 € |
| 283 | RR Arenduse OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,078 € |
| 284 | TallinnHair OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,071 € |
| 285 | Ilus OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,066 € |
| 286 | Osaühing JANTES Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,057 € |
| 287 | Kaisa iluteenused OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,055 € |
| 288 | Talindra OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,049 € |
| 289 | Fresheads OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,048 € |
| 290 | Agnia Beauty OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,041 € |
| 291 | Anka Hair osaühing Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,032 € |
| 292 | Ganesh OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,032 € |
| 293 | JE&ALEKS OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,012 € |
| 294 | BEREZAN & KO OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,012 € |
| 295 | Virunurme OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 1,002 € |
| 296 | Hair Stylist OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 993 € |
| 297 | SMB FIRMA OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 990 € |
| 298 | GattiStyle OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 986 € |
| 299 | OÜ Erle Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 978 € |
| 300 | Delichon OÜ Juuksuriteenindus ja habemeajamine | 978 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.