Profit TOP 2019 · Kaubavedu maanteel
1,943 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 1501Normaalne OÜ2,203 €Kaubavedu maanteel
- 1502Sparexport OÜ2,200 €Kaubavedu maanteel
- 1503Hadrianus OÜ2,194 €Kaubavedu maanteel
- 1504Osaühing Kaseoru2,192 €Kaubavedu maanteel
- 2,192 €Kaubavedu maanteel
- 1506Rummel OÜ2,190 €Kaubavedu maanteel
- 1507Osaühing ProBalt2,186 €Kaubavedu maanteel
- 1508SKANTRANSIT OÜ2,178 €Kaubavedu maanteel
- 1509OÜ Urmotrans2,175 €Kaubavedu maanteel
- 2,171 €Kaubavedu maanteel
- 2,162 €Kaubavedu maanteel
- 1512XXL AUTO OÜ2,158 €Kaubavedu maanteel
- 1513SanTrans OÜ2,143 €Kaubavedu maanteel
- 1514MRK OÜ2,141 €Kaubavedu maanteel
- 1515OÜ Navarro Grupp2,138 €Kaubavedu maanteel
- 2,135 €Kaubavedu maanteel
- 1517Kindel Teenus OÜ2,127 €Kaubavedu maanteel
- 2,101 €Kaubavedu maanteel
- 1519Tohvri OÜ2,100 €Kaubavedu maanteel
- 1520NRN Trans OÜ2,086 €Kaubavedu maanteel
- 2,085 €Kaubavedu maanteel
- 1522OÜ Mallory Auto2,083 €Kaubavedu maanteel
- 1523A-LOGG Osaühing2,058 €Kaubavedu maanteel
- 2,045 €Kaubavedu maanteel
- 1525Altevia OÜ2,035 €Kaubavedu maanteel
- 2,024 €Kaubavedu maanteel
- 1527Sistu OÜ2,019 €Kaubavedu maanteel
- 1528Multilines OÜ2,000 €Kaubavedu maanteel
- 1529VOMIG Auto OÜ1,990 €Kaubavedu maanteel
- 1530Koidi OÜ1,942 €Kaubavedu maanteel
- 1531Lumbres OÜ1,940 €Kaubavedu maanteel
- 1,937 €Kaubavedu maanteel
- 1,935 €Kaubavedu maanteel
- 1534Testator OÜ1,933 €Kaubavedu maanteel
- 1,931 €Kaubavedu maanteel
- 1536Vespa OÜ1,931 €Kaubavedu maanteel
- 1537Puuküte OÜ1,925 €Kaubavedu maanteel
- 1,917 €Kaubavedu maanteel
- 1,917 €Kaubavedu maanteel
- 1540Hansaraud OÜ1,912 €Kaubavedu maanteel
- 1541Siseveod OÜ1,907 €Kaubavedu maanteel
- 1,907 €Kaubavedu maanteel
- 1543Raks Veod OÜ1,904 €Kaubavedu maanteel
- 1544Transabi OÜ1,902 €Kaubavedu maanteel
- 1545Täisühing Bernko1,898 €Kaubavedu maanteel
- 1,884 €Kaubavedu maanteel
- 1547I.F.S. OÜ1,866 €Kaubavedu maanteel
- 1548Betooniguru OÜ1,865 €Kaubavedu maanteel
- 1,862 €Kaubavedu maanteel
- 1550Tirion OÜ1,859 €Kaubavedu maanteel
- 1,841 €Kaubavedu maanteel
- 1552KF TRANS OÜ1,836 €Kaubavedu maanteel
- 1,824 €Kaubavedu maanteel
- 1554CLIPSO Eesti OÜ1,822 €Kaubavedu maanteel
- 1555Kaseman OÜ1,811 €Kaubavedu maanteel
- 1556Recotec OÜ1,778 €Kaubavedu maanteel
- 1557LTLP3 Holding OÜ1,768 €Kaubavedu maanteel
- 1558ATWay Eesti OÜ1,762 €Kaubavedu maanteel
- 1,742 €Kaubavedu maanteel
- 1560Mellog Trans OÜ1,726 €Kaubavedu maanteel
- 1561Uimatrans OÜ1,711 €Kaubavedu maanteel
- 1562Selmet OÜ1,699 €Kaubavedu maanteel
- 1563Orro OÜ1,699 €Kaubavedu maanteel
- 1564Vistalink OÜ1,697 €Kaubavedu maanteel
- 1,697 €Kaubavedu maanteel
- 1566ESTLATTRANS OÜ1,692 €Kaubavedu maanteel
- 1,683 €Kaubavedu maanteel
- 1,677 €Kaubavedu maanteel
- 1569BM Logistika OÜ1,663 €Kaubavedu maanteel
- 1570Aladin OÜ1,652 €Kaubavedu maanteel
- 1,642 €Kaubavedu maanteel
- 1572Kriska OÜ1,626 €Kaubavedu maanteel
- 1573wecan OÜ1,623 €Kaubavedu maanteel
- 1574IVOTAR OÜ1,619 €Kaubavedu maanteel
- 1575Debonair OÜ1,615 €Kaubavedu maanteel
- 1,608 €Kaubavedu maanteel
- 1577Exegi OÜ1,607 €Kaubavedu maanteel
- 1,588 €Kaubavedu maanteel
- 1579Airterminal OÜ1,578 €Kaubavedu maanteel
- 1580Deliverest OÜ1,570 €Kaubavedu maanteel
- 1581ADT Prime OÜ1,558 €Kaubavedu maanteel
- 1582OÜ SILPO1,552 €Kaubavedu maanteel
- 1583Cardos OÜ1,548 €Kaubavedu maanteel
- 1584Mar 3 H OÜ1,544 €Kaubavedu maanteel
- 1,544 €Kaubavedu maanteel
- 1,542 €Kaubavedu maanteel
- 1587EzZ TRANS OÜ1,538 €Kaubavedu maanteel
- 1588OÜ FAUTEMAN1,535 €Kaubavedu maanteel
- 1,532 €Kaubavedu maanteel
- 1590Getroad OÜ1,532 €Kaubavedu maanteel
- 1,530 €Kaubavedu maanteel
- 1,526 €Kaubavedu maanteel
- 1593OÜ ALMIRANTE1,523 €Kaubavedu maanteel
- 1,510 €Kaubavedu maanteel
- 1595Coldham OÜ1,504 €Kaubavedu maanteel
- 1596ACargoGroup OÜ1,498 €Kaubavedu maanteel
- 1597RS Express OÜ1,490 €Kaubavedu maanteel
- 1598Kurbads OÜ1,486 €Kaubavedu maanteel
- 1599Ransar OÜ1,449 €Kaubavedu maanteel
- 1,443 €Kaubavedu maanteel
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1501 | Normaalne OÜ Kaubavedu maanteel | 2,203 € |
| 1502 | Sparexport OÜ Kaubavedu maanteel | 2,200 € |
| 1503 | Hadrianus OÜ Kaubavedu maanteel | 2,194 € |
| 1504 | Osaühing Kaseoru Kaubavedu maanteel | 2,192 € |
| 1505 | Group Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 2,192 € |
| 1506 | Rummel OÜ Kaubavedu maanteel | 2,190 € |
| 1507 | Osaühing ProBalt Kaubavedu maanteel | 2,186 € |
| 1508 | SKANTRANSIT OÜ Kaubavedu maanteel | 2,178 € |
| 1509 | OÜ Urmotrans Kaubavedu maanteel | 2,175 € |
| 1510 | Forega Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 2,171 € |
| 1511 | Rikser Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 2,162 € |
| 1512 | XXL AUTO OÜ Kaubavedu maanteel | 2,158 € |
| 1513 | SanTrans OÜ Kaubavedu maanteel | 2,143 € |
| 1514 | MRK OÜ Kaubavedu maanteel | 2,141 € |
| 1515 | OÜ Navarro Grupp Kaubavedu maanteel | 2,138 € |
| 1516 | osaühing Stereonova Kaubavedu maanteel | 2,135 € |
| 1517 | Kindel Teenus OÜ Kaubavedu maanteel | 2,127 € |
| 1518 | täisühing Fandorini Kaubavedu maanteel | 2,101 € |
| 1519 | Tohvri OÜ Kaubavedu maanteel | 2,100 € |
| 1520 | NRN Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 2,086 € |
| 1521 | ARKER Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 2,085 € |
| 1522 | OÜ Mallory Auto Kaubavedu maanteel | 2,083 € |
| 1523 | A-LOGG Osaühing Kaubavedu maanteel | 2,058 € |
| 1524 | osaühing KAUBETON Kaubavedu maanteel | 2,045 € |
| 1525 | Altevia OÜ Kaubavedu maanteel | 2,035 € |
| 1526 | Reimoveod Osaühing Kaubavedu maanteel | 2,024 € |
| 1527 | Sistu OÜ Kaubavedu maanteel | 2,019 € |
| 1528 | Multilines OÜ Kaubavedu maanteel | 2,000 € |
| 1529 | VOMIG Auto OÜ Kaubavedu maanteel | 1,990 € |
| 1530 | Koidi OÜ Kaubavedu maanteel | 1,942 € |
| 1531 | Lumbres OÜ Kaubavedu maanteel | 1,940 € |
| 1532 | KnolleTransport OÜ Kaubavedu maanteel | 1,937 € |
| 1533 | osaühing Sirvidas Kaubavedu maanteel | 1,935 € |
| 1534 | Testator OÜ Kaubavedu maanteel | 1,933 € |
| 1535 | Transpordipark OÜ Kaubavedu maanteel | 1,931 € |
| 1536 | Vespa OÜ Kaubavedu maanteel | 1,931 € |
| 1537 | Puuküte OÜ Kaubavedu maanteel | 1,925 € |
| 1538 | Osaühing MINDRENTRANS Kaubavedu maanteel | 1,917 € |
| 1539 | Osaühing Woodberg Kaubavedu maanteel | 1,917 € |
| 1540 | Hansaraud OÜ Kaubavedu maanteel | 1,912 € |
| 1541 | Siseveod OÜ Kaubavedu maanteel | 1,907 € |
| 1542 | Truck&Trailer Service OÜ Kaubavedu maanteel | 1,907 € |
| 1543 | Raks Veod OÜ Kaubavedu maanteel | 1,904 € |
| 1544 | Transabi OÜ Kaubavedu maanteel | 1,902 € |
| 1545 | Täisühing Bernko Kaubavedu maanteel | 1,898 € |
| 1546 | Osaühing KUUSEMÄE Kaubavedu maanteel | 1,884 € |
| 1547 | I.F.S. OÜ Kaubavedu maanteel | 1,866 € |
| 1548 | Betooniguru OÜ Kaubavedu maanteel | 1,865 € |
| 1549 | osaühing Nordliner Kaubavedu maanteel | 1,862 € |
| 1550 | Tirion OÜ Kaubavedu maanteel | 1,859 € |
| 1551 | MRTrans Logistic OÜ Kaubavedu maanteel | 1,841 € |
| 1552 | KF TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 1,836 € |
| 1553 | OSAÜHING VEO SERVICE Kaubavedu maanteel | 1,824 € |
| 1554 | CLIPSO Eesti OÜ Kaubavedu maanteel | 1,822 € |
| 1555 | Kaseman OÜ Kaubavedu maanteel | 1,811 € |
| 1556 | Recotec OÜ Kaubavedu maanteel | 1,778 € |
| 1557 | LTLP3 Holding OÜ Kaubavedu maanteel | 1,768 € |
| 1558 | ATWay Eesti OÜ Kaubavedu maanteel | 1,762 € |
| 1559 | osaühing Tranko Transport Kaubavedu maanteel | 1,742 € |
| 1560 | Mellog Trans OÜ Kaubavedu maanteel | 1,726 € |
| 1561 | Uimatrans OÜ Kaubavedu maanteel | 1,711 € |
| 1562 | Selmet OÜ Kaubavedu maanteel | 1,699 € |
| 1563 | Orro OÜ Kaubavedu maanteel | 1,699 € |
| 1564 | Vistalink OÜ Kaubavedu maanteel | 1,697 € |
| 1565 | Osaühing Kruumar Trans Kaubavedu maanteel | 1,697 € |
| 1566 | ESTLATTRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 1,692 € |
| 1567 | osaühing Sandtrants Kaubavedu maanteel | 1,683 € |
| 1568 | OÜ Densel Agentuur Kaubavedu maanteel | 1,677 € |
| 1569 | BM Logistika OÜ Kaubavedu maanteel | 1,663 € |
| 1570 | Aladin OÜ Kaubavedu maanteel | 1,652 € |
| 1571 | Flaagman Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 1,642 € |
| 1572 | Kriska OÜ Kaubavedu maanteel | 1,626 € |
| 1573 | wecan OÜ Kaubavedu maanteel | 1,623 € |
| 1574 | IVOTAR OÜ Kaubavedu maanteel | 1,619 € |
| 1575 | Debonair OÜ Kaubavedu maanteel | 1,615 € |
| 1576 | Osaühing Harvoserv Kaubavedu maanteel | 1,608 € |
| 1577 | Exegi OÜ Kaubavedu maanteel | 1,607 € |
| 1578 | Swedox Transport OÜ Kaubavedu maanteel | 1,588 € |
| 1579 | Airterminal OÜ Kaubavedu maanteel | 1,578 € |
| 1580 | Deliverest OÜ Kaubavedu maanteel | 1,570 € |
| 1581 | ADT Prime OÜ Kaubavedu maanteel | 1,558 € |
| 1582 | OÜ SILPO Kaubavedu maanteel | 1,552 € |
| 1583 | Cardos OÜ Kaubavedu maanteel | 1,548 € |
| 1584 | Mar 3 H OÜ Kaubavedu maanteel | 1,544 € |
| 1585 | Sintgaing Thinkadon OÜ Kaubavedu maanteel | 1,544 € |
| 1586 | Bandit Brothers OÜ Kaubavedu maanteel | 1,542 € |
| 1587 | EzZ TRANS OÜ Kaubavedu maanteel | 1,538 € |
| 1588 | OÜ FAUTEMAN Kaubavedu maanteel | 1,535 € |
| 1589 | Osaühing Sikana Veod Kaubavedu maanteel | 1,532 € |
| 1590 | Getroad OÜ Kaubavedu maanteel | 1,532 € |
| 1591 | Osaühing Kamikot Trans Kaubavedu maanteel | 1,530 € |
| 1592 | Aktsiaselts ASCAN-T Kaubavedu maanteel | 1,526 € |
| 1593 | OÜ ALMIRANTE Kaubavedu maanteel | 1,523 € |
| 1594 | Osaühing ARGOR SERVICES Kaubavedu maanteel | 1,510 € |
| 1595 | Coldham OÜ Kaubavedu maanteel | 1,504 € |
| 1596 | ACargoGroup OÜ Kaubavedu maanteel | 1,498 € |
| 1597 | RS Express OÜ Kaubavedu maanteel | 1,490 € |
| 1598 | Kurbads OÜ Kaubavedu maanteel | 1,486 € |
| 1599 | Ransar OÜ Kaubavedu maanteel | 1,449 € |
| 1600 | Western Logistics OÜ Kaubavedu maanteel | 1,443 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.