Profit TOP 2019 · Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
2,569 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- 1501Müürikivi OÜ4,756 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1502Rutar Grupp OÜ4,756 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,753 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,752 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1505Sternfelt OÜ4,748 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1506LVeix Ehitus OÜ4,735 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1507osaühing GRIGER4,733 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,732 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,727 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1510Osaühing Nowap4,715 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1511VOVKA Ehitus OÜ4,707 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1512Fratres OÜ4,700 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1513CID OÜ4,699 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1514Zitreno OÜ4,696 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1515Tomilona OÜ4,688 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1516Metsamajand OÜ4,688 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1517ARIS Ehitus OÜ4,681 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,681 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1519Place4You OÜ4,681 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1520Well Work OÜ4,679 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1521Jansapuit OÜ4,678 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1522Johanson CJ OÜ4,669 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,660 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,659 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1525Estate Home OÜ4,654 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,631 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1527Kamram OÜ4,630 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1528OÜ KMR Projekt4,606 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1529Morado OÜ4,603 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1530Revika Ehitus OÜ4,582 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1531Dekler OÜ4,559 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,557 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1533osaühing AH Duo4,532 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1534Staren Ehitus OÜ4,526 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1535HOFFA OÜ4,522 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1536OÜ S.T.I. GRUPP4,517 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,515 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,501 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1539Renhet OÜ4,471 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1540osaühing Almar4,467 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,464 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1542Puidutuba OÜ4,456 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,453 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1544OÜ Revi4,439 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1545Sdok Ehitus OÜ4,436 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1546OÜ Brimuta4,427 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1547MALITON OÜ4,426 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1548Team Timpurit OÜ4,393 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1549KM OÜ4,363 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,363 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,353 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1552PTLN Ehitus OÜ4,340 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1553Ematala OÜ4,332 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1554RAK Ehitused OÜ4,328 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1555OÜ Saunavaim4,320 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1556OÜ Wuld4,320 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,318 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1558B&B Ehitus OÜ4,315 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1559OÜ VS Ehitus4,274 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1560TTR Grupp OÜ4,271 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,242 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,240 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,222 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1564Osaühing C-Ment4,219 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,211 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1566JAXMAR GRUPP OÜ4,163 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,157 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1568Fentler OÜ4,148 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1569ASTROMVEST OÜ4,144 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1570OÜ Ehitusviis4,139 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1571Hundi Varad OÜ4,136 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1572Puruvennad OÜ4,136 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,130 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,122 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1575Stene OÜ4,116 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,096 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1577Nives Grupp OÜ4,094 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1578OÜ RENSOVIX4,087 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1579Remppa OÜ4,061 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1580Sanix OÜ4,057 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 4,051 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1582Raido Kaminad OÜ4,043 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1583AmberHouse OÜ4,043 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1584A.M.P TÖÖD OÜ4,039 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1585Niverox OÜ4,028 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1586Aivatex OÜ4,017 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1587VAIKUSEKODU OÜ4,010 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1588Margat Grupp OÜ4,002 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1589TGZ Projekt OÜ3,995 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1590TAMERAN OÜ3,974 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1591RAMKO OÜ3,965 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1592KMO Ehitus OÜ3,950 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1593TH ROOF OÜ3,939 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1594ADR CARRIERS OÜ3,908 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1595Edanas Ehitus OÜ3,890 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1596Pemlog OÜ3,886 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1597Varado Ehitus OÜ3,872 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1598Wellgroup OÜ3,856 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1599Sihtpunkt OÜ3,818 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- 1600Exailos OÜ3,806 €Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 1501 | Müürikivi OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,756 € |
| 1502 | Rutar Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,756 € |
| 1503 | Krohv in Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,753 € |
| 1504 | OÜ Nurmesko Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,752 € |
| 1505 | Sternfelt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,748 € |
| 1506 | LVeix Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,735 € |
| 1507 | osaühing GRIGER Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,733 € |
| 1508 | Astoriina Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,732 € |
| 1509 | Osaühing Roovet Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,727 € |
| 1510 | Osaühing Nowap Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,715 € |
| 1511 | VOVKA Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,707 € |
| 1512 | Fratres OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,700 € |
| 1513 | CID OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,699 € |
| 1514 | Zitreno OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,696 € |
| 1515 | Tomilona OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,688 € |
| 1516 | Metsamajand OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,688 € |
| 1517 | ARIS Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,681 € |
| 1518 | Põrandavalu keskus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,681 € |
| 1519 | Place4You OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,681 € |
| 1520 | Well Work OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,679 € |
| 1521 | Jansapuit OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,678 € |
| 1522 | Johanson CJ OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,669 € |
| 1523 | OÜ RiJanO rakennus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,660 € |
| 1524 | Raidmax Invest OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,659 € |
| 1525 | Estate Home OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,654 € |
| 1526 | Kermax Viimistlus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,631 € |
| 1527 | Kamram OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,630 € |
| 1528 | OÜ KMR Projekt Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,606 € |
| 1529 | Morado OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,603 € |
| 1530 | Revika Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,582 € |
| 1531 | Dekler OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,559 € |
| 1532 | Osaühing Energreen Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,557 € |
| 1533 | osaühing AH Duo Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,532 € |
| 1534 | Staren Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,526 € |
| 1535 | HOFFA OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,522 € |
| 1536 | OÜ S.T.I. GRUPP Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,517 € |
| 1537 | Neorantex Ehitus Osaühing Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,515 € |
| 1538 | Korvad Group Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,501 € |
| 1539 | Renhet OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,471 € |
| 1540 | osaühing Almar Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,467 € |
| 1541 | RT Ehitusgrupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,464 € |
| 1542 | Puidutuba OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,456 € |
| 1543 | BCA Ehitusgrupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,453 € |
| 1544 | OÜ Revi Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,439 € |
| 1545 | Sdok Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,436 € |
| 1546 | OÜ Brimuta Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,427 € |
| 1547 | MALITON OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,426 € |
| 1548 | Team Timpurit OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,393 € |
| 1549 | KM OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,363 € |
| 1550 | Osaühing Tinbox Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,363 € |
| 1551 | MARESTONE BUILDING OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,353 € |
| 1552 | PTLN Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,340 € |
| 1553 | Ematala OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,332 € |
| 1554 | RAK Ehitused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,328 € |
| 1555 | OÜ Saunavaim Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,320 € |
| 1556 | OÜ Wuld Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,320 € |
| 1557 | OÜ Linnavara Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,318 € |
| 1558 | B&B Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,315 € |
| 1559 | OÜ VS Ehitus Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,274 € |
| 1560 | TTR Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,271 € |
| 1561 | K&K Insenerlahendused OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,242 € |
| 1562 | Osaühing Upakkterminal EV Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,240 € |
| 1563 | Timberelement Paigalduse OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,222 € |
| 1564 | Osaühing C-Ment Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,219 € |
| 1565 | Osaühing Eha Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,211 € |
| 1566 | JAXMAR GRUPP OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,163 € |
| 1567 | Osaühing Baltic Sankai Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,157 € |
| 1568 | Fentler OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,148 € |
| 1569 | ASTROMVEST OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,144 € |
| 1570 | OÜ Ehitusviis Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,139 € |
| 1571 | Hundi Varad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,136 € |
| 1572 | Puruvennad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,136 € |
| 1573 | osaühing Adelberg Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,130 € |
| 1574 | Osaühing DRS Grupp Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,122 € |
| 1575 | Stene OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,116 € |
| 1576 | osaühing "E & J Ehitus" Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,096 € |
| 1577 | Nives Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,094 € |
| 1578 | OÜ RENSOVIX Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,087 € |
| 1579 | Remppa OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,061 € |
| 1580 | Sanix OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,057 € |
| 1581 | Restaur Baltic OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,051 € |
| 1582 | Raido Kaminad OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,043 € |
| 1583 | AmberHouse OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,043 € |
| 1584 | A.M.P TÖÖD OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,039 € |
| 1585 | Niverox OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,028 € |
| 1586 | Aivatex OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,017 € |
| 1587 | VAIKUSEKODU OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,010 € |
| 1588 | Margat Grupp OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 4,002 € |
| 1589 | TGZ Projekt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,995 € |
| 1590 | TAMERAN OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,974 € |
| 1591 | RAMKO OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,965 € |
| 1592 | KMO Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,950 € |
| 1593 | TH ROOF OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,939 € |
| 1594 | ADR CARRIERS OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,908 € |
| 1595 | Edanas Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,890 € |
| 1596 | Pemlog OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,886 € |
| 1597 | Varado Ehitus OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,872 € |
| 1598 | Wellgroup OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,856 € |
| 1599 | Sihtpunkt OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,818 € |
| 1600 | Exailos OÜ Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | 3,806 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.