Profit TOP 2019 · Muu veislaste ja pühvlikasvatus
225 companies, from 2019 annual reports · Source: annual reports
- −53,337 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −59,581 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −75,417 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −79,752 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −80,329 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −82,495 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 307OÜ Vet Agro−91,767 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −129,768 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- 309OÜ Siimumets−151,783 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −160,973 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −228,748 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −249,064 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
- −323,627 €Muu veislaste ja pühvlikasvatus
| # | Annual profit | |
|---|---|---|
| 301 | KÜÜNINIIDU OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −53,337 € |
| 302 | Aberdeen Top Genetics OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −59,581 € |
| 303 | OÜ AADU-MAALI Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −75,417 € |
| 304 | OSAÜHING SAARE RANTSO Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −79,752 € |
| 305 | Osaühing Folia Agro Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −80,329 € |
| 306 | Osaühing Maasikamäe Lihakari Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −82,495 € |
| 307 | OÜ Vet Agro Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −91,767 € |
| 308 | Osaühing Ohtja Agro Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −129,768 € |
| 309 | OÜ Siimumets Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −151,783 € |
| 310 | OÜ Sarapiku Piim Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −160,973 € |
| 311 | Osaühing Virika Farm Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −228,748 € |
| 312 | Muhu Farmid OÜ Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −249,064 € |
| 313 | osaühing Saare Veisekasvatus Muu veislaste ja pühvlikasvatus | −323,627 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.