Revenue TOP 2025 · Liha töötlemine ja säilitamine, k.a tapamajade tegevus
Based on 2025 annual reports · Source: Estonian business register
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 191,212,000 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 8,375,474 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 7,485,557 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 4,247,682 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 4,054,092 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 3,558,959 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 2,709,741 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 1,110,226 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 505,160 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 447,313 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 354,441 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 289,826 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 286,035 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 217,239 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 195,404 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 121,397 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 112,809 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 88,423 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 79,715 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 55,810 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 28,909 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 14,091 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
- 4,811 €Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1 | AS Maag Eesti Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 191,212,000 € |
| 2 | Osaühing Karjamõisa Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 8,375,474 € |
| 3 | Osaühing LIHAKARN Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 7,485,557 € |
| 4 | Osaühing Mulgi Lihakarn Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 4,247,682 € |
| 5 | Osaühing Matsimoka Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 4,054,092 € |
| 6 | OSAÜHING FIJOM PLUSS Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 3,558,959 € |
| 7 | OÜ OTEPÄÄ LIHATÖÖSTUS EDGAR Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 2,709,741 € |
| 8 | LIHAPROFF OÜ Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 1,110,226 € |
| 9 | OÜ Vecordia Põltsamaa Vorstitööstus Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 505,160 € |
| 10 | Snakit Foods OÜ Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 447,313 € |
| 11 | Osaühing Saare Uluk Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 354,441 € |
| 12 | Osaühing Kõldu Lihakarn Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 289,826 € |
| 13 | OÜ ANKOED Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 286,035 € |
| 14 | Hiiumaa Lihatööstus OÜ Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 217,239 € |
| 15 | Muhu Liha Tulundusühistu Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 195,404 € |
| 16 | OÜ Rajamõisa Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 121,397 € |
| 17 | Butchers Edge OÜ Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 112,809 € |
| 18 | Osaühing Jarko Auto Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 88,423 € |
| 19 | Allika Talu OÜ Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 79,715 € |
| 20 | OÜ Kaina Angus Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 55,810 € |
| 21 | Kodune Vorst OÜ Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 28,909 € |
| 22 | OÜ MAARJALEPP Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 14,091 € |
| 23 | Hiiu Uluk OÜ Liha, v.a linnuliha, töötlemine ja säilitamine | 4,811 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.