Revenue TOP 2025 · Mootorsõidukite remont ja hooldus
2,506 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 1701Repaint OÜ21,651 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1702AvtoSilla OÜ21,548 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1703OÜ Grebert21,532 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1704AT Teenindus OÜ21,528 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1705VÕRU ONKEL OÜ21,522 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 21,492 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 21,462 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1708OÜ A-Käigukast21,433 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1709ECK Auto OÜ21,423 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1710Aurem Est OÜ21,378 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1711Paisar OÜ21,367 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1712OÜ MeKaMe21,353 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1713TAHMAFILTER OÜ21,295 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 21,273 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 21,226 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1716osaühing AUTENOR21,136 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 21,103 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1718Tipe Auto OÜ21,059 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1719MOTeenused OÜ20,931 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 20,900 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1721EDBMotors OÜ20,862 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1722RT Wellmek OÜ20,821 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1723OSAÜHING HOPROM20,753 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1724OÜ MIXMEIST20,745 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1725OÜ Armen Auto20,739 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1726Alpest OÜ20,727 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1727Portcar OÜ20,703 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1728OÜ Autovira20,698 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 20,610 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1730Lakar Trading OÜ20,556 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1731Esar OÜ20,548 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1732OÜ Royalfix20,533 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1733DEBRAAL OÜ20,515 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1734OÜ Offspring20,434 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1735Raster OÜ20,418 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 20,416 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1737Volador Grupp OÜ20,357 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1738OÜ HEIDELMAN20,301 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 20,279 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1740Osaühing Trabur20,276 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 20,269 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1742KuumVrumm OÜ20,269 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1743inc service OÜ20,198 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1744DOVARI OÜ20,194 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 20,166 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1746Osaühing Krustop20,122 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1747Imede Garaaž OÜ20,115 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 20,098 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1749Henlin OÜ20,096 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1750LATHELM GRT OÜ20,083 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 20,059 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1752RPM AUTO OÜ19,867 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1753Arvimelan OÜ19,829 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1754Edise Grupp OÜ19,657 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1755Window Films OÜ19,609 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1756VIP WELDER OÜ19,563 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1757FINEAUTO OÜ19,537 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1758Fxmotors OÜ19,519 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1759OÜ AD4start19,473 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1760Avaro OÜ19,444 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1761DixiLab OÜ19,385 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1762T-Kiled OÜ19,357 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1763RT CarCustoms OÜ19,353 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1764JL Profitto OÜ19,353 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1765OÜ PUUJALG19,311 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 19,288 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 19,269 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 19,264 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1769Molk Abi OÜ19,253 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 19,238 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 19,200 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1772Adenor OÜ19,193 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 19,188 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1774AversAuto OÜ19,181 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 19,095 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1776WeldHelp OÜ19,085 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1777Keroke OÜ19,084 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1778Autotaip OÜ19,049 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1779Mexato OÜ19,048 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1780Interbänk OÜ18,963 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1781OÜ Meva Auto18,954 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1782Ahja Service OÜ18,924 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1783Currus Grupp OÜ18,894 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1784AM GOLDWASH OÜ18,890 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 18,807 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1786FIXING Osaühing18,639 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1787OÜ COSWORTH18,541 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1788Renuvio OÜ18,489 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1789Garage 39 OÜ18,454 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1790Suldal OÜ18,419 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1791MILLER AUTO OÜ18,400 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1792VK Autoremont OÜ18,350 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1793Eskel Group OÜ18,347 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1794Wagenmeister OÜ18,337 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1795Weldog OÜ18,312 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1796RomeTech OÜ18,265 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1797K-Garaaž OÜ18,258 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1798AgroTune OÜ18,233 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1799Hansu Service OÜ18,225 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
- 1800OÜ Rõngu Auto18,158 €Mootorsõidukite remont ja hooldus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1701 | Repaint OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,651 € |
| 1702 | AvtoSilla OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,548 € |
| 1703 | OÜ Grebert Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,532 € |
| 1704 | AT Teenindus OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,528 € |
| 1705 | VÕRU ONKEL OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,522 € |
| 1706 | K&K Kuurigaraaž OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,492 € |
| 1707 | Saare Autogaas OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,462 € |
| 1708 | OÜ A-Käigukast Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,433 € |
| 1709 | ECK Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,423 € |
| 1710 | Aurem Est OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,378 € |
| 1711 | Paisar OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,367 € |
| 1712 | OÜ MeKaMe Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,353 € |
| 1713 | TAHMAFILTER OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,295 € |
| 1714 | Usaldusühing OPSV AUTO Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,273 € |
| 1715 | osaühing AUTOELEKTER Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,226 € |
| 1716 | osaühing AUTENOR Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,136 € |
| 1717 | Ignatov logistics OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,103 € |
| 1718 | Tipe Auto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 21,059 € |
| 1719 | MOTeenused OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,931 € |
| 1720 | Korrosioonikaitse Keskus OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,900 € |
| 1721 | EDBMotors OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,862 € |
| 1722 | RT Wellmek OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,821 € |
| 1723 | OSAÜHING HOPROM Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,753 € |
| 1724 | OÜ MIXMEIST Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,745 € |
| 1725 | OÜ Armen Auto Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,739 € |
| 1726 | Alpest OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,727 € |
| 1727 | Portcar OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,703 € |
| 1728 | OÜ Autovira Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,698 € |
| 1729 | Osaühing Talli Motors Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,610 € |
| 1730 | Lakar Trading OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,556 € |
| 1731 | Esar OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,548 € |
| 1732 | OÜ Royalfix Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,533 € |
| 1733 | DEBRAAL OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,515 € |
| 1734 | OÜ Offspring Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,434 € |
| 1735 | Raster OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,418 € |
| 1736 | Gaznet Seadmed OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,416 € |
| 1737 | Volador Grupp OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,357 € |
| 1738 | OÜ HEIDELMAN Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,301 € |
| 1739 | Carproff autopesula OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,279 € |
| 1740 | Osaühing Trabur Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,276 € |
| 1741 | KV AutoRem Baltic OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,269 € |
| 1742 | KuumVrumm OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,269 € |
| 1743 | inc service OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,198 € |
| 1744 | DOVARI OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,194 € |
| 1745 | Osaühing AV Dyno Service Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,166 € |
| 1746 | Osaühing Krustop Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,122 € |
| 1747 | Imede Garaaž OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,115 € |
| 1748 | Autoteenindus EVEL OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,098 € |
| 1749 | Henlin OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,096 € |
| 1750 | LATHELM GRT OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,083 € |
| 1751 | Autohooldus Kentauris OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 20,059 € |
| 1752 | RPM AUTO OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,867 € |
| 1753 | Arvimelan OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,829 € |
| 1754 | Edise Grupp OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,657 € |
| 1755 | Window Films OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,609 € |
| 1756 | VIP WELDER OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,563 € |
| 1757 | FINEAUTO OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,537 € |
| 1758 | Fxmotors OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,519 € |
| 1759 | OÜ AD4start Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,473 € |
| 1760 | Avaro OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,444 € |
| 1761 | DixiLab OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,385 € |
| 1762 | T-Kiled OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,357 € |
| 1763 | RT CarCustoms OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,353 € |
| 1764 | JL Profitto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,353 € |
| 1765 | OÜ PUUJALG Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,311 € |
| 1766 | UUSAUTOMAJA Osaühing Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,288 € |
| 1767 | Tartu Autotöökoda OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,269 € |
| 1768 | Mobile car service OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,264 € |
| 1769 | Molk Abi OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,253 € |
| 1770 | Osaühing M.I.F. SSC Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,238 € |
| 1771 | osaühing AKO ATTA Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,200 € |
| 1772 | Adenor OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,193 € |
| 1773 | Ivori Autokoda OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,188 € |
| 1774 | AversAuto OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,181 € |
| 1775 | OÜ Kuningamae RTM Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,095 € |
| 1776 | WeldHelp OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,085 € |
| 1777 | Keroke OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,084 € |
| 1778 | Autotaip OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,049 € |
| 1779 | Mexato OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 19,048 € |
| 1780 | Interbänk OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,963 € |
| 1781 | OÜ Meva Auto Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,954 € |
| 1782 | Ahja Service OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,924 € |
| 1783 | Currus Grupp OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,894 € |
| 1784 | AM GOLDWASH OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,890 € |
| 1785 | Autoklaaside Trading OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,807 € |
| 1786 | FIXING Osaühing Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,639 € |
| 1787 | OÜ COSWORTH Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,541 € |
| 1788 | Renuvio OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,489 € |
| 1789 | Garage 39 OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,454 € |
| 1790 | Suldal OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,419 € |
| 1791 | MILLER AUTO OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,400 € |
| 1792 | VK Autoremont OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,350 € |
| 1793 | Eskel Group OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,347 € |
| 1794 | Wagenmeister OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,337 € |
| 1795 | Weldog OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,312 € |
| 1796 | RomeTech OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,265 € |
| 1797 | K-Garaaž OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,258 € |
| 1798 | AgroTune OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,233 € |
| 1799 | Hansu Service OÜ Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,225 € |
| 1800 | OÜ Rõngu Auto Mootorsõidukite remont ja hooldus | 18,158 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.