Revenue TOP 2025 · Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
1,636 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 1001Vinrem OÜ23,530 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1002Monovik OÜ23,334 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1003JK-PROJEKT OÜ23,215 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 23,200 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1005Evopumps OÜ23,200 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1006Soojustehnik OÜ23,184 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1007Täpne Pliiats OÜ23,170 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1008OÜ NURGA PROJEKT23,162 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1009Heliprojekt OÜ23,093 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 23,060 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1011osaühing Merigos23,044 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1012VIFPartner OÜ22,868 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1013Zartek OÜ22,830 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1014OÜ SGGL22,800 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1015OÜ A.E.T.Reklaam22,690 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1016LES GROTTES OÜ22,464 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1017A2 Projekt OÜ22,450 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 22,379 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1019Veekratt OÜ22,365 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 22,355 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1021EHR projektid OÜ22,350 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1022Viral Holding OÜ22,350 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1023Aufler OÜ22,310 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 22,235 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 22,080 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1026Osaühing Decider22,037 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1027Parabol OÜ22,037 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1028ASprojekt OÜ21,965 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1029OÜ Haushub21,918 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1030Atect Projekt OÜ21,909 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 21,900 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1032TM Elekter OÜ21,881 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 21,800 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1034OÜ Norwood Group21,740 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 21,641 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 21,495 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1037Samvest OÜ21,450 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1038Siltec Group OÜ21,433 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1039OÜ ILM ARHITEKT21,363 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1040RS Investing OÜ21,360 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1041PuhasTech OÜ21,327 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1042Mihnov OÜ21,245 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1043Elverk OÜ21,156 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1044OÜ Elenex21,150 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1045Index Infra OÜ21,062 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 21,055 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 20,975 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1048OÜ Eurostuudio20,959 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1049Osaühing HPP20,895 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1050Osaühing CRAFTA20,830 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 20,800 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1052EHFELT OÜ20,776 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1053Vektorprojekt OÜ20,666 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 20,405 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1055Luka Projekt OÜ20,354 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1056Sofkam OÜ20,220 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1057Mirrom OÜ20,126 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 20,119 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1059MRTON OÜ20,000 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1060AKVALIUS OÜ19,900 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1061Vund OÜ19,775 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1062OÜ Melbert19,760 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 19,757 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 19,708 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1065OÜ FERVORO19,700 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 19,646 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1067A&J Lillepõld OÜ19,519 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1068RANCOM OÜ19,453 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 19,410 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1070PHOTOSHOP OÜ19,377 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1071A.G.S. OÜ19,347 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1072Taruvara OÜ19,151 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 19,048 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1074OÜ Ruukase18,701 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 18,700 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1076FITA PROJEKT OÜ18,625 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 18,600 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 18,591 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1079OÜ Sibest Group18,590 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 18,536 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1081OÜ ES Invest18,530 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1082Retrone OÜ18,516 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1083OÜ Elemento18,500 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 18,390 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 18,334 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1086Arhitehnika OÜ18,297 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1087OMA Trading OÜ18,268 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1088SOLVENDO OÜ18,264 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1089S Projektid OÜ18,242 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1090SolbePD OÜ18,200 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1091Meier Projekt OÜ18,140 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1092Savenergy OÜ18,110 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1093OÜ Solness18,045 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 18,003 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 18,000 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1096Kasten Invest OÜ17,996 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1097Osaühing Agu EMS17,832 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 17,788 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1099Kiirprojektid OÜ17,774 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- 1100AGM Projekt OÜ17,540 €Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1001 | Vinrem OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 23,530 € |
| 1002 | Monovik OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 23,334 € |
| 1003 | JK-PROJEKT OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 23,215 € |
| 1004 | Osaühing Trebuild Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 23,200 € |
| 1005 | Evopumps OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 23,200 € |
| 1006 | Soojustehnik OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 23,184 € |
| 1007 | Täpne Pliiats OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 23,170 € |
| 1008 | OÜ NURGA PROJEKT Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 23,162 € |
| 1009 | Heliprojekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 23,093 € |
| 1010 | EHITUSE INSENERIBÜROO OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 23,060 € |
| 1011 | osaühing Merigos Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 23,044 € |
| 1012 | VIFPartner OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,868 € |
| 1013 | Zartek OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,830 € |
| 1014 | OÜ SGGL Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,800 € |
| 1015 | OÜ A.E.T.Reklaam Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,690 € |
| 1016 | LES GROTTES OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,464 € |
| 1017 | A2 Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,450 € |
| 1018 | Pretii Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,379 € |
| 1019 | Veekratt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,365 € |
| 1020 | Raudmäe Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,355 € |
| 1021 | EHR projektid OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,350 € |
| 1022 | Viral Holding OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,350 € |
| 1023 | Aufler OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,310 € |
| 1024 | Rahva projektid OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,235 € |
| 1025 | OMK Inseneribüroo Osaühing Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,080 € |
| 1026 | Osaühing Decider Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,037 € |
| 1027 | Parabol OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 22,037 € |
| 1028 | ASprojekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,965 € |
| 1029 | OÜ Haushub Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,918 € |
| 1030 | Atect Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,909 € |
| 1031 | IB Lehar Leetsaar OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,900 € |
| 1032 | TM Elekter OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,881 € |
| 1033 | osaühing Raba Projekt Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,800 € |
| 1034 | OÜ Norwood Group Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,740 € |
| 1035 | Osaühing CONSULTING ENGINEER Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,641 € |
| 1036 | OÜ Aleksfori Ehitus Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,495 € |
| 1037 | Samvest OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,450 € |
| 1038 | Siltec Group OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,433 € |
| 1039 | OÜ ILM ARHITEKT Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,363 € |
| 1040 | RS Investing OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,360 € |
| 1041 | PuhasTech OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,327 € |
| 1042 | Mihnov OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,245 € |
| 1043 | Elverk OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,156 € |
| 1044 | OÜ Elenex Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,150 € |
| 1045 | Index Infra OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,062 € |
| 1046 | Tallinna Elekter Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 21,055 € |
| 1047 | Osaühing Merekull Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 20,975 € |
| 1048 | OÜ Eurostuudio Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 20,959 € |
| 1049 | Osaühing HPP Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 20,895 € |
| 1050 | Osaühing CRAFTA Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 20,830 € |
| 1051 | Osaühing VERTEX ENGINEERING Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 20,800 € |
| 1052 | EHFELT OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 20,776 € |
| 1053 | Vektorprojekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 20,666 € |
| 1054 | Maatriks Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 20,405 € |
| 1055 | Luka Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 20,354 € |
| 1056 | Sofkam OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 20,220 € |
| 1057 | Mirrom OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 20,126 € |
| 1058 | OÜ GECC Konsultatsioonid Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 20,119 € |
| 1059 | MRTON OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 20,000 € |
| 1060 | AKVALIUS OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,900 € |
| 1061 | Vund OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,775 € |
| 1062 | OÜ Melbert Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,760 € |
| 1063 | EXIT Arhitektid OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,757 € |
| 1064 | Osaühing DEKORAATOR Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,708 € |
| 1065 | OÜ FERVORO Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,700 € |
| 1066 | Guild of Engineers OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,646 € |
| 1067 | A&J Lillepõld OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,519 € |
| 1068 | RANCOM OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,453 € |
| 1069 | OÜ Tõnu Jõgi inseneribüroo Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,410 € |
| 1070 | PHOTOSHOP OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,377 € |
| 1071 | A.G.S. OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,347 € |
| 1072 | Taruvara OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,151 € |
| 1073 | MJU Innovations OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 19,048 € |
| 1074 | OÜ Ruukase Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,701 € |
| 1075 | O.E.M. Support OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,700 € |
| 1076 | FITA PROJEKT OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,625 € |
| 1077 | Inseneribüroo Difuusor OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,600 € |
| 1078 | w33 Kinnisvara OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,591 € |
| 1079 | OÜ Sibest Group Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,590 € |
| 1080 | Alfsan Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,536 € |
| 1081 | OÜ ES Invest Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,530 € |
| 1082 | Retrone OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,516 € |
| 1083 | OÜ Elemento Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,500 € |
| 1084 | Energiatõhusad projektid OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,390 € |
| 1085 | Electrical Systems OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,334 € |
| 1086 | Arhitehnika OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,297 € |
| 1087 | OMA Trading OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,268 € |
| 1088 | SOLVENDO OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,264 € |
| 1089 | S Projektid OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,242 € |
| 1090 | SolbePD OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,200 € |
| 1091 | Meier Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,140 € |
| 1092 | Savenergy OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,110 € |
| 1093 | OÜ Solness Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,045 € |
| 1094 | ARCHITECTUS Osaühing Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,003 € |
| 1095 | Manier Kapital OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 18,000 € |
| 1096 | Kasten Invest OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 17,996 € |
| 1097 | Osaühing Agu EMS Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 17,832 € |
| 1098 | House 3D Project OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 17,788 € |
| 1099 | Kiirprojektid OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 17,774 € |
| 1100 | AGM Projekt OÜ Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine | 17,540 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.