Revenue TOP 2025 · Raamatupidamine, maksualane nõustamine
5,758 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 1601Osaühing Majaan31,655 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 31,606 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1603EEPO Grupp OÜ31,591 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1604Koterii OÜ31,551 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1605LIG OÜ31,525 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1606Finun OÜ31,517 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 31,510 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1608Temptation OÜ31,486 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1609RZ Technics OÜ31,480 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1610MTL Group OÜ31,477 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1611Essex Projekt OÜ31,465 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1612OÜ EBITA ROI31,461 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1613OÜ Landfinants31,452 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1614OÜ MOTTE31,447 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1615osaühing Eriarve31,410 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1616M.R & Co OÜ31,396 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 31,371 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1618Tehus OÜ31,305 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1619MY.A OÜ31,295 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1620Profin Group OÜ31,260 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1621UK Teenused OÜ31,250 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1622Papli Studio OÜ31,208 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1623OÜ KÜTRIK31,200 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1624Accountfit OÜ31,199 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1625Lavonne OÜ31,195 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1626ProfitTax OÜ31,136 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1627M.K.Profit OÜ31,098 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1628Bait Null OÜ31,090 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1629Avama Invest OÜ31,088 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1630Kohvi OÜ31,086 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1631osaühing Revenue31,063 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1632Liiselsound OÜ31,007 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1633Bilanset OÜ31,000 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1634Helikus OÜ30,959 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1635MARTENAS OÜ30,954 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1636Malbren OÜ30,904 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1637T.S.Account OÜ30,882 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1638Eladne Invest OÜ30,853 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1639VEDOS OÜ30,851 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1640OÜ Veebifinants30,835 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,825 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1642AMP Finance OÜ30,807 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1643EHIRA EHITUSE OÜ30,770 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1644AruArvestus OÜ30,754 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1645Emlinte OÜ30,732 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1646Ermitech OÜ30,725 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,720 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1648osaühing OLMIVA30,697 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1649Naturaalia OÜ30,694 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1650Osaühing Simu30,681 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1651Assetiva OÜ30,680 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1652KC Consulenza OÜ30,630 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1653Äriarvestuse OÜ30,623 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1654Almato OÜ30,615 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,602 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,583 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1657Allika Büroo OÜ30,570 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1658Red Rokit OÜ30,566 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1659Numerales OÜ30,561 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,551 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1661LUM projekt OÜ30,546 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1662Baltik Büroo OÜ30,524 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,502 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,494 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,480 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1666Mullamari OÜ30,470 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1667KM FINACCEST OÜ30,457 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,448 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,435 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,381 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1671LaRa OÜ30,331 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,324 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1673Kasumikeskus OÜ30,287 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1674Majandusaasta OÜ30,283 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,282 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1676Atsikas OÜ30,272 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1677Grow Consult OÜ30,251 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1678TAMMESALU OÜ30,228 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1679Ülejõe OÜ30,173 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1680OÜ Ise Tegi30,097 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,094 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,031 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,028 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1684INstunning OÜ30,028 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1685KVOD Teenused OÜ30,020 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,018 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1687EXACTE OÜ30,013 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 30,000 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1689Kodu heakord UÜ29,978 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 29,970 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1691PARKELLI OÜ29,935 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1692OÜ Easthans29,918 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 29,904 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 29,897 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 29,894 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1696OÜ Sumsari29,865 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1697VLPROFIT OÜ29,845 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1698Hõberaamat OÜ29,845 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 1699SigneNorp OÜ29,844 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- 29,840 €Raamatupidamine, maksualane nõustamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1601 | Osaühing Majaan Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,655 € |
| 1602 | Pairan Hooldus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,606 € |
| 1603 | EEPO Grupp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,591 € |
| 1604 | Koterii OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,551 € |
| 1605 | LIG OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,525 € |
| 1606 | Finun OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,517 € |
| 1607 | OÜ Milson Capital Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,510 € |
| 1608 | Temptation OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,486 € |
| 1609 | RZ Technics OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,480 € |
| 1610 | MTL Group OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,477 € |
| 1611 | Essex Projekt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,465 € |
| 1612 | OÜ EBITA ROI Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,461 € |
| 1613 | OÜ Landfinants Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,452 € |
| 1614 | OÜ MOTTE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,447 € |
| 1615 | osaühing Eriarve Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,410 € |
| 1616 | M.R & Co OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,396 € |
| 1617 | Finbalt Consulting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,371 € |
| 1618 | Tehus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,305 € |
| 1619 | MY.A OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,295 € |
| 1620 | Profin Group OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,260 € |
| 1621 | UK Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,250 € |
| 1622 | Papli Studio OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,208 € |
| 1623 | OÜ KÜTRIK Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,200 € |
| 1624 | Accountfit OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,199 € |
| 1625 | Lavonne OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,195 € |
| 1626 | ProfitTax OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,136 € |
| 1627 | M.K.Profit OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,098 € |
| 1628 | Bait Null OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,090 € |
| 1629 | Avama Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,088 € |
| 1630 | Kohvi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,086 € |
| 1631 | osaühing Revenue Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,063 € |
| 1632 | Liiselsound OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,007 € |
| 1633 | Bilanset OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 31,000 € |
| 1634 | Helikus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,959 € |
| 1635 | MARTENAS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,954 € |
| 1636 | Malbren OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,904 € |
| 1637 | T.S.Account OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,882 € |
| 1638 | Eladne Invest OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,853 € |
| 1639 | VEDOS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,851 € |
| 1640 | OÜ Veebifinants Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,835 € |
| 1641 | Tupsi Konsultatsioonid OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,825 € |
| 1642 | AMP Finance OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,807 € |
| 1643 | EHIRA EHITUSE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,770 € |
| 1644 | AruArvestus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,754 € |
| 1645 | Emlinte OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,732 € |
| 1646 | Ermitech OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,725 € |
| 1647 | Georgiin Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,720 € |
| 1648 | osaühing OLMIVA Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,697 € |
| 1649 | Naturaalia OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,694 € |
| 1650 | Osaühing Simu Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,681 € |
| 1651 | Assetiva OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,680 € |
| 1652 | KC Consulenza OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,630 € |
| 1653 | Äriarvestuse OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,623 € |
| 1654 | Almato OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,615 € |
| 1655 | osaühing A.E.GRUBERG Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,602 € |
| 1656 | Vesiiri Äriteenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,583 € |
| 1657 | Allika Büroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,570 € |
| 1658 | Red Rokit OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,566 € |
| 1659 | Numerales OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,561 € |
| 1660 | E-Audit Konsultatsioonid OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,551 € |
| 1661 | LUM projekt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,546 € |
| 1662 | Baltik Büroo OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,524 € |
| 1663 | AGG Raamatupidamisteenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,502 € |
| 1664 | Raamatupidamine OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,494 € |
| 1665 | HG Investeeringud OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,480 € |
| 1666 | Mullamari OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,470 € |
| 1667 | KM FINACCEST OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,457 € |
| 1668 | Kartuli koored OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,448 € |
| 1669 | VABA SOLUTIONS OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,435 € |
| 1670 | Accounting Services OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,381 € |
| 1671 | LaRa OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,331 € |
| 1672 | OÜ Gatita Finants Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,324 € |
| 1673 | Kasumikeskus OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,287 € |
| 1674 | Majandusaasta OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,283 € |
| 1675 | Osaühing NETRE FINANCE Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,282 € |
| 1676 | Atsikas OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,272 € |
| 1677 | Grow Consult OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,251 € |
| 1678 | TAMMESALU OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,228 € |
| 1679 | Ülejõe OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,173 € |
| 1680 | OÜ Ise Tegi Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,097 € |
| 1681 | Rita Raamatupidamisteenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,094 € |
| 1682 | Korteriühistute Raamatupidamise OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,031 € |
| 1683 | Haiba Financials OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,028 € |
| 1684 | INstunning OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,028 € |
| 1685 | KVOD Teenused OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,020 € |
| 1686 | osaühing Bilansikontor Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,018 € |
| 1687 | EXACTE OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,013 € |
| 1688 | Segen Consulting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 30,000 € |
| 1689 | Kodu heakord UÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,978 € |
| 1690 | Adviser Economi OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,970 € |
| 1691 | PARKELLI OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,935 € |
| 1692 | OÜ Easthans Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,918 € |
| 1693 | HR Raamat Osaühing Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,904 € |
| 1694 | Hiietamme Projekt OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,897 € |
| 1695 | osaühing R & M Investeeringud Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,894 € |
| 1696 | OÜ Sumsari Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,865 € |
| 1697 | VLPROFIT OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,845 € |
| 1698 | Hõberaamat OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,845 € |
| 1699 | SigneNorp OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,844 € |
| 1700 | Konto Accounting OÜ Raamatupidamine, maksualane nõustamine | 29,840 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.