Revenue TOP 2025 · Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
720 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 701Kitato OÜ300 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 300 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 300 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 290 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 252 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 230 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 225 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 708JK SEIM OÜ203 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 709Cataleya OÜ200 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 196 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 191 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 175 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 713Flerdas OÜ170 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 150 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 715OÜ Cubalibre140 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 101 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 98 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 81 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 60 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
- 720Mirent OÜ15 €Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 701 | Kitato OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 300 € |
| 702 | N.K&T Grupp OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 300 € |
| 703 | Rendihooldus OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 300 € |
| 704 | IMMO-CONCEPTA Management OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 290 € |
| 705 | Lõunalaius OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 252 € |
| 706 | OSAÜHING HEAVARA Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 230 € |
| 707 | Koduinsener OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 225 € |
| 708 | JK SEIM OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 203 € |
| 709 | Cataleya OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 200 € |
| 710 | Noarootsi Varad OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 196 € |
| 711 | RandlaRent OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 191 € |
| 712 | Hooldatud aiad OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 175 € |
| 713 | Flerdas OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 170 € |
| 714 | MKS Invest Grupp OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 150 € |
| 715 | OÜ Cubalibre Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 140 € |
| 716 | Marilate Trading OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 101 € |
| 717 | OÜ RealWAY Kinnisvara Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 98 € |
| 718 | Smart ICT Solutions OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 81 € |
| 719 | Bioproteiin OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 60 € |
| 720 | Mirent OÜ Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | 15 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.