Revenue TOP 2025 · Programmeerimine
5,167 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 35,498 €Programmeerimine
- 3002OÜ PCREAS35,492 €Programmeerimine
- 3003DevDrop OÜ35,488 €Programmeerimine
- 3004Osaühing Dublic35,432 €Programmeerimine
- 35,350 €Programmeerimine
- 35,260 €Programmeerimine
- 3007EntroPi Games OÜ35,251 €Programmeerimine
- 3008TOLSTOV OÜ35,229 €Programmeerimine
- 35,121 €Programmeerimine
- 35,075 €Programmeerimine
- 3011NullCheck OÜ35,044 €Programmeerimine
- 3012Tahiti OÜ35,009 €Programmeerimine
- 35,000 €Programmeerimine
- 3014Gimmebreak OÜ35,000 €Programmeerimine
- 3015AATE OÜ35,000 €Programmeerimine
- 3016JBDigital OÜ35,000 €Programmeerimine
- 3017MYKOLIEV OÜ35,000 €Programmeerimine
- 3018Amconsoft OÜ35,000 €Programmeerimine
- 35,000 €Programmeerimine
- 3020Hodho OÜ35,000 €Programmeerimine
- 3021appstonia OÜ34,990 €Programmeerimine
- 3022NETWORK TODAY OÜ34,962 €Programmeerimine
- 3023Ohmycloud OÜ34,898 €Programmeerimine
- 3024ASYNC OÜ34,799 €Programmeerimine
- 3025Leeguan OÜ34,776 €Programmeerimine
- 3026Dixo OÜ34,739 €Programmeerimine
- 3027Coderoutine OÜ34,687 €Programmeerimine
- 3028Ketofy OÜ34,668 €Programmeerimine
- 34,655 €Programmeerimine
- 3030NotA Robot OÜ34,605 €Programmeerimine
- 3031Toodaloo OÜ34,591 €Programmeerimine
- 34,509 €Programmeerimine
- 3033Aunova OÜ34,457 €Programmeerimine
- 3034OÜ Terabill34,429 €Programmeerimine
- 3035NotaBilis OÜ34,403 €Programmeerimine
- 3036CleverWork OÜ34,303 €Programmeerimine
- 3037imstor OÜ34,212 €Programmeerimine
- 34,201 €Programmeerimine
- 3039MSPB OÜ34,048 €Programmeerimine
- 34,040 €Programmeerimine
- 3041Seven Ravens OÜ34,032 €Programmeerimine
- 3042PurpleCheetah OÜ34,000 €Programmeerimine
- 3043ManuelMontoto OÜ34,000 €Programmeerimine
- 3044Orka Tek OÜ34,000 €Programmeerimine
- 33,973 €Programmeerimine
- 3046Anzen OÜ33,850 €Programmeerimine
- 33,723 €Programmeerimine
- 3048TOP DIGITAL OÜ33,634 €Programmeerimine
- 3049OÜ Räpane disko33,600 €Programmeerimine
- 3050Gnocial OÜ33,500 €Programmeerimine
- 3051HalfBit OÜ33,458 €Programmeerimine
- 33,402 €Programmeerimine
- 33,381 €Programmeerimine
- 3054Yudjes OÜ33,350 €Programmeerimine
- 3055ITSC OÜ33,316 €Programmeerimine
- 3056Devbreak OÜ33,300 €Programmeerimine
- 33,294 €Programmeerimine
- 33,229 €Programmeerimine
- 33,209 €Programmeerimine
- 3060SeoWeb OÜ33,163 €Programmeerimine
- 3061DevStudio OÜ33,120 €Programmeerimine
- 3062AudioDevs OÜ33,113 €Programmeerimine
- 33,100 €Programmeerimine
- 33,056 €Programmeerimine
- 3065Art Sparrow OÜ33,041 €Programmeerimine
- 3066Castanets OÜ33,000 €Programmeerimine
- 3067Veebistar OÜ32,952 €Programmeerimine
- 3068Claricy OÜ32,947 €Programmeerimine
- 3069Implementa OÜ32,834 €Programmeerimine
- 3070emeesedos OÜ32,825 €Programmeerimine
- 32,817 €Programmeerimine
- 32,771 €Programmeerimine
- 3073Infira OÜ32,746 €Programmeerimine
- 3074DigiMootor OÜ32,732 €Programmeerimine
- 3075Mopro OÜ32,712 €Programmeerimine
- 32,680 €Programmeerimine
- 3077Atbion OÜ32,565 €Programmeerimine
- 32,552 €Programmeerimine
- 3079Bellon OÜ32,548 €Programmeerimine
- 3080Digify OÜ32,460 €Programmeerimine
- 3081Teofrastus OÜ32,390 €Programmeerimine
- 3082Tractacus OÜ32,375 €Programmeerimine
- 3083Bonnie OÜ32,363 €Programmeerimine
- 3084FAPRIMO OÜ32,360 €Programmeerimine
- 3085SSoftTeam OÜ32,275 €Programmeerimine
- 3086Hashwerk OÜ32,254 €Programmeerimine
- 3087MARLINCATARI OÜ32,225 €Programmeerimine
- 3088Endless Power OÜ32,200 €Programmeerimine
- 3089Codennecting OÜ32,191 €Programmeerimine
- 3090Digijõgi OÜ32,184 €Programmeerimine
- 32,179 €Programmeerimine
- 3092Maa Finants OÜ32,158 €Programmeerimine
- 3093Osaühing Codecom32,131 €Programmeerimine
- 3094Operayte OÜ32,119 €Programmeerimine
- 3095OÜ G.B.32,028 €Programmeerimine
- 3096LakeTab OÜ32,000 €Programmeerimine
- 3097GorakWeb OÜ31,994 €Programmeerimine
- 31,976 €Programmeerimine
- 3099UpApp OÜ31,946 €Programmeerimine
- 3100Itachi OÜ31,857 €Programmeerimine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 3001 | QPL Development OÜ Programmeerimine | 35,498 € |
| 3002 | OÜ PCREAS Programmeerimine | 35,492 € |
| 3003 | DevDrop OÜ Programmeerimine | 35,488 € |
| 3004 | Osaühing Dublic Programmeerimine | 35,432 € |
| 3005 | InnoTech Engineering OÜ Programmeerimine | 35,350 € |
| 3006 | CLN Software Solutions OÜ Programmeerimine | 35,260 € |
| 3007 | EntroPi Games OÜ Programmeerimine | 35,251 € |
| 3008 | TOLSTOV OÜ Programmeerimine | 35,229 € |
| 3009 | Interactive Fate OÜ Programmeerimine | 35,121 € |
| 3010 | OÜ Centurion Productions Programmeerimine | 35,075 € |
| 3011 | NullCheck OÜ Programmeerimine | 35,044 € |
| 3012 | Tahiti OÜ Programmeerimine | 35,009 € |
| 3013 | Elitec Projektid OÜ Programmeerimine | 35,000 € |
| 3014 | Gimmebreak OÜ Programmeerimine | 35,000 € |
| 3015 | AATE OÜ Programmeerimine | 35,000 € |
| 3016 | JBDigital OÜ Programmeerimine | 35,000 € |
| 3017 | MYKOLIEV OÜ Programmeerimine | 35,000 € |
| 3018 | Amconsoft OÜ Programmeerimine | 35,000 € |
| 3019 | Fantasy Sports Estonia OÜ Programmeerimine | 35,000 € |
| 3020 | Hodho OÜ Programmeerimine | 35,000 € |
| 3021 | appstonia OÜ Programmeerimine | 34,990 € |
| 3022 | NETWORK TODAY OÜ Programmeerimine | 34,962 € |
| 3023 | Ohmycloud OÜ Programmeerimine | 34,898 € |
| 3024 | ASYNC OÜ Programmeerimine | 34,799 € |
| 3025 | Leeguan OÜ Programmeerimine | 34,776 € |
| 3026 | Dixo OÜ Programmeerimine | 34,739 € |
| 3027 | Coderoutine OÜ Programmeerimine | 34,687 € |
| 3028 | Ketofy OÜ Programmeerimine | 34,668 € |
| 3029 | Kofeiin Koodiks OÜ Programmeerimine | 34,655 € |
| 3030 | NotA Robot OÜ Programmeerimine | 34,605 € |
| 3031 | Toodaloo OÜ Programmeerimine | 34,591 € |
| 3032 | Smart Gale Solutions OÜ Programmeerimine | 34,509 € |
| 3033 | Aunova OÜ Programmeerimine | 34,457 € |
| 3034 | OÜ Terabill Programmeerimine | 34,429 € |
| 3035 | NotaBilis OÜ Programmeerimine | 34,403 € |
| 3036 | CleverWork OÜ Programmeerimine | 34,303 € |
| 3037 | imstor OÜ Programmeerimine | 34,212 € |
| 3038 | ASSESS International OÜ Programmeerimine | 34,201 € |
| 3039 | MSPB OÜ Programmeerimine | 34,048 € |
| 3040 | AppliedSystems OÜ Programmeerimine | 34,040 € |
| 3041 | Seven Ravens OÜ Programmeerimine | 34,032 € |
| 3042 | PurpleCheetah OÜ Programmeerimine | 34,000 € |
| 3043 | ManuelMontoto OÜ Programmeerimine | 34,000 € |
| 3044 | Orka Tek OÜ Programmeerimine | 34,000 € |
| 3045 | FutureAdventureDev OÜ Programmeerimine | 33,973 € |
| 3046 | Anzen OÜ Programmeerimine | 33,850 € |
| 3047 | Marathon Software OÜ Programmeerimine | 33,723 € |
| 3048 | TOP DIGITAL OÜ Programmeerimine | 33,634 € |
| 3049 | OÜ Räpane disko Programmeerimine | 33,600 € |
| 3050 | Gnocial OÜ Programmeerimine | 33,500 € |
| 3051 | HalfBit OÜ Programmeerimine | 33,458 € |
| 3052 | Mario Himmelfreundpointner OÜ Programmeerimine | 33,402 € |
| 3053 | Productive Tools OÜ Programmeerimine | 33,381 € |
| 3054 | Yudjes OÜ Programmeerimine | 33,350 € |
| 3055 | ITSC OÜ Programmeerimine | 33,316 € |
| 3056 | Devbreak OÜ Programmeerimine | 33,300 € |
| 3057 | EUROTEC INFOSÜSTEEMIDE OÜ Programmeerimine | 33,294 € |
| 3058 | Mobian Development OÜ Programmeerimine | 33,229 € |
| 3059 | OÜ M6 Investments Programmeerimine | 33,209 € |
| 3060 | SeoWeb OÜ Programmeerimine | 33,163 € |
| 3061 | DevStudio OÜ Programmeerimine | 33,120 € |
| 3062 | AudioDevs OÜ Programmeerimine | 33,113 € |
| 3063 | RVDH AI-Solution OÜ Programmeerimine | 33,100 € |
| 3064 | Wisora Software OÜ Programmeerimine | 33,056 € |
| 3065 | Art Sparrow OÜ Programmeerimine | 33,041 € |
| 3066 | Castanets OÜ Programmeerimine | 33,000 € |
| 3067 | Veebistar OÜ Programmeerimine | 32,952 € |
| 3068 | Claricy OÜ Programmeerimine | 32,947 € |
| 3069 | Implementa OÜ Programmeerimine | 32,834 € |
| 3070 | emeesedos OÜ Programmeerimine | 32,825 € |
| 3071 | Digital Technologies OÜ Programmeerimine | 32,817 € |
| 3072 | Ahmed Abdelhady OÜ Programmeerimine | 32,771 € |
| 3073 | Infira OÜ Programmeerimine | 32,746 € |
| 3074 | DigiMootor OÜ Programmeerimine | 32,732 € |
| 3075 | Mopro OÜ Programmeerimine | 32,712 € |
| 3076 | InnoStack Development OÜ Programmeerimine | 32,680 € |
| 3077 | Atbion OÜ Programmeerimine | 32,565 € |
| 3078 | osaühing Grafix Design Programmeerimine | 32,552 € |
| 3079 | Bellon OÜ Programmeerimine | 32,548 € |
| 3080 | Digify OÜ Programmeerimine | 32,460 € |
| 3081 | Teofrastus OÜ Programmeerimine | 32,390 € |
| 3082 | Tractacus OÜ Programmeerimine | 32,375 € |
| 3083 | Bonnie OÜ Programmeerimine | 32,363 € |
| 3084 | FAPRIMO OÜ Programmeerimine | 32,360 € |
| 3085 | SSoftTeam OÜ Programmeerimine | 32,275 € |
| 3086 | Hashwerk OÜ Programmeerimine | 32,254 € |
| 3087 | MARLINCATARI OÜ Programmeerimine | 32,225 € |
| 3088 | Endless Power OÜ Programmeerimine | 32,200 € |
| 3089 | Codennecting OÜ Programmeerimine | 32,191 € |
| 3090 | Digijõgi OÜ Programmeerimine | 32,184 € |
| 3091 | OÜ INEX CONSULT MEDIA Programmeerimine | 32,179 € |
| 3092 | Maa Finants OÜ Programmeerimine | 32,158 € |
| 3093 | Osaühing Codecom Programmeerimine | 32,131 € |
| 3094 | Operayte OÜ Programmeerimine | 32,119 € |
| 3095 | OÜ G.B. Programmeerimine | 32,028 € |
| 3096 | LakeTab OÜ Programmeerimine | 32,000 € |
| 3097 | GorakWeb OÜ Programmeerimine | 31,994 € |
| 3098 | SophiAstra Systems OÜ Programmeerimine | 31,976 € |
| 3099 | UpApp OÜ Programmeerimine | 31,946 € |
| 3100 | Itachi OÜ Programmeerimine | 31,857 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.