Revenue TOP 2025 · Spetsialiseerimata hulgikaubandus
1,450 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 11,100 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1202Nubitek OÜ11,072 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1203KAD TEHNIKA OÜ10,825 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1204ECOLAND OÜ10,773 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1205Tööstuspakend OÜ10,684 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1206KMP Hulgi OÜ10,677 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1207Sänilane OÜ10,631 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1208EffyEurope OÜ10,605 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 10,486 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1210TALLINN EYE OÜ10,352 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1211ESWATINI OÜ10,232 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1212T.I.M. Invest OÜ10,000 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1213Ecotekhnopark OÜ10,000 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 9,998 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 9,997 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 9,971 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1217Horizontis OÜ9,925 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1218Bioteks OÜ9,822 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1219Aigar Ehituse OÜ9,625 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1220SKY-Trading OÜ9,529 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1221LetoSvet OÜ9,520 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1222Monkey 2025 OÜ9,504 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1223TI Moe-Studio OÜ9,442 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 9,344 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1225JS2K OÜ9,335 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1226OÜ ABC Antenn9,101 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1227Vitazenith OÜ9,093 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 9,042 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1229Mulgimast OÜ8,982 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1230Just Fly OÜ8,975 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1231OÜ Sassaparilla8,886 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1232TVA OÜ8,838 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1233Vilonov OÜ8,835 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1234Odibo OÜ8,823 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1235Roftal OÜ8,676 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1236OÜ LTM Teenused8,564 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1237Okram Peat OÜ8,522 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1238ANB Trade OÜ8,442 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 8,344 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 8,322 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1241MEDEMA OÜ8,307 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1242Damirox OÜ8,256 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 8,219 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1244ROMU OÜ8,212 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1245Rationarius OÜ8,172 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1246MaciEcom OÜ8,105 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 8,100 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1248Osaühing Stifeko7,987 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1249TTE GLOBAL OÜ7,965 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1250Grassy Sports OÜ7,947 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 7,669 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1252MARINGOLD OÜ7,490 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1253LION KÄSITÖÖ OÜ7,466 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1254SIXTI Osaühing7,398 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1255Priam Cargo OÜ7,280 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1256Caweto Eesti OÜ7,263 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1257Armirox OÜ7,200 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1258Feiss OÜ7,079 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1259SiRo Haldus OÜ7,067 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1260Stark Import OÜ6,925 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1261Larondella OÜ6,923 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1262Stenweld OÜ6,910 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1263ESTRAN OÜ6,905 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 6,890 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1265TL Trading OÜ6,851 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1266DM TRADE OÜ6,616 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1267Osaühing KARAND6,600 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1268Vikingbeauty OÜ6,561 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1269Servind Grupp OÜ6,527 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1270DOLCE PRESS OÜ6,500 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 6,475 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1272Strumento OÜ6,428 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 6,350 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1274S-TIIM OÜ6,331 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1275METSHEINA OÜ6,288 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1276Euroengin OÜ6,201 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1277Tähesära OÜ6,050 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1278Transify OÜ5,993 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1279WALFRI OÜ5,950 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1280Nordic Lure OÜ5,950 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1281OÜ Käänu Talu5,914 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1282Ziptex OÜ5,911 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1283OÜ Enove5,899 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1284RopeBox OÜ5,853 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 5,819 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1286Europewing OÜ5,815 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1287CleanEko RM OÜ5,731 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1288UMWCrafts OÜ5,722 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 5,698 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 5,645 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 5,570 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1292OÜ Teampoint5,556 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1293NOSTEYA OÜ5,482 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1294Stabiilne OÜ5,477 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1295Noverium OÜ5,417 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1296Balvex OÜ5,403 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1297Monje OÜ5,361 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1298Lehe Trading OÜ5,270 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 5,256 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1300Geddit OÜ5,231 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1201 | Woodtrading Company OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 11,100 € |
| 1202 | Nubitek OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 11,072 € |
| 1203 | KAD TEHNIKA OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,825 € |
| 1204 | ECOLAND OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,773 € |
| 1205 | Tööstuspakend OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,684 € |
| 1206 | KMP Hulgi OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,677 € |
| 1207 | Sänilane OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,631 € |
| 1208 | EffyEurope OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,605 € |
| 1209 | Raju Consulting OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,486 € |
| 1210 | TALLINN EYE OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,352 € |
| 1211 | ESWATINI OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,232 € |
| 1212 | T.I.M. Invest OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,000 € |
| 1213 | Ecotekhnopark OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 10,000 € |
| 1214 | Premium Assets OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,998 € |
| 1215 | Aarspak Pakend OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,997 € |
| 1216 | MARINE CITY DUTY FREE OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,971 € |
| 1217 | Horizontis OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,925 € |
| 1218 | Bioteks OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,822 € |
| 1219 | Aigar Ehituse OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,625 € |
| 1220 | SKY-Trading OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,529 € |
| 1221 | LetoSvet OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,520 € |
| 1222 | Monkey 2025 OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,504 € |
| 1223 | TI Moe-Studio OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,442 € |
| 1224 | MORNATEX KAUBANDUS OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,344 € |
| 1225 | JS2K OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,335 € |
| 1226 | OÜ ABC Antenn Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,101 € |
| 1227 | Vitazenith OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,093 € |
| 1228 | tulundusühistu Algis Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 9,042 € |
| 1229 | Mulgimast OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,982 € |
| 1230 | Just Fly OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,975 € |
| 1231 | OÜ Sassaparilla Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,886 € |
| 1232 | TVA OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,838 € |
| 1233 | Vilonov OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,835 € |
| 1234 | Odibo OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,823 € |
| 1235 | Roftal OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,676 € |
| 1236 | OÜ LTM Teenused Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,564 € |
| 1237 | Okram Peat OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,522 € |
| 1238 | ANB Trade OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,442 € |
| 1239 | kialx international OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,344 € |
| 1240 | OÜ Kolman Project Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,322 € |
| 1241 | MEDEMA OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,307 € |
| 1242 | Damirox OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,256 € |
| 1243 | RaDoTech Technologies OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,219 € |
| 1244 | ROMU OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,212 € |
| 1245 | Rationarius OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,172 € |
| 1246 | MaciEcom OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,105 € |
| 1247 | Osaühing Kirstunael Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 8,100 € |
| 1248 | Osaühing Stifeko Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,987 € |
| 1249 | TTE GLOBAL OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,965 € |
| 1250 | Grassy Sports OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,947 € |
| 1251 | Osaühing Reklaamikink Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,669 € |
| 1252 | MARINGOLD OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,490 € |
| 1253 | LION KÄSITÖÖ OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,466 € |
| 1254 | SIXTI Osaühing Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,398 € |
| 1255 | Priam Cargo OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,280 € |
| 1256 | Caweto Eesti OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,263 € |
| 1257 | Armirox OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,200 € |
| 1258 | Feiss OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,079 € |
| 1259 | SiRo Haldus OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 7,067 € |
| 1260 | Stark Import OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,925 € |
| 1261 | Larondella OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,923 € |
| 1262 | Stenweld OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,910 € |
| 1263 | ESTRAN OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,905 € |
| 1264 | Felicita Group OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,890 € |
| 1265 | TL Trading OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,851 € |
| 1266 | DM TRADE OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,616 € |
| 1267 | Osaühing KARAND Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,600 € |
| 1268 | Vikingbeauty OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,561 € |
| 1269 | Servind Grupp OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,527 € |
| 1270 | DOLCE PRESS OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,500 € |
| 1271 | Rainbow Studio OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,475 € |
| 1272 | Strumento OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,428 € |
| 1273 | OÜ Nordic Property Holding Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,350 € |
| 1274 | S-TIIM OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,331 € |
| 1275 | METSHEINA OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,288 € |
| 1276 | Euroengin OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,201 € |
| 1277 | Tähesära OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 6,050 € |
| 1278 | Transify OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,993 € |
| 1279 | WALFRI OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,950 € |
| 1280 | Nordic Lure OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,950 € |
| 1281 | OÜ Käänu Talu Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,914 € |
| 1282 | Ziptex OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,911 € |
| 1283 | OÜ Enove Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,899 € |
| 1284 | RopeBox OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,853 € |
| 1285 | CSCE Technology OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,819 € |
| 1286 | Europewing OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,815 € |
| 1287 | CleanEko RM OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,731 € |
| 1288 | UMWCrafts OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,722 € |
| 1289 | Finsulate Baltic OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,698 € |
| 1290 | OÜ T.A.R.B. TECHNOLOGIES APPLIED TO RIVER BUILDINGS Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,645 € |
| 1291 | Osaühing Tale Sisustaja Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,570 € |
| 1292 | OÜ Teampoint Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,556 € |
| 1293 | NOSTEYA OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,482 € |
| 1294 | Stabiilne OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,477 € |
| 1295 | Noverium OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,417 € |
| 1296 | Balvex OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,403 € |
| 1297 | Monje OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,361 € |
| 1298 | Lehe Trading OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,270 € |
| 1299 | AVVS-Tech Osaühing Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,256 € |
| 1300 | Geddit OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 5,231 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.