Revenue TOP 2025 · Spetsialiseerimata hulgikaubandus
1,450 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 1001Regi Grupp OÜ36,704 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1002OÜ INDIUM TOP36,672 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1003Osaühing Oreanda36,566 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 36,542 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 36,469 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1006Valovar OÜ36,451 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1007SuptexID OÜ36,441 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1008Osaühing Varlek36,102 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1009AutoKat OÜ35,563 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 35,536 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 35,411 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 35,363 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1013GUMATTO OÜ35,263 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1014GoldenTrack OÜ35,142 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 35,137 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1016EW Marketing OÜ35,082 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1017Paigaldused OÜ34,956 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 34,920 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1019THG Group OÜ34,892 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1020SA investman OÜ34,746 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1021Lucros OÜ34,725 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 34,328 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1023Departure OÜ34,303 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1024Syncon Trust OÜ34,086 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 34,029 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1026Blitz Group OÜ33,992 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1027Jamafin OÜ33,832 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1028OÜ HKJ Invest33,600 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1029OÜ Harco Trade33,537 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 33,493 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1031Staleks Eesti OÜ33,404 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1032REXA OÜ33,386 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1033YesLine OÜ33,318 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1034Helemir OÜ33,228 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1035Kommstuudio OÜ33,132 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1036FRESH Co OÜ33,008 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1037Kylso OÜ32,423 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 32,331 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 32,251 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 32,003 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1041IDRO-04 OÜ31,770 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1042OÜ Aoterm31,476 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 10433N OÜ31,432 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 31,431 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1045De Estetica OÜ31,357 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 31,184 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1047Altino Grupp OÜ31,080 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1048CA-RE Group OÜ31,012 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 30,837 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1050Scena OÜ30,722 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1051BergOst OÜ30,678 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1052Impex OÜ30,415 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 30,298 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1054SNAIPER OÜ29,932 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1055IKILAU OÜ29,648 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1056OÜ Cellton29,486 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 29,245 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 28,912 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 28,862 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1060Kuldne Saar OÜ28,804 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1061SadkoNewLife OÜ28,775 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 28,247 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1063P3 Project OÜ28,144 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1064Kardon OÜ28,125 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1065EHTEÄRI OÜ28,030 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1066Unique Optics OÜ27,912 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1067FAITWOOD OÜ27,698 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1068Mirex OÜ27,634 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 27,164 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1070VMP Trading OÜ27,073 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 26,853 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1072OÜ Keriltex26,818 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1073Revival OÜ26,531 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 26,291 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 26,120 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 26,087 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1077Cover House OÜ26,041 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 25,714 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1079OÜ dem-on25,675 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1080OSC OÜ25,423 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1081TA agent OÜ25,373 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1082RDSE Service OÜ25,324 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 25,130 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1084Tergin OÜ25,090 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1085kapimüük OÜ25,006 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1086CAMBRILS OÜ24,731 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1087Hortinet OÜ24,710 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 24,630 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1089Hiosdental OÜ24,492 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1090PETER ASSETS OÜ24,449 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1091H&E Kaubad OÜ24,431 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 24,018 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1093Lindre OÜ23,873 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1094IO Studio OÜ23,851 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1095Kuldtrade OÜ23,629 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1096Donum OÜ23,500 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 23,361 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1098CadStudio OÜ23,104 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 22,851 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- 1100Firestudio OÜ22,764 €Spetsialiseerimata hulgikaubandus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1001 | Regi Grupp OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 36,704 € |
| 1002 | OÜ INDIUM TOP Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 36,672 € |
| 1003 | Osaühing Oreanda Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 36,566 € |
| 1004 | Osaühing United Stars Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 36,542 € |
| 1005 | MKJ Torulahendused OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 36,469 € |
| 1006 | Valovar OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 36,451 € |
| 1007 | SuptexID OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 36,441 € |
| 1008 | Osaühing Varlek Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 36,102 € |
| 1009 | AutoKat OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 35,563 € |
| 1010 | Osaühing TRANKMANN Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 35,536 € |
| 1011 | Osaühing Keporant Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 35,411 € |
| 1012 | IPI LAOD osaühing Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 35,363 € |
| 1013 | GUMATTO OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 35,263 € |
| 1014 | GoldenTrack OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 35,142 € |
| 1015 | Osaühing Lauraton Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 35,137 € |
| 1016 | EW Marketing OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 35,082 € |
| 1017 | Paigaldused OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 34,956 € |
| 1018 | ArTe Investeering OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 34,920 € |
| 1019 | THG Group OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 34,892 € |
| 1020 | SA investman OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 34,746 € |
| 1021 | Lucros OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 34,725 € |
| 1022 | osaühing JUSTIN PROJEKT Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 34,328 € |
| 1023 | Departure OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 34,303 € |
| 1024 | Syncon Trust OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 34,086 € |
| 1025 | Kickbike Eesti OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 34,029 € |
| 1026 | Blitz Group OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 33,992 € |
| 1027 | Jamafin OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 33,832 € |
| 1028 | OÜ HKJ Invest Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 33,600 € |
| 1029 | OÜ Harco Trade Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 33,537 € |
| 1030 | Andrekon Trade OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 33,493 € |
| 1031 | Staleks Eesti OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 33,404 € |
| 1032 | REXA OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 33,386 € |
| 1033 | YesLine OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 33,318 € |
| 1034 | Helemir OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 33,228 € |
| 1035 | Kommstuudio OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 33,132 € |
| 1036 | FRESH Co OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 33,008 € |
| 1037 | Kylso OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 32,423 € |
| 1038 | Intentus Production OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 32,331 € |
| 1039 | D4 team solutions OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 32,251 € |
| 1040 | iDistribution Eesti OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 32,003 € |
| 1041 | IDRO-04 OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 31,770 € |
| 1042 | OÜ Aoterm Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 31,476 € |
| 1043 | 3N OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 31,432 € |
| 1044 | Osaühing Vesmel REC Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 31,431 € |
| 1045 | De Estetica OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 31,357 € |
| 1046 | Martal Trading OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 31,184 € |
| 1047 | Altino Grupp OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 31,080 € |
| 1048 | CA-RE Group OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 31,012 € |
| 1049 | Aboutwork grupp OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 30,837 € |
| 1050 | Scena OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 30,722 € |
| 1051 | BergOst OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 30,678 € |
| 1052 | Impex OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 30,415 € |
| 1053 | tulundusühistu Vivesti Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 30,298 € |
| 1054 | SNAIPER OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 29,932 € |
| 1055 | IKILAU OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 29,648 € |
| 1056 | OÜ Cellton Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 29,486 € |
| 1057 | Istera Trade Group OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 29,245 € |
| 1058 | OÜ Reklaamipingi Vilistlased Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 28,912 € |
| 1059 | GOLEM LEHMBAUSTOFFE OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 28,862 € |
| 1060 | Kuldne Saar OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 28,804 € |
| 1061 | SadkoNewLife OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 28,775 € |
| 1062 | osaühing Paklitas Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 28,247 € |
| 1063 | P3 Project OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 28,144 € |
| 1064 | Kardon OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 28,125 € |
| 1065 | EHTEÄRI OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 28,030 € |
| 1066 | Unique Optics OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 27,912 € |
| 1067 | FAITWOOD OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 27,698 € |
| 1068 | Mirex OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 27,634 € |
| 1069 | osaühing Neo Plus Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 27,164 € |
| 1070 | VMP Trading OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 27,073 € |
| 1071 | Cleaningexport OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 26,853 € |
| 1072 | OÜ Keriltex Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 26,818 € |
| 1073 | Revival OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 26,531 € |
| 1074 | Scandinavian Exports OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 26,291 € |
| 1075 | MARVELLA MAJAD OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 26,120 € |
| 1076 | Ships Chandler OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 26,087 € |
| 1077 | Cover House OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 26,041 € |
| 1078 | THD INSTRUMENTS OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 25,714 € |
| 1079 | OÜ dem-on Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 25,675 € |
| 1080 | OSC OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 25,423 € |
| 1081 | TA agent OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 25,373 € |
| 1082 | RDSE Service OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 25,324 € |
| 1083 | Stretton Europe OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 25,130 € |
| 1084 | Tergin OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 25,090 € |
| 1085 | kapimüük OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 25,006 € |
| 1086 | CAMBRILS OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 24,731 € |
| 1087 | Hortinet OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 24,710 € |
| 1088 | OÜ CAT KOSMEETIKA Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 24,630 € |
| 1089 | Hiosdental OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 24,492 € |
| 1090 | PETER ASSETS OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 24,449 € |
| 1091 | H&E Kaubad OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 24,431 € |
| 1092 | Construction Stuff and Home Electronics OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 24,018 € |
| 1093 | Lindre OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 23,873 € |
| 1094 | IO Studio OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 23,851 € |
| 1095 | Kuldtrade OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 23,629 € |
| 1096 | Donum OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 23,500 € |
| 1097 | OÜ Barholm Holding Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 23,361 € |
| 1098 | CadStudio OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 23,104 € |
| 1099 | Black Balance 4 Animals OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 22,851 € |
| 1100 | Firestudio OÜ Spetsialiseerimata hulgikaubandus | 22,764 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.