Revenue TOP 2025 · Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
1,313 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 1301Osaühing AKNAREM209 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1302Raivo Teenus OÜ200 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1303SaniPipe OÜ200 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1304Rumental OÜ150 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 136 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 109 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1307Melka Grupp OÜ100 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1308Art and Walls OÜ100 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 100 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1310MT autod OÜ87 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1311MS Maaler OÜ66 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1312CoverLink OÜ20 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- 1313Topturg OÜ19 €Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 1301 | Osaühing AKNAREM Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 209 € |
| 1302 | Raivo Teenus OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 200 € |
| 1303 | SaniPipe OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 200 € |
| 1304 | Rumental OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 150 € |
| 1305 | Veebiprofiilid OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 136 € |
| 1306 | Gold Line Production OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 109 € |
| 1307 | Melka Grupp OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 100 € |
| 1308 | Art and Walls OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 100 € |
| 1309 | EKN Construction OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 100 € |
| 1310 | MT autod OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 87 € |
| 1311 | MS Maaler OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 66 € |
| 1312 | CoverLink OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 20 € |
| 1313 | Topturg OÜ Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | 19 € |
Only companies that reported this figure are ranked.
Other metrics
Data as of 15.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.