Revenue TOP 2025 · Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus
418 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 16,716 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 16,487 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 303Rehala OÜ16,444 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 16,361 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 16,327 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 306OÜ SANMAREE16,188 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 307Narusberg OÜ15,359 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 15,345 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 15,014 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 14,851 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 311Metiisto OÜ14,672 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 14,510 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 313OÜ Primog14,352 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 14,278 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 14,150 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 316Rekten OÜ14,002 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 13,800 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 13,199 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 319Arvotorud OÜ13,183 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 320X-Pipe OÜ12,952 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 12,919 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 322OMServis OÜ12,871 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 323Flowline OÜ12,840 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 12,742 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 325MVAKAP OÜ12,583 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 326KV-Kodud OÜ12,568 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 327Sanmodul OÜ12,475 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 12,052 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 329F-Süsteem OÜ12,022 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 11,768 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 331MATROM OÜ11,565 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 332RekkSan OÜ11,490 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 333S-M OÜ11,342 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 334TORUHAI OÜ11,260 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 11,243 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 336OÜ VEIXTOR10,663 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 10,600 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 338Martoja OÜ10,351 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 339Jaak Nirk OÜ10,344 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 10,272 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 341OÜ Answer10,249 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 342VIKTAN OÜ10,041 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 343OÜ Teikus10,016 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 344AMFox OÜ9,827 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 345SanDalfon OÜ9,653 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 346NinkiEnki OÜ9,493 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 347SolKad&Ko OÜ9,365 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 348Plomero OÜ9,345 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 8,890 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 350EDtoru OÜ8,745 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 351OÜ Tekpoint8,564 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 352SWANSER OÜ8,424 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 8,375 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 8,366 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 355Toortatar OÜ8,331 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 8,287 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 357Ecovesi OÜ8,278 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 358OÜ Preimara8,001 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 359Vinser OÜ7,860 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 360Vivanekt OÜ7,690 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 361Krestrom OÜ7,539 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 362OÜ KSELIA7,508 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 7,446 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 364Suur-Jõmm OÜ7,444 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 365AunMar OÜ7,333 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 366SilSan OÜ6,481 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 6,315 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 368IronPipe OÜ6,281 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 6,185 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 370Navalab OÜ5,981 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 5,971 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 5,971 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 373Latrin OÜ5,859 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 374Vesho OÜ5,714 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 5,218 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4,824 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4,579 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4,560 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 379PZ Ehitus OÜ4,425 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 380Eritona OÜ4,308 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4,298 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 4,142 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 383Tanlain OÜ3,961 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 384Flap OÜ3,768 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3,765 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 386TERASPIHT OÜ3,724 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3,710 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 388OÜ ECONOMAR3,509 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3,400 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 390OÜ TEHNOSAN3,344 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 391ELIDEST OÜ3,338 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 392Wirkki OÜ3,260 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 393Avlklimaa OÜ3,185 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 3,053 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 395KANVEEGOS OÜ3,002 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 396Kohlberg OÜ2,402 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 2,160 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 398Sailster OÜ2,104 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 399VKS GRUPP OÜ1,867 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- 400PLUMPS OÜ1,845 €Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 301 | Raasiku Torukratt OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 16,716 € |
| 302 | SNN RAKENTAMINEN OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 16,487 € |
| 303 | Rehala OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 16,444 € |
| 304 | Torustiku abi OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 16,361 € |
| 305 | Toru servis OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 16,327 € |
| 306 | OÜ SANMAREE Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 16,188 € |
| 307 | Narusberg OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 15,359 € |
| 308 | OÜ Silverland Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 15,345 € |
| 309 | Torustik Ehitus OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 15,014 € |
| 310 | UKRO Ehitus OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 14,851 € |
| 311 | Metiisto OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 14,672 € |
| 312 | Loodusvaht OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 14,510 € |
| 313 | OÜ Primog Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 14,352 € |
| 314 | Torutööde Grupp OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 14,278 € |
| 315 | OÜ SupSamServis Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 14,150 € |
| 316 | Rekten OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 14,002 € |
| 317 | Instantbit OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 13,800 € |
| 318 | BaMu Ehitus OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 13,199 € |
| 319 | Arvotorud OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 13,183 € |
| 320 | X-Pipe OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 12,952 € |
| 321 | A-Kütte grupp OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 12,919 € |
| 322 | OMServis OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 12,871 € |
| 323 | Flowline OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 12,840 € |
| 324 | Aivo Teenused OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 12,742 € |
| 325 | MVAKAP OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 12,583 € |
| 326 | KV-Kodud OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 12,568 € |
| 327 | Sanmodul OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 12,475 € |
| 328 | Davinchi Katus OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 12,052 € |
| 329 | F-Süsteem OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 12,022 € |
| 330 | osaühing El-San Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 11,768 € |
| 331 | MATROM OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 11,565 € |
| 332 | RekkSan OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 11,490 € |
| 333 | S-M OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 11,342 € |
| 334 | TORUHAI OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 11,260 € |
| 335 | R&SK Teenused OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 11,243 € |
| 336 | OÜ VEIXTOR Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 10,663 € |
| 337 | RO Engineering OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 10,600 € |
| 338 | Martoja OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 10,351 € |
| 339 | Jaak Nirk OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 10,344 € |
| 340 | Osaühing craftsmaster systems Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 10,272 € |
| 341 | OÜ Answer Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 10,249 € |
| 342 | VIKTAN OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 10,041 € |
| 343 | OÜ Teikus Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 10,016 € |
| 344 | AMFox OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 9,827 € |
| 345 | SanDalfon OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 9,653 € |
| 346 | NinkiEnki OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 9,493 € |
| 347 | SolKad&Ko OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 9,365 € |
| 348 | Plomero OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 9,345 € |
| 349 | Tehnosüsteemide Teenused OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 8,890 € |
| 350 | EDtoru OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 8,745 € |
| 351 | OÜ Tekpoint Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 8,564 € |
| 352 | SWANSER OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 8,424 € |
| 353 | Jokerstar Constructions OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 8,375 € |
| 354 | Osaühing SANTOMAGO Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 8,366 € |
| 355 | Toortatar OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 8,331 € |
| 356 | mrsolution OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 8,287 € |
| 357 | Ecovesi OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 8,278 € |
| 358 | OÜ Preimara Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 8,001 € |
| 359 | Vinser OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 7,860 € |
| 360 | Vivanekt OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 7,690 € |
| 361 | Krestrom OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 7,539 € |
| 362 | OÜ KSELIA Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 7,508 € |
| 363 | OÜ Toruekspert Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 7,446 € |
| 364 | Suur-Jõmm OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 7,444 € |
| 365 | AunMar OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 7,333 € |
| 366 | SilSan OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 6,481 € |
| 367 | osaühing ISTOONA Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 6,315 € |
| 368 | IronPipe OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 6,281 € |
| 369 | AM Sanpower OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 6,185 € |
| 370 | Navalab OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 5,981 € |
| 371 | osaühing SANTEHMONTAAZ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 5,971 € |
| 372 | Santekstar OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 5,971 € |
| 373 | Latrin OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 5,859 € |
| 374 | Vesho OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 5,714 € |
| 375 | AlMa Ehituse OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 5,218 € |
| 376 | OSAÜHING EKOL Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 4,824 € |
| 377 | osaühing TEIMRA Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 4,579 € |
| 378 | A2O Projekt OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 4,560 € |
| 379 | PZ Ehitus OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 4,425 € |
| 380 | Eritona OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 4,308 € |
| 381 | osaühing KONO SERVICE Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 4,298 € |
| 382 | OSAÜHING TEHNOSAN TEENINDUS Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 4,142 € |
| 383 | Tanlain OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,961 € |
| 384 | Flap OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,768 € |
| 385 | Osaühing Denethor Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,765 € |
| 386 | TERASPIHT OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,724 € |
| 387 | SANTIBIA OSAÜHING Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,710 € |
| 388 | OÜ ECONOMAR Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,509 € |
| 389 | Rookle Invest OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,400 € |
| 390 | OÜ TEHNOSAN Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,344 € |
| 391 | ELIDEST OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,338 € |
| 392 | Wirkki OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,260 € |
| 393 | Avlklimaa OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,185 € |
| 394 | osaühing Grandeg Est Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,053 € |
| 395 | KANVEEGOS OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 3,002 € |
| 396 | Kohlberg OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,402 € |
| 397 | KVKTORU Hooldus OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,160 € |
| 398 | Sailster OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 2,104 € |
| 399 | VKS GRUPP OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,867 € |
| 400 | PLUMPS OÜ Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus | 1,845 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.