Revenue TOP 2025 · Metsamajandust abistavad tegevused
1,030 companies, from 2025 annual reports · Source: annual reports
92% of 2025 annual reports have been filed. Larger companies file later: 178 companies whose revenue exceeded €10M the previous year have not yet filed for 2025.
- 101BMMajand OÜ503,846 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 494,826 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 103FORESTAR OÜ493,914 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 104Rekandre OÜ486,791 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 105PONSEKOR OÜ485,657 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 483,986 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 478,838 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 478,627 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 470,498 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 468,729 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 465,006 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 461,447 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 113OÜ MADILAID453,409 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 435,212 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 434,594 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 431,621 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 429,591 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 118Rohemets OÜ424,110 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 423,060 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 420,053 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 121OÜ J.KONNO418,757 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 406,584 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 406,498 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 124Nurgamets OÜ401,120 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 399,191 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 126Metsaader OÜ396,072 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 395,664 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 374,462 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 129ADAMAR OÜ373,279 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 130OÜ Veas KT367,024 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 366,977 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 132KAPTUREST OÜ364,500 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 363,154 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 134Mõnx OÜ358,036 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 349,222 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 136OÜ LARSY347,904 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 346,639 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 138TMtööd OÜ346,161 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 139Metsa ABC OÜ336,429 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 332,600 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 141Evia OÜ331,498 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 330,207 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 329,905 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 327,026 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 145CARCHEM OÜ326,918 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 146OÜ Uniplex323,356 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 322,778 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 319,401 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 315,949 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 314,774 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 151OÜ LAIKAM311,454 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 152OÜ METSPAL310,558 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 304,874 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 303,927 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 155Metsakas OÜ300,060 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 156Saluvara OÜ296,716 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 157JarvEst OÜ293,166 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 158OÜ Maytree291,336 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 287,291 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 281,473 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 161TPDC OÜ274,914 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 162OÜ IM Mets274,439 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 273,997 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 164Saksiir OÜ270,426 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 266,873 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 265,070 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 167Raudsepa OÜ263,217 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 168NELIRATAS OÜ261,766 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 169Kaarupuu OÜ259,457 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 256,858 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 256,596 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 255,762 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 173Puitmar OÜ249,560 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 249,415 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 247,554 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 176Wiroplex OÜ247,462 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 246,105 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 240,648 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 238,540 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 238,206 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 181Puidux OÜ236,408 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 236,237 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 235,912 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 184OÜ Ets bygg234,509 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 185Woodlands OÜ229,545 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 186Anderas OÜ226,795 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 187Byter OÜ223,344 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 188Forbio OÜ221,772 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 189TaSo Team OÜ220,025 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 219,620 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 219,217 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 217,537 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 216,967 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 215,668 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 195Puuokas OÜ213,636 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 196Lembu OÜ213,296 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 197AM Algar OÜ213,293 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 209,196 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 208,417 €Metsamajandust abistavad tegevused
- 200Mägi OÜ208,307 €Metsamajandust abistavad tegevused
| # | Revenue | |
|---|---|---|
| 101 | BMMajand OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 503,846 € |
| 102 | osaühing Hakkaja Metsamajandust abistavad tegevused | 494,826 € |
| 103 | FORESTAR OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 493,914 € |
| 104 | Rekandre OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 486,791 € |
| 105 | PONSEKOR OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 485,657 € |
| 106 | OÜ Männiku Grupp Metsamajandust abistavad tegevused | 483,986 € |
| 107 | Ecotimberg OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 478,838 € |
| 108 | Jõgeva Kinnisvara OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 478,627 € |
| 109 | Metsabüroo OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 470,498 € |
| 110 | OÜ Tiigiveere Metsamajandust abistavad tegevused | 468,729 € |
| 111 | osaühing Sallu J.S. Metsamajandust abistavad tegevused | 465,006 € |
| 112 | Fellin Forest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 461,447 € |
| 113 | OÜ MADILAID Metsamajandust abistavad tegevused | 453,409 € |
| 114 | OÜ WESTBALT INVEST Metsamajandust abistavad tegevused | 435,212 € |
| 115 | Datanord Invest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 434,594 € |
| 116 | Wahtramets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 431,621 € |
| 117 | Osaühing Olindia Metsamajandust abistavad tegevused | 429,591 € |
| 118 | Rohemets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 424,110 € |
| 119 | OÜ Hilaris MT Metsamajandust abistavad tegevused | 423,060 € |
| 120 | osaühing MEAVOR Metsamajandust abistavad tegevused | 420,053 € |
| 121 | OÜ J.KONNO Metsamajandust abistavad tegevused | 418,757 € |
| 122 | Linnaaluste OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 406,584 € |
| 123 | PEDAJAS FOREST OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 406,498 € |
| 124 | Nurgamets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 401,120 € |
| 125 | OSAÜHING Eurodyl Metsamajandust abistavad tegevused | 399,191 € |
| 126 | Metsaader OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 396,072 € |
| 127 | Kirsivälja Invest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 395,664 € |
| 128 | RKP Teenused OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 374,462 € |
| 129 | ADAMAR OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 373,279 € |
| 130 | OÜ Veas KT Metsamajandust abistavad tegevused | 367,024 € |
| 131 | Formforest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 366,977 € |
| 132 | KAPTUREST OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 364,500 € |
| 133 | Hiievanake OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 363,154 € |
| 134 | Mõnx OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 358,036 € |
| 135 | Osaühing Lepagrupp Metsamajandust abistavad tegevused | 349,222 € |
| 136 | OÜ LARSY Metsamajandust abistavad tegevused | 347,904 € |
| 137 | Harju Mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 346,639 € |
| 138 | TMtööd OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 346,161 € |
| 139 | Metsa ABC OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 336,429 € |
| 140 | Osaühing SINIMÄE RATAS Metsamajandust abistavad tegevused | 332,600 € |
| 141 | Evia OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 331,498 € |
| 142 | OÜ Silvanus MMT Metsamajandust abistavad tegevused | 330,207 € |
| 143 | METSASARVIK OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 329,905 € |
| 144 | Mulgi Metsad OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 327,026 € |
| 145 | CARCHEM OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 326,918 € |
| 146 | OÜ Uniplex Metsamajandust abistavad tegevused | 323,356 € |
| 147 | Põldma Puu OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 322,778 € |
| 148 | Tohvi teenused OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 319,401 € |
| 149 | Argent Grupp OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 315,949 € |
| 150 | Greenheat Firewood OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 314,774 € |
| 151 | OÜ LAIKAM Metsamajandust abistavad tegevused | 311,454 € |
| 152 | OÜ METSPAL Metsamajandust abistavad tegevused | 310,558 € |
| 153 | Grabo Estonia OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 304,874 € |
| 154 | Hegar Puit OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 303,927 € |
| 155 | Metsakas OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 300,060 € |
| 156 | Saluvara OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 296,716 € |
| 157 | JarvEst OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 293,166 € |
| 158 | OÜ Maytree Metsamajandust abistavad tegevused | 291,336 € |
| 159 | Morvelton Osaühing Metsamajandust abistavad tegevused | 287,291 € |
| 160 | OÜ Purtsi Grupp Metsamajandust abistavad tegevused | 281,473 € |
| 161 | TPDC OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 274,914 € |
| 162 | OÜ IM Mets Metsamajandust abistavad tegevused | 274,439 € |
| 163 | SystemConnection OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 273,997 € |
| 164 | Saksiir OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 270,426 € |
| 165 | Cobra forest OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 266,873 € |
| 166 | OÜ Hinsametsa Metsamajandust abistavad tegevused | 265,070 € |
| 167 | Raudsepa OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 263,217 € |
| 168 | NELIRATAS OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 261,766 € |
| 169 | Kaarupuu OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 259,457 € |
| 170 | HaKu Grupp OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 256,858 € |
| 171 | Osaühing Alumiste SV Metsamajandust abistavad tegevused | 256,596 € |
| 172 | Osaühing Haljastuskeskus Metsamajandust abistavad tegevused | 255,762 € |
| 173 | Puitmar OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 249,560 € |
| 174 | Lauringson Mets OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 249,415 € |
| 175 | Brauf Osaühing Metsamajandust abistavad tegevused | 247,554 € |
| 176 | Wiroplex OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 247,462 € |
| 177 | Vardi Metsahoolduse OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 246,105 € |
| 178 | OÜ Woodlogers Metsamajandust abistavad tegevused | 240,648 € |
| 179 | Lauka Saeveski OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 238,540 € |
| 180 | Populus Grupp OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 238,206 € |
| 181 | Puidux OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 236,408 € |
| 182 | Osaühing Vasperg Metsamajandust abistavad tegevused | 236,237 € |
| 183 | A.M. Raietööd OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 235,912 € |
| 184 | OÜ Ets bygg Metsamajandust abistavad tegevused | 234,509 € |
| 185 | Woodlands OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 229,545 € |
| 186 | Anderas OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 226,795 € |
| 187 | Byter OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 223,344 € |
| 188 | Forbio OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 221,772 € |
| 189 | TaSo Team OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 220,025 € |
| 190 | OÜ Lauer Ehitus Metsamajandust abistavad tegevused | 219,620 € |
| 191 | OÜ VIHMAVILJAD Metsamajandust abistavad tegevused | 219,217 € |
| 192 | osaühing Hesford Metsamajandust abistavad tegevused | 217,537 € |
| 193 | Osaühing Belkop Metsamajandust abistavad tegevused | 216,967 € |
| 194 | OÜ Balti Korsten Metsamajandust abistavad tegevused | 215,668 € |
| 195 | Puuokas OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 213,636 € |
| 196 | Lembu OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 213,296 € |
| 197 | AM Algar OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 213,293 € |
| 198 | Lemmu Mets Osaühing Metsamajandust abistavad tegevused | 209,196 € |
| 199 | Liinihoolduse Varad OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 208,417 € |
| 200 | Mägi OÜ Metsamajandust abistavad tegevused | 208,307 € |
Only companies that reported this figure are ranked. Up to 100 companies per page.
Other metrics
Data as of 13.10.2026 Source: Estonian Business Register open data (RIK) and Estonian Tax and Customs Board open data. Each row shows the financial year the figure comes from.